LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili62.90 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 63 defanslar
- Müdahale 1.94 %77
- Pas arası 0.48 %26
- Blok 0.97 %85
- İkili mücadele %40 %8
- Pas isabeti %81 %21
- Faul (az iyi) 0.48 %65
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 186 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2024/2025 · Europe
🥈
U18 Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
3
186
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%40
Müdahale4
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1121 yedek
2025/26
52
977
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%100 isabet
Kilit pas3
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan53%60
Müdahale18
Faul512 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111042 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2024/25
33
766
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas3
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan42%56
Müdahale16
Faul412 kazanılan
İlk 11924 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112171 yedek girdi
KART2
FORMA34
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-180%90
- 3-4-2-14%4
- 4-3-32%2
- 3-2-4-11%1
- 3-3-1-31%1
- 3-4-1-21%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | ArsenalA | 2-1 | 75 | 0 | 6.0 | ||
| 30.08.2026 | BrightonH | 4-3 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 24.08.2026 | FulhamA | 2-3 | 93 | – | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | SunderlandA | 2-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 19.05.2026 | TottenhamH | 2-1 | 74 | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | LiverpoolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | Nottingham ForestH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | BrightonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Manchester UnitedH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 12.04.2026 | Manchester CityH | 0-3 | 4↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | EvertonA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2026 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 44↑ | – | 6.2 | ||
| 11.03.2026 | Paris Saint GermainA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | ArsenalA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | BurnleyH | 1-1 | 6↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | LeedsH | 2-2 | 79 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | WolvesA | 1-3 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | West HamH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | NapoliA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | Crystal PalaceA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | PafosH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | BrentfordH | 2-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 07.01.2026 | FulhamA | 2-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 04.01.2026 | Manchester CityA | 1-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 30.12.2025 | BournemouthH | 2-2 | 45 | – | 5.6 | ||
| 27.12.2025 | Aston VillaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | NewcastleA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | EvertonH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | AtalantaA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | BournemouthA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | LeedsA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | ArsenalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | BarcelonaH | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | BurnleyA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | WolvesH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | QarabagA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | TottenhamA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | SunderlandH | 1-2 | 76 | – | 7.3 | ||
| 22.10.2025 | AjaxH | 5-1 | 41↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Nottingham ForestA | 0-3 | 81 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.10.2025 | LiverpoolH | 2-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | BenficaH | 1-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | BrightonH | 1-3 | 36↑ | – | 5.3 | ||
| 17.09.2025 | Bayern MünchenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | BrentfordA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | FulhamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | West HamA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Crystal PalaceH | 0-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 13.07.2025 | Paris Saint GermainH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.07.2025 | FluminenseA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | PalmeirasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2025 | BenficaA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2025 | ES TunisA | 0-3 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 20.06.2025 | FlamengoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2025 | Los Angeles FCH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | Real BetisA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | Manchester UnitedH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | NewcastleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Djurgardens IFH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 |
ŞUT4
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%50
- Asist sonrası1%25
- Duran top1%25
Vücut bölgesine göre
- Kafa3%75
- Sağ ayak1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
AKSİYON HARİTASI768 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %41
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %26
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR768
- Pas538%75
- Top kazanma35%5
- Uzaklaştırma28%4
- Top teması25%3
- Hava topu21%3
- Faul20%3
- Çalım16%2
- Müdahale15%2
- Pas arası13%2
- Top kaptırma10%1
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 695 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.8Premier League 2025
PERFORMANS65.3695 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
70.0
Defansif bek
65.0
Klasik stoper
63.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%81
Dakika
%40
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%76
Dakika
%64
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
59.57
62
96
Performans skoru
65.3
76
86
İkili mücadele kazanma
61.02
64
95
Pas arası / 90
1.42
1.8
79
Ortalama rating
6.54
7.2
91
Müdahale / 90
1.42
2.2
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ismael DoukouréStrasbourg · 22
%95
1gol
0asist
67scout
€20.00M
UEFA Europa Conference League
Brayan CeballosNew England Revolution · 24
%77
1gol
0asist
74scout
€4.50M
Major League Soccer
Joseph N'DuquidiAmiens · 21
%70
0gol
0asist
69scout
Ligue 2
Dean HuijsenReal Madrid · 20
%66
0gol
0asist
63scout
€65.00M
UEFA Champions League
Abdullah IqbalMjallby AIF · 23
%64
0gol
2asist
77scout
Allsvenskan
Kevin LomónacoIndependiente · 23
%64
0gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
José CórdobaNorwich · 24
%60
1gol
1asist
71scout
Championship
Abdoul KoneReims · 20
%60
1gol
1asist
76scout
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum