Asist00.00 / 90
Kilit pas20.39 / 90
Kazanılan ikili10.19 / 90
Rating7.50
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 19 kaleciler
- Kurtarış 3.51 %83
- Yenen gol (az iyi) 0.97 %61
- Pas isabeti %71 %28
- Pas hacmi 27.3 %39
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 462 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Concacaf Champions Cup2023 · Nc-America
🥈
Liga MX2021/2022 Apertura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
6
462
0
0
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan1%100
İlk 116
2025/26
32
2.473
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan15%83
Müdahale3
Faul14 kazanılan
İlk 11284 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11334 yedek girdi
KART1
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%34
- 4-1-4-19%26
- 4-3-38%23
- 4-4-25%14
- 4-3-1-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atlante FCA | 1-1 | 0 | – | – | ||
| 22.08.2026 | MonterreyH | 2-0 | 90 | – | 8.9 | ||
| 18.08.2026 | NecaxaA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.08.2026 | CF PachucaH | 1-0 | 91 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | Club TijuanaA | 1-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 18.07.2026 | AtlasH | 2-3 | 96 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | TolucaA | 4-1 | 83 | – | 5.0 | ||
| 22.04.2026 | Club AmericaH | 2-3 | 93 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | FC JuarezH | 3-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | PueblaA | 0-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | AtlasH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | Atletico San LuisA | 1-2 | 94 | – | 6.6 | ||
| 19.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 96 | – | 10.0 | ||
| 15.03.2026 | Club TijuanaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | MazatlánA | 4-2 | 88 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | NecaxaH | 2-1 | 93 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | Santos LagunaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | MonterreyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Club QueretaroA | 2-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | Tigres UANLH | 1-2 | 91 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.01.2026 | PachucaA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.01.2026 | Cruz AzulH | 2-1 | 101 | – | 7.9 | ||
| 09.11.2025 | PueblaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | Club AmericaA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.10.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 90 | – | 8.9 | ||
| 23.10.2025 | AtlasA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | FC JuarezA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | MazatlánH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | Club TijuanaA | 5-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Tigres UANLA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | Club QueretaroH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | PachucaH | 1-1 | 19 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2025 | NecaxaA | 0-1 | 90 | – | 8.9 | ||
| 12.08.2025 | MonterreyH | 1-3 | 90 | – | 5.3 | ||
| 27.07.2025 | Cruz AzulA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.07.2025 | Atletico San LuisH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | Guadalajara ChivasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2024 | Club TijuanaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | Atletico San LuisH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2024 | Cruz AzulH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | AtlasA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2023 | Guadalajara ChivasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2023 | Club AmericaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.03.2023 | MazatlánA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2023 | Santos LagunaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2023 | AtlasA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2023 | Atletico San LuisH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2023 | MonterreyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2023 | FC JuarezA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2023 | PueblaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2023 | Club QueretaroA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2023 | PachucaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2023 | TolucaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2023 | U.N.A.M. - PumasA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2023 | NecaxaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2022 | U.N.A.M. - PumasA | 2-1 | –↑ | – | – |
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2473 dk
Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.9Liga MX 2025
PERFORMANS60.42473 dk
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 57 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%73
Dakika
%82
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%73
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nahuel GuzmánTigres UANL · 39
%95
0gol
0asist
61scout
Liga MX
Roman BürkiSt. Louis City · 35
%86
0gol
0asist
59scout
Major League Soccer
Diogo CostaFC Porto · 26
%75
0gol
0asist
55scout
€40.00M
UEFA Europa League
Simon MignoletClub Brugge KV · 37
%73
0gol
0asist
47scout
UEFA Champions League
Mergim KrasniqiGais · 33
%65
0gol
0asist
59scout
Allsvenskan
Osman Ertuğrul ÇetinEsenler Erokspor · 22
%64
0gol
0asist
73scout
€600K
1. Lig
Matthew FreeseNew York City FC · 27
%61
0gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Matias DyngelandBrann · 30
%60
0gol
0asist
56scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum