LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili100.66 / 90
Rating7.41
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 34 kaleciler
- Kurtarış 3.07 %58
- Yenen gol (az iyi) 0.98 %91
- Pas isabeti %71 %30
- Pas hacmi 31.2 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1466 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Serie A2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie B2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12017 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
17
1.466
0
0
7.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan11%85
İlk 11161 yedek
Kart3
Kaptan1maçta
2025/26
30
2.506
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan21%91
Müdahale1
İlk 11291 yedek
Kart3
2024/25
13
1.083
0
0
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan7%88
İlk 1113
Kart1
2023/24
28
2.036
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%100
Faul15 kazanılan
İlk 11235 yedek
Kart11
2022/23
28
2.115
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%70
İlk 11235 yedek
Kart5
2021/22
24
2.090
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%88
İlk 11231 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11431 yedek girdi
KART4
FORMA42
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-314%34
- 4-2-3-111%27
- 3-4-2-17%17
- 3-5-24%10
- 4-3-33%7
- 3-4-1-22%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | San DiegoA | 1-0 | 19 | – | 7.3 | ||
| 23.07.2026 | Portland TimbersA | 2-2 | 91 | – | 7.5 | ||
| 24.05.2026 | Portland TimbersA | 1-3 | 98 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | FC DallasH | 2-3 | 90 | – | 9.2 | ||
| 14.05.2026 | Seattle SoundersA | 3-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | St. Louis CityA | 2-3 | 75↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | AustinH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Los Angeles FCA | 1-4 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.04.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | San DiegoH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.03.2026 | Vancouver WhitecapsAC | 0-1 | 90 | – | 9.2 | ||
| 15.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 99 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 94 | – | 8.5 | ||
| 01.03.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | Vancouver WhitecapsA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | San DiegoA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.09.2025 | St. Louis CityH | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Los Angeles FCH | 2-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | AustinA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 24.08.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | 100 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | San DiegoH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2025 | Real Salt LakeA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 20.07.2025 | Seattle SoundersA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | FC DallasH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.07.2025 | Minnesota United FCA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.07.2025 | New York Red BullsH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.06.2025 | FC DallasA | 2-4 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.06.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.05.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | New England RevolutionA | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | Inter MiamiH | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | Colorado RapidsA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.05.2025 | Portland TimbersH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Los Angeles FCA | 2-1 | 21 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | DC UnitedH | 6-1 | 90 | – | 9.0 | ||
| 30.03.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 22.03.2025 | CharlotteA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | Colorado RapidsH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Minnesota United FCH | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.03.2025 | Sporting Kansas CityA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Real Salt LakeH | 4-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 20.10.2024 | Los Angeles FCA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | Real Salt LakeH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2024 | FC DallasH | 3-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.09.2024 | CF MontrealA | 3-0 | 93 | – | 7.2 | ||
| 22.09.2024 | St. Louis CityH | 1-2 | 0 | – | – | ||
| 19.09.2024 | Seattle SoundersA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 01.09.2024 | Minnesota United FCH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | Real Salt LakeA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.03.2024 | Sporting Kansas CityA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | Vancouver WhitecapsH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2024 | Los Angeles GalaxyH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | FC DallasA | 2-1 | 90 | – | 7.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 146 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1356 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.7Major League Soccer 2026
PERFORMANS69.21356 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİYükselişte+11.3
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
81.0
Kurtarıcı kaleci
74.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%89
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%86
Dakika
%86
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
31.79
38
84
Performans skoru
69.2
76
91
Ortalama rating
7.41
7.2
100
Kurtarış / 90
2.99
3.2
93
Yenen gol / 90
1
1.3
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +11.3.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matvei IgonenDegerfors IF · 29
%95
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Jeremías LedesmaRosario Central · 32
%95
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel BrazãoSantos · 25
%90
0gol
0asist
64scout
Serie A
Nahuel LosadaLanus · 32
%77
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Brad StuverAustin · 34
%74
0gol
0asist
61scout
Major League Soccer
FábioFluminense · 45
%69
0gol
0asist
63scout
Serie A
James PantemisPortland Timbers · 28
%69
0gol
0asist
64scout
Major League Soccer
Lucas ArcanjoVitoria · 27
%60
0gol
0asist
74scout
€3.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

