Gol40.19 / 90
Asist00.00 / 90
Şut291.39 / 90
Kilit pas190.91 / 90
Başarılı dripling140.67 / 90
Kazanılan ikili1276.07 / 90
Rating6.41
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 43 forvetler
- Gol 0.19 %31
- Şut 1.4 %40
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.91 %48
- Drible 0.67 %43
- İkili mücadele %36 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1883 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Bundesliga2026 · TSV Hartberg
2gol5.
1asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
31
1.883
4
0
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%34 isabet
Kilit pas19
Drible14%37 başarı
İkili kazanılan127%36
Müdahale22
Faul5233 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11229 yedek
G+A / 900.19
Kart51
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | Red Bull SalzburgA | 1-3 | 73 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 10.05.2026 | Sturm GrazH | 2-4 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Austria ViennaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | Lask LinzH | 1-5 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 22.04.2026 | Rapid ViennaA | 0-2 | 63 | 1 | 5.9 | ||
| 19.04.2026 | Rapid ViennaH | 2-2 | 77 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | Sturm GrazA | 0-0 | 64 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Red Bull SalzburgH | 1-2 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | Austria ViennaH | 0-1 | 37↑ | – | 6.5 | ||
| 13.03.2026 | Lask LinzA | 0-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | FC BW LinzH | 1-1 | 62 | 2 | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | Red Bull SalzburgA | 0-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | Grazer AKH | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | SCR AltachH | 0-0 | 74 | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | Rapid ViennaA | 1-1 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 13.12.2025 | WSG WattensH | 2-1 | 66 | 2 | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | Lask LinzH | 2-2 | 76 | 1 | 6.0 | ||
| 30.11.2025 | Sturm GrazH | 0-1 | 59 | 1 | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | Wolfsberger ACA | 1-2 | 49 | – | 4.9 | ||
| 01.11.2025 | Austria ViennaH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | SCR AltachA | 2-2 | 89 | 1 | 5.3 | ||
| 18.10.2025 | Grazer AKA | 0-0 | 90 | 2 | 5.6 | ||
| 05.10.2025 | Lask LinzA | 3-3 | 85 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 28.09.2025 | Sturm GrazA | 1-0 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Wolfsberger ACH | 2-2 | 68 | 1 | 7.5 | ||
| 14.09.2025 | RiedA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 31.08.2025 | Rapid ViennaH | 0-1 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | Austria ViennaA | 1-3 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-2 | 16↑ | 2 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | FC BW LinzA | 0-1 | 26↑ | 1 | 7.3 | ||
| 02.08.2025 | WSG WattensA | 4-2 | 22↑ | – | 5.9 |
PİYASA DEĞERİ€450K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 31 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-04
Halbturn
→
TSV Hartberg
?
Halbturn
→
TSV Hartberg
?
2019-01-01
Halbturn Yth.
→
Halbturn
-
Halbturn Yth.
→
Halbturn
-
2018-09-18
AKA Rapid U16
→
Halbturn Yth.
?
AKA Rapid U16
→
Halbturn Yth.
?
2018-07-01
AKA Rapid U15
→
AKA Rapid U16
-
AKA Rapid U15
→
AKA Rapid U16
-
2017-07-01
Rapid Youth
→
AKA Rapid U15
-
Rapid Youth
→
AKA Rapid U15
-
2015-03-01
Halbturn Yth.
→
Rapid Youth
?
Halbturn Yth.
→
Rapid Youth
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 1883 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.4Bundesliga 2025
PERFORMANS28.81883 dk
KARARVeri yetersiz43/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
61.8
İleri sekiz
61.6
Top kapan ön libero
57.9
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%38
Dakika
%80
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%39
Dakika
%89
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Gol / 90
0.19
0.18
100
İkili mücadele kazanma
36.29
55
66
Kilit pas / 90
0.91
1.3
70
Performans skoru
28.8
76
38
Başarılı drible / 90
0.67
1.2
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adama Malouda TraoréGençlerbirliği S.K. · 30
%95
2gol
1asist
45scout
Süper Lig
Franco WatsonLanus · 23
%82
1gol
1asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Santi ComesañaVillarreal · 29
%71
1gol
0asist
36scout
UEFA Champions League
Luca De La TorreSan Diego · 27
%68
5gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Christian GomisFC Schalke 04
%62
1gol
1asist
47scout
€1.50M
2. Bundesliga
Sonny CareyCharlton · 24
%61
8gol
2asist
56scout
Championship
Mario StroeykensAnderlecht · 21
%60
1gol
0asist
53scout
Jupiler Pro League
Francis OnyekaVfL Bochum · 18
%60
8gol
1asist
66scout
€500K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
