LİGPaulista - A1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.05 / 90
Kazanılan ikili70.32 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 24 kaleciler
- Kurtarış 2.71 %30
- Yenen gol (az iyi) 1.49 %17
- Pas isabeti %70 %61
- Pas hacmi 16.7 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1996 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Mineiro U20None · Brazil
🏆
CONMEBOL U17None · South America
🏆
Serie BNone · Brazil
🏆
Super CupNone · Italy
🏆
Serie B2024 · Brazil
🏆
Super Cup2023 · Italy
🏆
Super Cup2022 · Italy
🏆
Mineiro U202018 · Brazil
🏆
CONMEBOL U172017 · South America
🥈
Mineiro 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Paulista A12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12022 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.996
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan7%88
Faul13 kazanılan
İlk 1122
Kart3
2025/26
38
3.442
0
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan22%88
Müdahale2
Faul113 kazanılan
İlk 1138
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11443 yedek girdi
KART2
FORMA31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%74
- 4-3-34%9
- 3-5-23%6
- 4-4-23%6
- 4-1-4-11%2
- 5-3-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | CorinthiansA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | MirassolH | 1-1 | 88 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | Vasco DA GamaA | 0-3 | 86 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | Atletico ParanaenseH | 0-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 25.07.2026 | Chapecoense-scH | 2-2 | 96 | – | 6.2 | ||
| 16.07.2026 | BotafogoA | 2-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 30.05.2026 | VitoriaH | 3-1 | 90 | – | 9.0 | ||
| 23.05.2026 | GremioA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | CoritibaH | 0-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 02.05.2026 | PalmeirasA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | FluminenseH | 2-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 11.04.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.04.2026 | FlamengoA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.04.2026 | RemoH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | CruzeiroA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.03.2026 | InternacionalH | 1-2 | 98 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | CorinthiansH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | MirassolA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.02.2026 | Vasco DA GamaH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.02.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.02.2026 | Sao PauloH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | Chapecoense-scA | 4-2 | 95 | – | 5.0 | ||
| 07.12.2025 | CruzeiroH | 3-0 | 93 | – | 7.5 | ||
| 03.12.2025 | JuventudeA | 0-3 | 91 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | Sport RecifeH | 3-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 25.11.2025 | InternacionalA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.11.2025 | MirassolH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.11.2025 | PalmeirasH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.11.2025 | FlamengoA | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.11.2025 | PalmeirasA | 2-0 | 90 | – | 8.9 | ||
| 01.11.2025 | Fortaleza ECH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 26.10.2025 | BotafogoA | 2-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 21.10.2025 | VitoriaH | 0-1 | 97 | – | 6.7 | ||
| 16.10.2025 | CorinthiansH | 3-1 | 97 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | CearaA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | GremioH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | RB BragantinoA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Atletico-MGA | 1-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | FluminenseH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | BahiaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | Vasco DA GamaH | 0-6 | 90 | – | 5.2 | ||
| 10.08.2025 | CruzeiroA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.08.2025 | JuventudeH | 3-1 | 90 | – | 8.7 | ||
| 26.07.2025 | Sport RecifeA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.07.2025 | InternacionalH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.07.2025 | MirassolA | 3-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 16.07.2025 | FlamengoH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 12.06.2025 | Fortaleza ECA | 2-3 | 90 | – | 8.2 | ||
| 01.06.2025 | BotafogoH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | VitoriaA | 0-1 | 90 | – | 9.0 | ||
| 18.05.2025 | CorinthiansA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.05.2025 | CearaH | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 04.05.2025 | GremioA | 1-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | RB BragantinoH | 1-2 | 96 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | Sao PauloA | 2-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | Atletico-MGH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.04.2025 | FluminenseA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | BahiaH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | Vasco DA GamaA | 2-1 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 63 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1453 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.8Serie A 2026
PERFORMANS51.91453 dk
KARARİzlemeye değer62/100
FORM TRENDİStabil-6.6
ROL UYUMU2026
Kurtarıcı kaleci
70.3
Libero kaleci
69.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 60 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%49
Dakika
%81
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%51
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Performans skoru
51.9
78
66
Ortalama rating
6.68
7.4
90
Kurtarış / 90
2.79
4.5
62
Yenen gol / 90
1.67
1.1
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.34. Dakika delta -1.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matvei IgonenDegerfors IF · 29
%95
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Jeremías LedesmaRosario Central · 32
%95
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
DanielSan Jose Earthquakes · 31
%95
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Nahuel LosadaLanus · 32
%79
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Brad StuverAustin · 34
%76
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
FábioFluminense · 45
%70
0gol
0asist
63scout
Serie A
James PantemisPortland Timbers · 28
%70
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Lucas ArcanjoVitoria · 27
%60
0gol
0asist
74scout
€3.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Santos
Ternana
SPAL
Cruzeiro
Cruzeiro
Real Oviedo
Albacete