LİGAfrica Cup of Nations
BU SEZON3G · 6A
Gol30.15 / 90
Asist60.29 / 90
Şut221.07 / 90
Kilit pas241.17 / 90
Başarılı dripling140.68 / 90
Kazanılan ikili743.60 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 50 forvetler
- Gol 0.15 %10
- Şut 1.1 %16
- Asist 0.29 %98
- Kilit pas 1.17 %73
- Drible 0.68 %43
- İkili mücadele %45 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1852 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
1. Lig2024 · İstanbulspor · 34 maç
5asist5.
6.
1. Lig2025 · İstanbulspor · 33 maç
8asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
32
1.852
3
6
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas24
Drible14%31 başarı
İkili kazanılan74%45
Müdahale19
Faul1123 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112111 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2024/25
37
2.167
3
6
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%63 isabet
Kilit pas41
Drible26%38 başarı
İkili kazanılan82%40
Müdahale13
Faul917 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112512 yedek
G+A / 900.37
2023/24
38
1.564
1
3
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%67 isabet
Kilit pas17
Drible33%46 başarı
İkili kazanılan98%51
Müdahale26
Faul1021 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111820 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2022/23
19
405
0
1
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas12
Drible5%22 başarı
İkili kazanılan29%40
Müdahale14
Faul48 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11118 yedek
G+A / 900.22
2021/22
26
834
3
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas8
Drible19%39 başarı
İkili kazanılan73%48
Müdahale22
Faul818 kazanılan
İlk 11818 yedek
G+A / 900.43
Kart1
TOPLAM GOL91 penaltı
İLK 115127 yedek girdi
KART1
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 2 %22
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%62
- 4-1-4-114%21
- 4-3-36%9
- 5-4-13%4
- 3-4-1-22%3
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | SarıyerH | 3-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 13.04.2026 | SivassporA | 1-3 | 78 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 09.04.2026 | Erzurum BBH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | SakaryasporA | 2-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | BB BodrumsporH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | PendiksporA | 1-1 | 91 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | AmedH | 0-4 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | BandırmasporA | 1-0 | 72 | 2 | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | 76 Iğdır BelediyesporH | 1-2 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | BolusporA | 0-1 | 68 | – | 7.2 | ||
| 17.02.2026 | EroksporH | 1-4 | 81 | 1 | – | 7.5 | |
| 13.02.2026 | Yeni ÇorumsporA | 2-3 | 62 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | ÜmraniyesporA | 0-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 30.01.2026 | HataysporH | 1-0 | 7↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Manisa BBSKA | 1-0 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 19.01.2026 | KeçiörengücüH | 2-2 | 79 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 10.01.2026 | Serik BelediyesporA | 0-3 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 29.12.2025 | Adana DemirsporA | 1-5 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 21.12.2025 | Van BBH | 1-3 | 89 | – | 6.0 | ||
| 13.12.2025 | SarıyerA | 1-2 | 89 | 1 | 5.9 | ||
| 07.12.2025 | SivassporH | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 29.11.2025 | Erzurum BBA | 4-0 | 24↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | SakaryasporH | 3-3 | 73 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 07.11.2025 | BB BodrumsporA | 5-0 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | PendiksporH | 0-0 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | EroksporA | 5-0 | 74 | – | 4.9 | ||
| 19.09.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-1 | 25↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 13.09.2025 | ÜmraniyesporH | 4-0 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | HataysporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.08.2025 | Manisa BBSKH | 1-1 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 16.08.2025 | KeçiörengücüA | 0-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Serik BelediyesporH | 0-0 | 70 | 3 | 7.2 | ||
| 15.05.2025 | BolusporH | 1-2 | 74 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | Yeni ÇorumsporH | 3-0 | 90 | 2 | 2 | 9.0 | |
| 04.05.2025 | EroksporA | 0-3 | 75 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.04.2025 | PendiksporH | 5-2 | 72 | 1 | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Erzurum BBA | 1-2 | 78 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | KeçiörengücüH | 0-2 | 22↑ | – | 6.6 | ||
| 08.04.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 3-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 04.04.2025 | Yeni MalatyasporH | 5-0 | 71 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 29.03.2025 | AdanasporA | 0-2 | 26↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.03.2025 | GenclerbirligiH | 5-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 10.03.2025 | BolusporA | 1-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 06.03.2025 | SakaryasporH | 3-0 | 68 | 1 | – | 6.9 | |
| 03.03.2025 | KocaelisporA | 1-1 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-0 | 75 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 13.02.2025 | ÜmraniyesporA | 2-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | AnkaragucuH | 1-0 | 84 | 2 | 7.6 | ||
| 02.02.2025 | ŞanlıurfasporA | 1-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | AmedH | 1-0 | 84 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 19.01.2025 | Manisa BBSKA | 0-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 13.01.2025 | Yeni ÇorumsporA | 3-1 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | EroksporH | 4-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | PendiksporA | 1-1 | 74 | 1 | 7.5 | ||
| 14.12.2024 | Erzurum BBH | 3-2 | 82 | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | KeçiörengücüA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 4-0 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2024 | AdanasporH | 0-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2024 | GenclerbirligiA | 2-1 | 70 | – | 6.7 |
ŞUT28
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%61
- Korner4%14
- Kontra atak3%11
- Açık oyun2%7
- Duran top1%4
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak18%64
- Kafa6%21
- Sağ ayak4%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
- 1-15' 2 %7
- 16-30' 4 %14
- 31-45' 6 %21
- 46-60' 5 %18
- 61-75' 3 %11
- 76-90+' 8 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 152 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
1 maç
12.2021
DarbeŞüpheli
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1852 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.31. Lig 2025
PERFORMANS52.81852 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
77.4
Box-to-box orta saha
76.3
Numara 10
74.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%83
Dakika
%86
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%80
Dakika
%88
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Asist / 90
0.29
0.28
100
Performans skoru
52.8
76
70
Kilit pas / 90
1.17
1.8
65
Ortalama rating
6.68
7.2
93
Gol / 90
0.15
0.22
68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ulrik MathisenBrann · 26
%95
2gol
4asist
61scout
Eliteserien
Francho SerranoZaragoza · 24
%86
1gol
6asist
67scout
€3.00M
Segunda División
Adalberto CarrasquillaU.N.A.M. - Pumas · 27
%74
2gol
6asist
62scout
Liga MX
Jefferson JuniorVan Spor Kulübü · 31
%72
5gol
5asist
55scout
1. Lig
Kaj de RooijPEC Zwolle · 25
%70
6gol
5asist
61scout
€8.00M
Eredivisie
Mario SorianoDeportivo La Coruna · 23
%63
6gol
8asist
74scout
€3.00M
Segunda División
Daniel OjedaHuesca
%62
2gol
2asist
61scout
€600K
Segunda División
Eljif ElmasNapoli · 26
%60
1gol
3asist
60scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

