LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON3G · 1A
Gol30.38 / 90
Asist10.13 / 90
Şut172.17 / 90
Kilit pas70.89 / 90
Başarılı dripling10.13 / 90
Kazanılan ikili526.63 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.380.69
Asist
0.130.20
Şut
2.172.37
Kilit pas
0.890.59
Başarılı dripling
0.130.49
Kazanılan ikili
6.638.78
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Copa de la Liga Profesional2023 · San Lorenzo · 35 maç
12gol8.
10.
Liga Profesional Argentina2022 · San Lorenzo · 36 maç
11gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2019 · Nc-America
🥈
Torneos de Verano2022 · South-America · 2nd Place
🥈
Copa MX2018/2019 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
10
706
3
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%59 isabet
Kilit pas7
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan52%43
Müdahale12
Faul1715 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1182 yedek
G+A / 900.51
Kart4
2025/26
24
945
7
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%79 isabet
Kilit pas6
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan89%44
Müdahale11
Faul3223 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı11 kaçan
İlk 111014 yedek
G+A / 900.86
Kart71
2024/25
26
712
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas10
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan42%44
Müdahale7
Faul1411 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11719 yedek
Kart1
Kaptan2maçta
2023/24
22
1.723
5
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas14
Drible24%46 başarı
İkili kazanılan165%42
Müdahale25
Faul6030 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 11202 yedek
G+A / 900.26
Kart8
2022/23
38
2.769
11
3
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut54%56 isabet
Kilit pas31
Drible19%35 başarı
İkili kazanılan238%40
Müdahale39
Faul7841 kazanılan
Ofsayt18
Penaltı32 kaçan
İlk 11335 yedek
G+A / 900.46
Kart14
2021/22
13
624
2
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas13
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan32%40
Müdahale1
Faul1310 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 1176 yedek
G+A / 900.58
2020/21
39
1.862
5
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%56 isabet
Kilit pas31
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan109%46
Müdahale17
Faul4746 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 112019 yedek
G+A / 900.29
Kart5
TOPLAM GOL8
İLK 112338 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-124%49
- 4-3-311%22
- 4-3-1-26%12
- 4-1-3-23%6
- 4-4-23%6
- 4-1-4-12%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | HuracanH | 2-3 | 24 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | Defensa Y JusticiaA | 0-4 | 33↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.04.2026 | River PlateA | 0-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | IndependienteH | 1-1 | 45↑ | 2 | 6.3 | ||
| 02.04.2026 | Talleres CordobaA | 0-1 | 77 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 22.03.2026 | Instituto CordobaH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 16.03.2026 | Union Santa FeA | 1-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 11.03.2026 | San LorenzoH | 1-1 | 89 | 3 | 6.5 | ||
| 05.03.2026 | LanusA | 0-3 | 87 | 1 | 5.3 | ||
| 28.02.2026 | Gimnasia M.H | 1-1 | 89 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 07.12.2025 | BotafogoA | 4-2 | 64 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 03.12.2025 | CorinthiansH | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Atletico-MGH | 1-0 | 67 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.11.2025 | RB BragantinoA | 0-1 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.11.2025 | BahiaA | 2-3 | 71 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 09.11.2025 | GremioH | 2-2 | 101 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 06.11.2025 | CearaA | 1-1 | 78 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.11.2025 | SantosA | 1-1 | 75 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 25.10.2025 | FlamengoH | 1-0 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 16.10.2025 | Vasco DA GamaH | 0-2 | 35↑ | 2 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | JuventudeA | 1-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.10.2025 | Sao PauloH | 0-2 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Sport RecifeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | PalmeirasA | 4-1 | 5↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | VitoriaH | 2-0 | 8↑ | 1 | 5.2 | ||
| 31.08.2025 | InternacionalA | 2-1 | 29↑ | 1 | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | MirassolH | 0-1 | 74 | 2 | 5.6 | ||
| 19.08.2025 | Velez SarsfieldA | 2-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | FluminenseA | 2-1 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 12.08.2025 | Velez SarsfieldH | 0-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 09.08.2025 | BotafogoH | 0-5 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 29.07.2025 | GremioA | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 26.07.2025 | RB BragantinoH | 3-1 | 9↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.07.2025 | BahiaH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.12.2024 | San LorenzoH | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2024 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Barracas CentralH | 3-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | Instituto CordobaA | 2-3 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | BanfieldH | 3-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | Defensa Y JusticiaA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | Velez SarsfieldH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.10.2024 | Godoy CruzAC | 1-1 | 48 | 2 | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | PlatenseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | Talleres CordobaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | Boca JuniorsA | 0-1 | 57 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | Atletico TucumanH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | IndependienteA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | Newells Old BoysH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | Gimnasia L.P.A | 1-1 | 73 | – | 6.5 | ||
| 10.08.2024 | HuracanH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 04.08.2024 | Union Santa FeA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Sarmiento JuninH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2024 | Godoy CruzA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 21.07.2024 | LanusH | 2-2 | 14↑ | 1 | 7.2 | ||
| 03.07.2024 | Costa RicaA | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.06.2024 | BrazilH | 1-4 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 24.06.2024 | ColombiaA | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 20.05.2024 | LanusHC | 1-1 | 97 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 |
ŞUT19
GOL3
xG0.1
xG FARKI+2.9over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%74
- Açık oyun2%11
- Kontra atak1%5
- Korner1%5
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%58
- Kafa6%32
- Sol ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 3 %16
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 4 %21
- 61-75' 2 %11
- 76-90+' 6 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 172 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Copa de la Liga Profesional2023 · San Lorenzo
14sarı · 35 maç
🟨
Liga Profesional Argentina2022 · San Lorenzo
14sarı · 36 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 706 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.1Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS62.2706 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
68.7
Pivot forvet
66.5
Bitirici
65.8
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%87
Dakika
%71
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%76
Dakika
%69
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
62.2
76
82
Ortalama rating
6.6
7.15
92
Gol / 90
0.38
0.42
90
Müdahale / 90
1.53
1.4
100
Dakika güvenliği
34.1
76
45
İkili mücadele kazanma
42.98
50
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.36. Dakika delta -36.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolás FernándezBelgrano Cordoba · 29
%95
4gol
4asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Enzo CopettiRosario Central · 29
%91
5gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Jonathan CalleriSao Paulo · 32
%85
6gol
1asist
57scout
Serie A
Noah Jean HolmBrann · 24
%73
4gol
2asist
67scout
Eliteserien
Nikolaj MöllerSandefjord · 23
%70
3gol
0asist
57scout
Eliteserien
Bruno DamianiPhiladelphia Union · 23
%68
1gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Ignacio RussoTigre · 25
%67
4gol
3asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Antony AlonsoDeportivo Riestra · 27
%60
2gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





