Anıl Yiğit Çınar
Türkiye · Defender

Anıl Yiğit Çınar

YAŞ22
BOY193
DOĞUM YERİİstanbul
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.17
Asist 0.000.00
Şut 0.000.41
Başarılı dripling 0.000.17
Kazanılan ikili 0.005.54
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2021 0 2022 0 2023 1 2024 0 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 6 10 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigFatih Karagümrük 6 10 0 0 6.30
Faul1
İlk 1133 yedek
2025/26 33 1.088 2 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigFatih Karagümrük 33 1.088 2 0 6.65
Şut5%40 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan67%66
Müdahale13
Faul1515 kazanılan
İlk 111122 yedek
G+A / 900.17
Kart3
2024/25 23 12 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigFatih Karagümrük 23 12 0 0 6.70
2023/24 31 2.423 1 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigGiresunspor 31 2.423 1 0 6.69
Şut10%10 isabet
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan138%58
Müdahale40
Faul2816 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11274 yedek
G+A / 900.04
Kart6
2022/23 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGiresunspor 1 0 0 0
2021/22 8 90 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGiresunspor 8 90 0 0 6.20
İkili kazanılan4%40
Müdahale1
Faul1
İlk 1117 yedek
TOPLAM GOL6
İLK 112250 yedek girdi
KART6
FORMA94
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 2 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 50 4-4-2 — 6 4-1-4-1 — 4 4-4-1-1 — 2 3-4-1-2 — 1 4-3-1-2 — 1 64 maç
  • 4-2-3-150%78
  • 4-4-26%9
  • 4-1-4-14%6
  • 4-4-1-12%3
  • 3-4-1-21%2
  • 4-3-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 D. JohnsonD. Johnson 1 D. VerdeD. Verde Çınar 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 Batman PetrolsporA 4-3 0 0
02.09.2026 KayserisporH 1-1 0 0
29.08.2026 İstanbulsporA 1-1 0 0
21.08.2026 BursasporH 2-1
15.08.2026 ÜmraniyesporH 2-1 10 6.3
09.08.2026 Iğdır FKA 2-0
16.05.2026 AlanyasporH 2-1 87 6.7
09.05.2026 KocaelisporA 0-1 14 1 1 7.7
03.05.2026 GenclerbirligiH 1-0 8 6.3
27.04.2026 BesiktasA 0-0 7
18.04.2026 EyüpsporH 1-2
12.04.2026 KonyasporA 3-0
05.04.2026 RizesporH 2-1
19.03.2026 KayserisporA 1-0 90 6.9
13.03.2026 FenerbahceH 2-0 96 7.3
27.02.2026 TrabzonsporA 3-1 60 6.3
22.02.2026 SamsunsporH 0-0
16.02.2026 KasimpasaA 3-2
07.02.2026 AntalyasporH 1-0
31.01.2026 GoztepeA 2-1 87 6.2
24.01.2026 GalatasarayH 1-3
17.01.2026 Istanbul BasaksehirA 2-1
21.12.2025 AlanyasporA 2-0
14.12.2025 KocaelisporH 1-1 11 6.5
07.12.2025 GenclerbirligiA 3-0
30.11.2025 BesiktasH 0-2
22.11.2025 EyüpsporA 1-1
09.11.2025 KonyasporH 2-0
03.11.2025 RizesporA 1-0 90 6.0
24.10.2025 KayserisporH 2-2 90 6.5
19.10.2025 FenerbahceA 2-1 90 6.3
05.10.2025 Gazişehir GaziantepH 0-2
27.09.2025 TrabzonsporH 3-4
21.09.2025 SamsunsporA 3-2 89 1 6.0
17.09.2025 Istanbul BasaksehirH 0-2 90 6.0
13.09.2025 KasimpasaH 0-1 90 2 7.5
30.08.2025 AntalyasporA 1-2 89 1 1 7.6
22.08.2025 GoztepeH 0-2
15.08.2025 GalatasarayA 3-0
10.05.2025 76 Iğdır BelediyesporH 2-1
29.03.2025 Yeni MalatyasporA 0-2
05.03.2025 BandırmasporH 1-2
02.03.2025 SakaryasporA 1-3
22.02.2025 İstanbulsporA 2-0
17.02.2025 ŞanlıurfasporH 1-1
13.02.2025 AnkaragucuA 0-1
09.02.2025 ÜmraniyesporH 1-0
02.02.2025 Manisa BBSKA 2-2
26.01.2025 Yeni ÇorumsporH 1-0
18.01.2025 AmedA 1-1
11.01.2025 76 Iğdır BelediyesporA 0-1
22.12.2024 KeçiörengücüA 0-1
08.12.2024 GenclerbirligiA 1-0
01.12.2024 EroksporH 1-0
05.10.2024 SakaryasporH 4-0 12 6.7
30.09.2024 İstanbulsporH 1-0
23.09.2024 ŞanlıurfasporA 1-3
15.09.2024 AnkaragucuH 3-2
31.08.2024 ÜmraniyesporA 2-2
24.08.2024 Manisa BBSKH 0-2
ŞUT9
GOL4
xG0.6
xG FARKI+3.4over performing
DÖNÜŞÜM%44.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
78' · xG 0.013 70' · xG 0.042 · GOL 69' · xG 0.0 · GOL 52' · xG 0.0 · GOL 20' · xG 0.093 42' · xG 0.081 · GOL 56' · xG 0.029 45' · xG 0.093 9' · xG 0.22
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%56) Duran top — 2 (%22) Asist sonrası — 1 (%11) Açık oyun — 1 (%11) 9 şut
  • Korner5%56
  • Duran top2%22
  • Asist sonrası1%11
  • Açık oyun1%11
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 4 (%44) Kafa — 4 (%44) Sağ ayak — 1 (%11) 9 şut
  • Sol ayak4%44
  • Kafa4%44
  • Sağ ayak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 2 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 2 %22
  • 46-60' 2 %22
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 1 %11
AKSİYON HARİTASI1081 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 9 9 9 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 13 14 14 15 15 16 17 17 17 17 18 19 19 19 19 19 20 21 22 22 26 29 29 29 33 35
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 8 8 8 9 10 10 10 11 11 11 11 12 13 13 13 13 14 14 14 15 16 16 16 17 18 19 19 21 23 24 26 30 34
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 5 5 5 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %33 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 8 9 12 16 16 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1081
Pas 720 Pas — 720 (%69) Uzaklaştırma 109 Uzaklaştırma — 109 (%10) Hava to… 67 Hava topu — 67 (%6) Faul — 41 (%4) Top teması — 34 (%3) Top kazanma — 30 (%3) Korner kazandırma — 15 (%1) Pas arası — 13 (%1) Müdahale — 11 (%1) Offsideprovoked — 10 (%1)
  • Pas720%69
  • Uzaklaştırma109%10
  • Hava topu67%6
  • Faul41%4
  • Top teması34%3
  • Top kazanma30%3
  • Korner kazandırma15%1
  • Pas arası13%1
  • Müdahale11%1
  • Offsideprovoked10%1
PİYASA DEĞERİ€200K+100.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 102 maç
Fatih Karagümrük 62maç 2024–2026
Giresunspor 40maç 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-16 Giresunspor Karagümrük free transfer
2023-06-30 Eynesil Bld Giresunspor End of loan
2022-09-08 Giresunspor Eynesil Bld loan transfer
2022-03-25 Giresunspor U19 Giresunspor -
2022-02-01 Kartalspor U19 Giresunspor U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Cup2024 · Fatih Karagümrük 2sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1088 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.3Süper Lig 2025
PERFORMANS62.31088 dk
KARARİzlemeye değer76/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 78.0
Defansif bek 76.7
Ayağı iyi stoper 76.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %67
Dakika %62
Değer / getiri %96
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %69
Dakika %74
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 85.1 85 100
Ortalama rating 6.65 7.2 92
İkili mücadele kazanma 65.69 68 97
Pas hacmi / 90 43.68 45 97
Pas arası / 90 1.16 1.8 64
Blok / 90 0.74 1.8 41
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam