Paraguay · Attacker
Alejandro Iturbe Encabo
LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON1G · 0A
Gol10.19 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.14 / 90
Kilit pas30.57 / 90
Başarılı dripling50.95 / 90
Kazanılan ikili295.51 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİCONMEBOL Libertadores 2025 · 80 forvetler
- Gol 0.19 %38
- Şut 1.1 %15
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.57 %19
- Drible 0.95 %54
- İkili mücadele %47 %59
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 474 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2013/2014 · Portugal
🏆
Super Cup2012/2013 · Portugal
🏆
Super Cup2011/2012 · Portugal
🏆
Primeira Liga2011/2012 · Portugal
🥈
Division Profesional2024 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Serie A2023 · Brazil · 2nd Place
🥈
Liga MX2020/2021 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Serie A2014/2015 · Italy · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2013 · World · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2012/2013 Torneo Fin · Argentina · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2011/2012 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
7
474
1
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas3
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan29%47
Müdahale7
Faul99 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1161 yedek
G+A / 900.19
Kart1
Kaptan1maçta
2023/24
14
81
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan14%54
Müdahale5
Faul52 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11113 yedek
2020/21
37
1.652
2
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%31 isabet
Kilit pas35
Drible48%54 başarı
İkili kazanılan133%49
Müdahale32
Faul3342 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111621 yedek
G+A / 900.16
Kart7
TOPLAM GOL2
İLK 11136 yedek girdi
KART1
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-27%37
- 4-2-3-14%21
- 4-3-33%16
- 4-4-1-12%11
- 5-4-12%11
- 4-1-4-11%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2025 | Estudiantes L.P.A | 0-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 13.08.2025 | Estudiantes L.P.HC | 0-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 29.05.2025 | BolívarA | 4-0 | 52 | – | 6.2 | ||
| 14.05.2025 | Sporting CristalA | 0-1 | 73 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 08.05.2025 | PalmeirasH | 0-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2025 | Sporting CristalH | 2-2 | 71 | 4 | 7.0 | ||
| 10.04.2025 | PalmeirasA | 1-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 03.12.2023 | Vasco DA GamaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2023 | Atletico-MGA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2023 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 08.10.2023 | InternacionalA | 3-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 30.09.2023 | Fortaleza ECA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2023 | PalmeirasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2023 | CorinthiansA | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2023 | RB BragantinoA | 2-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 03.09.2023 | CuiabaH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 27.08.2023 | CruzeiroH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2023 | SantosA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2023 | FluminenseH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2023 | Vasco DA GamaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2023 | Atletico-MGH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2021 | PueblaA | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2021 | Tigres UANLH | 0-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 04.04.2021 | PachucaH | 2-2 | 31↑ | – | 7.0 | ||
| 20.03.2021 | Atletico San LuisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2021 | FC JuarezA | 1-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 08.03.2021 | Cruz AzulH | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 05.03.2021 | Santos LagunaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2021 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 21.02.2021 | LeonH | 0-1 | 20↑ | – | 7.0 | ||
| 14.02.2021 | TolucaA | 1-0 | 32↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2021 | MonterreyA | 1-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2021 | AtlasH | 0-0 | 78 | – | 6.3 | ||
| 25.01.2021 | Club QueretaroA | 2-0 | 90 | 3 | 6.5 | ||
| 17.01.2021 | MazatlánH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.01.2021 | Club TijuanaA | 0-0 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2020 | LeonA | 2-0 | 51↑ | – | 6.9 | ||
| 11.12.2020 | LeonH | 1-1 | 53 | 3 | 6.2 | ||
| 07.12.2020 | Cruz AzulH | 4-0 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 04.12.2020 | Cruz AzulA | 4-0 | 45↑ | 1 | 7.5 | ||
| 29.11.2020 | PachucaH | 0-0 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.11.2020 | PachucaA | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.11.2020 | Cruz AzulA | 1-2 | 73 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2020 | Guadalajara ChivasH | 2-2 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 27.10.2020 | PachucaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 18.10.2020 | TolucaH | 1-0 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 04.10.2020 | Club AmericaA | 2-2 | 81 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.09.2020 | NecaxaH | 1-1 | 67 | – | 7.2 | ||
| 22.09.2020 | LeonA | 2-0 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 10.09.2020 | Santos LagunaA | 1-2 | 48 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.09.2020 | PueblaH | 4-1 | 66 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.08.2020 | Club TijuanaH | 3-0 | 87 | 3 | 6.9 | ||
| 23.08.2020 | Tigres UANLA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2020 | MazatlánA | 0-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 13.08.2020 | MonterreyH | 1-1 | 23↑ | 0 | 6.9 | ||
| 09.08.2020 | FC JuarezH | 1-1 | 45↑ | 2 | 7.1 | ||
| 04.08.2020 | AtlasA | 1-2 | 45 | 4 | 7.5 | ||
| 26.07.2020 | Club QueretaroH | 3-2 | 25↑ | 1 | 7.1 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 474 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU33.9CONMEBOL Libertadores 2025
PERFORMANS38.7474 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 224 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%61
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%53
Dakika
%64
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fernando NiñoBurgos · 25
%95
7gol
1asist
64scout
€2.00M
Segunda División
Dominic SolankeTottenham · 28
%72
3gol
0asist
44scout
€35.00M
Premier League
Moritz WelsWSG Wattens · 21
%69
5gol
2asist
71scout
€800K
Bundesliga
Ousseynou NiangUnion St. Gilloise · 24
%69
2gol
3asist
58scout
Jupiler Pro League
Iker VarelaMirandes · 22
%67
1gol
0asist
49scout
€8.00M
Segunda División
Jamal LoweSheffield Wednesday · 31
%64
4gol
3asist
47scout
Championship
Mourad El GhezouaniClub Tijuana · 27
%60
5gol
1asist
56scout
Liga MX
Janis AntisteRapid Vienna · 23
%60
3gol
2asist
69scout
€1.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

