Omar Fayed
Egypt · Defender

Omar Fayed

YAŞ23
BOY198
KİLO82
KULÜPFrosinone
LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Başarılı dripling 0.000.97
Kazanılan ikili 0.006.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 5 0 0 0 –
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFrosinone 5 0 0 0 –
İlk 1132 yedek
2025/26 12 558 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaArouca 12 558 0 0 6.75
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan39%62
Müdahale20
Faul145 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1166 yedek
Kart4
2024/25 12 785 0 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueBeerschot Wilrijk 12 785 0 1 6.94
Kilit pas4
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan73%63
Müdahale27
Faul1311 kazanılan
İlk 11102 yedek
G+A / 900.11
Kart5
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 111614 yedek girdi
KART7
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 20 4-4-2 — 6 4-3-3 — 4 30 maç
  • 4-2-3-120%67
  • 4-4-26%20
  • 4-3-34%13
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.10.2026 NapoliA 3-0 0 0 –
20.09.2026 ComoH 2-0 –↑ – –
12.09.2026 GenoaA 1-1 –↑ – –
06.09.2026 VeneziaH 3-2 0 0 –
29.08.2026 FiorentinaA 0-3 0 0 –
16.05.2026 TondelaH 3-1 59 – 7.2
11.05.2026 GIL VicenteA 1-3 –↑ – –
03.01.2026 TondelaA 3-1 –↑ – –
28.12.2025 GIL VicenteH 2-2 64 – 6.3
14.12.2025 AlvercaH 1-0 90 – 7.7
07.12.2025 EstrelaA 3-1 90 – 7.3
01.12.2025 SC BragaH 0-4 70↑ – 6.5
07.11.2025 EstorilA 4-3 11↑ – 6.2
02.11.2025 MoreirenseH 0-2 84 – 6.9
25.10.2025 BenficaA 5-0 90 – 5.9
05.10.2025 FamalicaoH 1-1 –↑ – –
29.09.2025 FC PortoH 0-4 –↑ – –
05.04.2025 Cercle BruggeA 2-1 45 – 6.9
09.02.2025 CharleroiH 1-1 38 – 6.9
01.02.2025 GenkA 1-0 90 – 6.6
26.01.2025 Union St. GilloiseH 0-4 90 – 7.2
12.01.2025 AntwerpH 1-1 90 – 6.9
08.12.2024 AnderlechtA 2-1 90 – 7.2
01.12.2024 Cercle BruggeH 3-2 90 – 7.0
24.11.2024 KV MechelenA 3-0 45 – 6.5
10.11.2024 Club Brugge KVH 2-2 90 1 – 7.7
03.11.2024 GentH 0-0 90 – 6.6
25.10.2024 KortrijkA 1-0 13↑ – 6.9
18.10.2024 AnderlechtH 2-1 14↑ – 6.9
ŞUT2
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
44' · xG 0.041 93' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%50) shootout — 1 (%50) 2 şut
  • Korner1%50
  • shootout1%50
Vücut bölgesine göre
Kafa — 1 (%50) Sağ ayak — 1 (%50) 2 şut
  • Kafa1%50
  • Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
PİYASA DEĞERİ€15.00M-25.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 29 maç
Frosinone 5maç 2026
Arouca 12maç 2025
Beerschot Wilrijk 12maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-18 Fenerbahçe → Frosinone —
2026-08-17 Fenerbahçe → Frosinone —
2026-06-30 FC Arouca → Fenerbahçe SK Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Arouca → Fenerbahçe —
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
08.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Frosinone Calcio GÜÇLÜ %80 2026-08-12
Pogon Szczecin %50 2026-07-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU31.4Serie A 2026
PERFORMANS00 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2026
Defansif bek 75.9
Agresif stoper 74.1
Ayağı iyi stoper 73.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 170 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %96
Tüm ligler · 1582 oyuncu
Scout skoru %19
Performans %0
Dakika %0
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 3.23 3 100
Performans skoru 92.1 74 100
Pas hacmi / 90 58.23 42 100
Pas arası / 90 1.94 1.9 100
İkili mücadele kazanma 61.9 58 100
Blok / 90 0.97 1 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam