LİG1. Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.31 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.83 / 90
Kilit pas30.92 / 90
Başarılı dripling20.61 / 90
Kazanılan ikili30.92 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.92 %39
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.61 %57
- Pas isabeti %68 %3
- Top kapma 0.92 %4
- İkili mücadele %30 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 295 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Coppa Italia2022 · Spezia · 3 maç
3gol2.
6.
Coppa Italia2020 · Spezia · 3 maç
2gol6.
17.
Serie A2021 · Spezia · 33 maç
6asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Cup2019/2020 · Greece · 2nd Place
🥈
Serie A2014/2015 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
5
295
1
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan3%30
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
G+A / 900.31
2025/26
16
574
1
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%65 isabet
Kilit pas12
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan15%50
Müdahale1
Faul39 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11610 yedek
G+A / 900.78
2022/23
33
1.059
3
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%50 isabet
Kilit pas19
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan26%48
Müdahale4
Faul216 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 111122 yedek
G+A / 900.25
Kart1
Kaptan2maçta
2021/22
35
1.957
8
6
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut44%55 isabet
Kilit pas39
Drible15%39 başarı
İkili kazanılan42%47
Müdahale11
Faul315 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı11 kaçan
İlk 112114 yedek
G+A / 900.64
Kart2
2020/21
28
979
6
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%65 isabet
Kilit pas10
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan24%49
Müdahale5
Faul212 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111216 yedek
G+A / 900.64
Kart1
TOPLAM GOL192 penaltı
İLK 114849 yedek girdi
KART4
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 4 %21
- 31-45' 5 %26
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 4 %21
- 76-90+' 3 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-332%35
- 4-2-3-129%32
- 3-5-220%22
- 4-4-25%5
- 4-1-4-13%3
- 3-4-2-12%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | KayserisporH | 1-1 | 46 | 0 | 5.9 | ||
| 29.08.2026 | İstanbulsporA | 1-1 | 62 | 1 | 6.1 | ||
| 21.08.2026 | BursasporH | 2-1 | 56 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.08.2026 | ÜmraniyesporH | 2-1 | 57 | 2 | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | Iğdır FKA | 2-0 | 74 | 2 | 6.0 | ||
| 09.05.2026 | KocaelisporA | 0-1 | 24↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 18.04.2026 | EyüpsporH | 1-2 | 61 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.04.2026 | KonyasporA | 3-0 | 76 | 3 | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | RizesporH | 2-1 | 69 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.03.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | 59 | 1 | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | TrabzonsporA | 3-1 | 81 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 22.02.2026 | SamsunsporH | 0-0 | 83 | 3 | 7.0 | ||
| 16.02.2026 | KasimpasaA | 3-2 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | AntalyasporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | SampdoriaA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | AvellinoH | 1-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | PalermoA | 1-0 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.12.2025 | PescaraH | 2-1 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | FrosinoneA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | Virtus EntellaA | 0-1 | 22↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 30.11.2025 | SampdoriaH | 1-0 | 25↑ | 2 | 6.5 | ||
| 11.06.2023 | VeronaH | 1-3 | 37↑ | 2 | 7.2 | ||
| 04.06.2023 | AS RomaA | 2-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 27.05.2023 | TorinoH | 0-4 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.05.2023 | LecceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2023 | AC MilanH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.05.2023 | CremoneseA | 2-0 | 29↑ | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2023 | AtalantaA | 3-2 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.04.2023 | MonzaH | 0-2 | 59 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2023 | SampdoriaA | 1-1 | 60↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 14.04.2023 | LazioH | 0-3 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 08.04.2023 | FiorentinaA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 02.04.2023 | SalernitanaH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 17.03.2023 | SassuoloA | 1-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 10.03.2023 | InterH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2023 | VeronaH | 0-0 | 64 | 2 | 7.3 | ||
| 26.02.2023 | UdineseA | 2-2 | 62 | – | 6.5 | ||
| 19.02.2023 | JuventusH | 0-2 | 79 | 2 | 7.0 | ||
| 11.02.2023 | EmpoliA | 2-2 | 52 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 05.02.2023 | NapoliHC | 0-3 | 76 | 2 | 6.9 | ||
| 27.01.2023 | BolognaA | 2-0 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 22.01.2023 | AS RomaH | 0-2 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 15.01.2023 | TorinoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.01.2023 | LecceH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2022 | VeronaA | 1-2 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 08.11.2022 | UdineseHC | 1-1 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 05.11.2022 | AC MilanA | 2-1 | 22↑ | 2 | 6.9 | ||
| 30.10.2022 | FiorentinaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | SalernitanaA | 1-0 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.10.2022 | CremoneseH | 2-2 | 10↑ | 2 | 6.9 | ||
| 09.10.2022 | MonzaA | 2-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 02.10.2022 | LazioA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2022 | SassuoloH | 2-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 14.08.2022 | EmpoliH | 1-0 | 61 | – | 6.6 | ||
| 22.05.2022 | NapoliH | 0-3 | 90 | 3 | 8.5 | ||
| 14.05.2022 | UdineseA | 2-3 | 67 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 08.05.2022 | AtalantaH | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.04.2022 | LazioH | 3-4 | 78 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.04.2022 | TorinoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2022 | InterH | 1-3 | 30↑ | – | 6.3 |
ŞUT24
GOL2
xG1.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%67
- Açık oyun5%21
- Korner1%4
- Serbest vuruş1%4
- Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak22%92
- Kafa1%4
- Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 6 %25
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 1 %4
- 61-75' 9 %38
- 76-90+' 3 %12
AKSİYON HARİTASI313 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR313
- Pas201%68
- Top kazanma18%6
- Top teması18%6
- Kurtarılan şut12%4
- Faul10%3
- Çalım9%3
- Uzaklaştırma9%3
- Pas arası7%2
- Korner kazandırma7%2
- Top kaptırma5%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30
Salernitana
→
Spezia Calcio
End of loan
Salernitana
→
Spezia Calcio
End of loan
2021-06-30
Spezia Calcio
→
AEK Athens
End of loan
Spezia Calcio
→
AEK Athens
End of loan
2020-09-25
AEK Athens
→
Spezia Calcio
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€190k</i>
AEK Athens
→
Spezia Calcio
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€190k</i>
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
SakatlıkKadroda yok
6 maç
12.2021
SakatlıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 474 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8Süper Lig 2025
PERFORMANS64.8474 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
63.0
Çizgi kanadı
59.1
Pivot forvet
58.1
Çizgi kanadı
50.7
Bağlantı kuran forvet
48.4
Baskıcı forvet
47.1
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%80
Dakika
%45
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%82
Dakika
%64
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
64.8
76
85
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Asist / 90
0.57
0.32
100
Kilit pas / 90
1.52
1.6
95
Pas hacmi / 90
27.15
34
80
Başarılı drible / 90
0.95
1.1
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Karim OnisiwoRed Bull Salzburg · 33
%95
1gol
2asist
50scout
€400K
Bundesliga
Ramiro Ruiz RodríguezAtletico Tucuman · 25
%92
2gol
4asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Fabian ReeseHertha BSC · 28
%82
10gol
13asist
69scout
2. Bundesliga
Teemu PukkiHJK helsinki · 35
%81
3gol
5asist
60scout
Veikkausliiga
Milan IloskiPhiladelphia Union · 26
%71
2gol
4asist
62scout
Major League Soccer
Mohamed TouréRanders FC · 21
%67
4gol
3asist
76scout
Superliga
Thiemoko DiarraReims · 22
%64
3gol
3asist
69scout
Ligue 2
Jamie LewelingVfB Stuttgart · 24
%60
7gol
9asist
63scout
€40.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum








Avellino
Pescara