Liam Möller
Sweden · Attacker

Liam Möller

YAŞ23
BOY194
KİLO80
DOĞUM YERİHelsingborg
LİGEliteserien
BU SEZON3G · 0A
Gol30.26 / 90
Asist00.00 / 90
Şut201.70 / 90
Kilit pas80.68 / 90
Başarılı dripling10.09 / 90
Kazanılan ikili625.28 / 90
Rating6.81
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
Gol — %36 (0.26) Şut — %43 (1.7) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %16 (0.68) Drible — %2 (0.09) İkili mücadele — %84 (%49) 30 ORT. % 36 43 0 16 2 84
  • Gol 0.26 %36
  • Şut 1.7 %43
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.68 %16
  • Drible 0.09 %2
  • İkili mücadele %49 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1057 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
2024 4 2025 1 2026 3
GolAsist
2026/27 14 1.057 3 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 14 1.057 3 0 6.81
Şut20%70 isabet
Kilit pas8
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan62%49
Müdahale11
Faul1710 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1114
G+A / 900.26
Kart3
2025/26 10 465 1 0 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienStromsgodset 10 465 1 0 6.84
Şut7%14 isabet
Kilit pas9
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan28%54
Müdahale1
Faul35 kazanılan
Penaltı1
İlk 1146 yedek
G+A / 900.19
2024/25 14 843 3 1 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienStromsgodset 12 811 3 1 7.09
UEFA Europa Conference LeagueFC ST. Gallen 2 32 0 0 6.70
Şut16%44 isabet
Kilit pas7
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan57%50
Müdahale7
Faul1411 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11104 yedek
G+A / 900.43
Kart2
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 111610 yedek girdi
KART2
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %50
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 9 5-3-2 — 9 4-1-4-1 — 3 5-4-1 — 3 4-1-3-2 — 1 4-3-1-2 — 1 26 maç
  • 4-2-3-19%35
  • 5-3-29%35
  • 4-1-4-13%12
  • 5-4-13%12
  • 4-1-3-21%4
  • 4-3-1-21%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 L. VilsvikL. Vilsvik 1 H. StengelH. Stengel Möller 2
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.07.2026 Bodo/GlimtH 0-3 74 1 6.9
18.07.2026 VikingA 2-1 68 1 6.9
12.07.2026 Ham-KamH 2-2 77 1 6.6
30.05.2026 MoldeA 2-1 65 4 7.0
25.05.2026 FredrikstadH 1-1 78 1 1 7.5
16.05.2026 LillestromA 3-1 61 1 1 7.5
10.05.2026 Kristiansund BKH 2-0 82 1 1 8.7
03.05.2026 AalesundH 1-0 72 2 6.3
26.04.2026 TromsoA 3-1 63 6.6
18.04.2026 RosenborgH 0-0 78 2 6.3
12.04.2026 BrannA 0-1 86 1 6.3
07.04.2026 KFUM OsloA 1-2 90 1 6.2
22.03.2026 Sarpsborg 08 FFH 0-2 78 6.7
15.03.2026 ValerengaA 1-0 85 4 5.9
22.06.2025 KFUM OsloA 5-0 67 6.9
31.05.2025 Ham-KamH 0-3 90 2 7.0
25.05.2025 SandefjordA 3-2 90 1 7.0
16.05.2025 BryneH 0-2 90 1 7.0
04.05.2025 Kristiansund BKH 1-2 31 1 6.9
27.04.2025 Sarpsborg 08 FFA 2-3 21 6.7
21.04.2025 BrannH 1-2 8 6.6
10.04.2025 BrannA 2-1 33 6.7
06.04.2025 HaugesundA 0-5 17 1 1 7.3
29.03.2025 RosenborgH 1-2 18 1 6.3
01.12.2024 MoldeH 1-0 89 1 2 7.7
23.11.2024 TromsoA 2-0 80 2 7.0
10.11.2024 KFUM OsloH 1-0 89 1 2 7.3
03.11.2024 RosenborgA 1-0 68 1 6.9
26.10.2024 FredrikstadH 2-0 90 2 6.6
20.10.2024 Kristiansund BKA 0-0 63 7.0
29.09.2024 Ham-KamH 1-1 82 1 7.2
21.09.2024 Sarpsborg 08 FFH 2-1 90 7.2
15.09.2024 HaugesundA 0-0 90 2 7.0
01.09.2024 Bodo/GlimtH 0-1 0
25.08.2024 VikingA 5-2 45 6.5
17.08.2024 LillestromH 3-2 25 1 3 7.6
01.08.2024 FK Tobol KostanayA 0-1
25.07.2024 FK Tobol KostanayH 4-1 32 2 6.7
ŞUT25
GOL3
xG4.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%12.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.121 · GOL 66' · xG 0.157 · GOL 59' · xG 0.036 78' · xG 0.124 67' · xG 0.389 61' · xG 0.788 30' · xG 0.035 64' · xG 0.141 54' · xG 0.034 35' · xG 0.042 27' · xG 0.084 59' · xG 0.039 48' · xG 0.106 23' · xG 0.167 13' · xG 0.24 5' · xG 0.048 49' · xG 0.288 · GOL 51' · xG 0.39 56' · xG 0.028 13' · xG 0.025 51' · xG 0.068 20' · xG 0.24 6' · xG 0.029 11' · xG 0.091 63' · xG 0.29
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%72) Korner — 2 (%8) Taç sonrası — 1 (%4) Penaltı — 1 (%4) Duran top — 1 (%4) Açık oyun — 1 (%4) Diğer — 1 (%4) 25 şut
  • Asist sonrası18%72
  • Korner2%8
  • Taç sonrası1%4
  • Penaltı1%4
  • Duran top1%4
  • Açık oyun1%4
  • Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
Kafa — 14 (%56) Sağ ayak — 11 (%44) 25 şut
  • Kafa14%56
  • Sağ ayak11%44
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
1-15' — 5 16-30' — 4 31-45' — 1 46-60' — 8 61-75' — 6 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 5 %20
  • 16-30' 4 %16
  • 31-45' 1 %4
  • 46-60' 8 %32
  • 61-75' 6 %24
  • 76-90+' 1 %4
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 838 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.9Eliteserien 2026
PERFORMANS46.8838 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil-2.6
ROL UYUMU2026
Bitirici 63.3
Pivot forvet 61.9
Baskıcı forvet 60.8
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 78 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %57
Dakika %87
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 219 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %58
Dakika %80
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.389 0.48 81
Performans skoru 46.8 78 60
Şut isabeti 70.59 48 100
Ortalama rating 6.82 7.15 95
Gol / 90 0.32 0.65 49
Dakika güvenliği 51.7 72 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta +1.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam