Sergio Maximiliano Ojeda
Spain · Attacker

Sergio Maximiliano Ojeda

YAŞ31
BOY177 cm
KİLO72 kg
KULÜPHuesca
DOĞUM YERİLas Palmas de Gran Canaria
LİGCopa del Rey
BU SEZON2G · 2A
Gol20.14 / 90
Asist20.14 / 90
Şut231.57 / 90
Kilit pas151.02 / 90
Başarılı dripling100.68 / 90
Kazanılan ikili372.53 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
Gol — %19 (0.14) Şut — %38 (1.6) Asist — %69 (0.14) Kilit pas — %44 (1.02) Drible — %37 (0.68) İkili mücadele — %26 (%41) 39 ORT. % 19 38 69 44 37 26
  • Gol 0.14 %19
  • Şut 1.6 %38
  • Asist 0.14 %69
  • Kilit pas 1.02 %44
  • Drible 0.68 %37
  • İkili mücadele %41 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1318 dakika oynadı.
2025/26 31 1.318 2 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónHuesca 31 1.318 2 2 6.74
Şut23%30 isabet
Kilit pas15
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan37%41
Müdahale12
Faul712 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111615 yedek
G+A / 900.27
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1113 yedek girdi
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 1 4-3-3 — 1 2 maç
  • 4-2-3-11%50
  • 4-3-31%50
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 CordobaA 1-1 72 2 6.7
24.05.2026 CastellónH 0-1 11 6.7
18.05.2026 LeganesA 0-0
11.05.2026 Real Sociedad IIH 1-2 18 6.3
03.05.2026 Racing SantanderA 4-2
01.04.2026 Cultural LeonesaH 1-1 17 6.3
28.03.2026 Granada CFA 4-2 86 1 6.6
20.03.2026 AlmeriaH 1-3 71 1 1 7.6
15.03.2026 MalagaA 5-3 24 6.7
07.03.2026 AlbaceteH 0-0 17 6.5
28.02.2026 ValladolidA 1-0 77 6.7
21.02.2026 MirandesH 1-2 74 7.0
15.02.2026 AD Ceuta FCH 2-0 71 1 2 7.5
08.02.2026 Sporting GijonA 2-1 84 3 6.7
01.02.2026 CadizH 1-0 73 7.2
25.01.2026 FC AndorraA 1-1 64 1 6.3
18.01.2026 BurgosA 1-0 33 1 6.5
12.01.2026 CordobaH 1-2 24 6.7
03.01.2026 CastellónA 4-1 45 6.2
12.12.2025 Cultural LeonesaA 0-2 69 7.3
06.12.2025 ValladolidH 1-4 45 1 6.2
29.11.2025 AlmeriaA 0-0 62 1 6.9
23.11.2025 Sporting GijonH 2-0 73 5 6.6
16.11.2025 ZaragozaA 1-0 12 1 6.5
01.11.2025 AlbaceteA 2-1 40 1 1 7.5
24.10.2025 Las PalmasH 1-1 35 1 6.2
12.10.2025 CadizA 1-0 18 1 6.2
04.10.2025 BurgosH 2-1 62 7.2
28.09.2025 Granada CFH 0-1 23 6.3
19.09.2025 Deportivo La CorunaA 4-0
17.08.2025 LeganesH 1-1 18 1 1 7.7
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 31 maç
Huesca 31maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-07 Burgos CF SD Huesca free transfer
2025-07-07 Burgos Huesca
2023-07-01 Ponferradina Burgos CF free transfer
2021-07-07 Leganes Ponferradina
2021-07-07 AD Alcorcón Ponferradina free transfer
2021-01-19 CD Leganés AD Alcorcón free transfer
2021-01-19 Leganes Alcorcon
2020-08-04 Albacete Leganes
2020-07-21 Albacete CD Leganés End of loan
2019-07-16 CD Leganés Albacete loan transfer
2019-06-30 Granada CF CD Leganés End of loan
2019-01-13 Leganes Granada CF
2018-07-02 Lorca Leganes
2018-07-01 Lorca FC CD Leganés free transfer
2017-01-31 Pobla de Mafumet CF Lorca FC free transfer
2017-01-31 Gimnastic Lorca
2016-07-01 Telde Pobla de Mafumet CF free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 1318 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.6Segunda División 2025
PERFORMANS43.11318 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 66.0
Derinden oyun kurucu 64.1
İleri sekiz 63.8
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 44/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %66
Dakika %72
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %64
Dakika %82
Değer / getiri %17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 43.1 76 57
Pas hacmi / 90 39.26 60 65
İkili mücadele kazanma 41.11 55 75
Kilit pas / 90 1.02 1.3 78
Gol / 90 0.14 0.18 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam