Fabian Reese
Germany · Midfielder

Fabian Reese

YAŞ28
BOY187
KİLO80
DOĞUM YERİKiel
LİG2. Bundesliga
BU SEZON10G · 13A
Gol100.32 / 90
Asist130.42 / 90
Şut792.53 / 90
Kilit pas551.76 / 90
Başarılı dripling411.31 / 90
Kazanılan ikili912.92 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 104 orta sahalar
Kilit pas — %85 (1.76) Asist — %100 (0.42) Drible — %84 (1.31) Pas isabeti — %11 (%74) Top kapma — %9 (1.38) İkili mücadele — %3 (%38) 49 ORT. % 85 100 84 11 9 3
  • Kilit pas 1.76 %85
  • Asist 0.42 %100
  • Drible 1.31 %84
  • Pas isabeti %74 %11
  • Top kapma 1.38 %9
  • İkili mücadele %38 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2807 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 2. Bundesliga2025 · Hertha BSC · 33 maç 10gol18. 13asist1.
🥈 DFB Pokal2023 · Hertha BSC · 4 maç 4gol2. 3asist3.
4. DFB Pokal2020 · Holstein Kiel · 5 maç 2asist4.
11. 2. Bundesliga2026 · VfL Wolfsburg · 3 maç 1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 U19 Bundesliga2014/2015 · Germany
2025/26 34 2.927 10 13 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaHertha BSC 33 2.807 10 13 7.06
DFB PokalHertha BSC 1 120 0 0 7.60
Şut81%44 isabet
Kilit pas58
Drible41%47 başarı
İkili kazanılan95%38
Müdahale20
Faul3513 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı41 kaçan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.71
Kart8
Kaptan31maçta
2020/21 2 103 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHolstein Kiel 2 103 0 0 6.60
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale3
Faul3
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
TOPLAM GOL32 penaltı
İLK 1162 yedek girdi
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 5 4-1-4-1 — 2 3-4-2-1 — 1 8 maç
  • 4-2-3-15%62
  • 4-1-4-12%25
  • 3-4-2-11%12
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Arminia BielefeldAC 6-1 90 3 7.0
10.05.2026 SpVgg Greuther FürthHC 2-1 81 1 2 6.7
03.05.2026 1. FC MagdeburgAC 1-0 68 2 6.6
25.04.2026 Holstein KielHC 0-1 90 4 7.2
19.04.2026 Eintracht BraunschweigAC 1-1 86 1 5 6.9
11.04.2026 1. FC KaiserslauternHC 0-1 90 4 6.6
04.04.2026 Dynamo DresdenAC 0-1 90 1 3 6.9
22.03.2026 Fortuna DüsseldorfAC 2-5 90 2 1 4 9.9
08.03.2026 Preußen MünsterAC 1-2 72 1 2 6.7
01.03.2026 1. FC NürnbergHC 2-1 64 1 6.7
22.02.2026 SC Paderborn 07AC 5-2 90 1 7.0
14.02.2026 Hannover 96H 2-3 89 1 5 6.6
07.02.2026 SV ElversbergAC 0-3 90 1 1 6.7
01.02.2026 SV Darmstadt 98HC 2-2 90 1 4 7.7
24.01.2026 Karlsruher SCA 2-2 90 1 1 5 8.5
17.01.2026 FC Schalke 04H 0-0 15 6.3
19.12.2025 Arminia BielefeldHC 1-1 90 2 7.7
12.12.2025 SpVgg Greuther FürthAC 3-3 90 1 3 7.3
07.12.2025 1. FC MagdeburgHC 0-2 90 4 6.5
29.11.2025 Holstein KielAC 0-1 87 1 1 7.2
21.11.2025 Eintracht BraunschweigHC 1-0 89 1 2 7.2
08.11.2025 1. FC KaiserslauternAC 0-1 90 2 6.3
01.11.2025 Dynamo DresdenHC 2-0 90 1 3 7.0
25.10.2025 Fortuna DüsseldorfHC 1-0 90 1 2 7.3
18.10.2025 VfL BochumAC 3-2 90 1 1 3 7.2
04.10.2025 Preußen MünsterHC 2-1 89 1 8.5
28.09.2025 1. FC NürnbergAC 0-3 90 2 1 7.2
20.09.2025 SC Paderborn 07HC 0-2 90 6.3
13.09.2025 Hannover 96AC 0-3 87 1 1 7.3
29.08.2025 SV ElversbergHC 0-2 90 1 6.9
24.08.2025 SV Darmstadt 98AC 0-0 90 3 6.5
18.08.2025 Preußen MünsterAC 0-0 120 2 7.6
10.08.2025 Karlsruher SCHC 0-0 90 4 5.9
01.08.2025 FC Schalke 04AC 2-1 90 1 6.6
29.05.2021 1.FC KölnH 1-5 80 6.3
26.05.2021 1.FC KölnA 0-1 23 6.9
ŞUT97
GOL10
xG12.7
xG FARKI-2.7under performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.022 45' · xG 0.027 47' · xG 0.019 38' · xG 0.04 80' · xG 0.039 80' · xG 0.047 70' · xG 0.046 69' · xG 0.021 58' · xG 0.044 51' · xG 0.046 45' · xG 0.149 33' · xG 0.025 11' · xG 0.051 38' · xG 0.025 30' · xG 0.05 24' · xG 0.201 11' · xG 0.683 · GOL 10' · xG 0.788 90' · xG 0.043 68' · xG 0.015 37' · xG 0.13 26' · xG 0.016 19' · xG 0.051 15' · xG 0.023 60' · xG 0.019 45' · xG 0.788 · GOL 56' · xG 0.151 26' · xG 0.118 · GOL 20' · xG 0.032 18' · xG 0.555 · GOL 57' · xG 0.041 25' · xG 0.035 3' · xG 0.065 78' · xG 0.101 73' · xG 0.093 57' · xG 0.115 53' · xG 0.788 · GOL 49' · xG 0.02 48' · xG 0.034 4' · xG 0.022 59' · xG 0.07 59' · xG 0.031 6' · xG 0.017 90' · xG 0.102 83' · xG 0.023 73' · xG 0.081 46' · xG 0.029 40' · xG 0.035 19' · xG 0.106 · GOL 17' · xG 0.021 55' · xG 0.053 45' · xG 0.105 12' · xG 0.051 6' · xG 0.134 2' · xG 0.251 · GOL 48' · xG 0.242 73' · xG 0.028 68' · xG 0.027 31' · xG 0.055 2' · xG 0.155 90' · xG 0.047 76' · xG 0.006 54' · xG 0.049 33' · xG 0.333 · GOL 40' · xG 0.027 39' · xG 0.224 16' · xG 0.033 55' · xG 0.239 14' · xG 0.029 51' · xG 0.024 44' · xG 0.018 29' · xG 0.015 85' · xG 0.036 81' · xG 0.02 80' · xG 0.788 · GOL 26' · xG 0.189 16' · xG 0.071 88' · xG 0.567 78' · xG 0.536 64' · xG 0.027 61' · xG 0.066 45' · xG 0.788 · GOL 21' · xG 0.081 90' · xG 0.078 80' · xG 0.131 45' · xG 0.023 59' · xG 0.036 52' · xG 0.019 46' · xG 0.071 33' · xG 0.019 15' · xG 0.2 90' · xG 0.554 42' · xG 0.041 30' · xG 0.054 6' · xG 0.015 90' · xG 0.033 90' · xG 0.039
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 38 (%39) Kontra atak — 21 (%22) Açık oyun — 16 (%16) Korner — 8 (%8) Serbest vuruş — 5 (%5) Penaltı — 5 (%5) Diğer — 4 (%4) 97 şut
  • Asist sonrası38%39
  • Kontra atak21%22
  • Açık oyun16%16
  • Korner8%8
  • Serbest vuruş5%5
  • Penaltı5%5
  • Diğer4%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 62 (%64) Sol ayak — 32 (%33) Kafa — 3 (%3) 97 şut
  • Sağ ayak62%64
  • Sol ayak32%33
  • Kafa3%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR97 şut
1-15' — 14 16-30' — 16 31-45' — 18 46-60' — 22 61-75' — 9 76-90+' — 18 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 22 46-60'
  • 1-15' 14 %14
  • 16-30' 16 %16
  • 31-45' 18 %19
  • 46-60' 22 %23
  • 61-75' 9 %9
  • 76-90+' 18 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 36 maç
Hertha BSC 34maç 2025
Holstein Kiel 2maç 2020
FC Schalke 04 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Hertha BSC VfL Wolfsburg
2023-07-01 Holstein Kiel Hertha BSC
2020-01-03 FC Schalke 04 Holstein Kiel
2017-07-01 Karlsruher SC FC Schalke 04
2017-01-30 FC Schalke 04 Karlsruher SC
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 2. Bundesliga2025 · Hertha BSC 8sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2807 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.02. Bundesliga 2025
PERFORMANS74.22807 dk
KARARİzlemeye değer70/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 95.1
Çizgi kanadı 90.8
Baskıcı forvet 87.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 147 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %95
Dakika %99
Değer / getiri %55
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %92
Dakika %98
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 74.2 76 98
Ortalama rating 7.06 7.2 98
Asist / 90 0.42 0.32 100
Kilit pas / 90 1.76 1.6 100
Gol / 90 0.32 0.38 84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam