LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.05 / 90
Başarılı dripling10.05 / 90
Kazanılan ikili100.51 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 34 kaleciler
- Kurtarış 2.57 %18
- Yenen gol (az iyi) 1.34 %64
- Pas isabeti %78 %70
- Pas hacmi 27.0 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1752 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
DFB Pokal2020/2021 · Germany
🏆
Super Cup2019/2020 · Germany
🏆
DFB Pokal2016/2017 · Germany
🏆
Schweizer Pokal2012/2013 · Switzerland
🥈
MLS All-Star2024 · World · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2023 · World · 2nd Place
🥈
MLS Next Pro2022 · United-States · 2nd Place
🥈
Bundesliga2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2018 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Germany · 2nd Place
🥈
Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
Super League2013/2014 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2012/2013 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.752
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%91
Müdahale2
İlk 1120
Kart1
Kaptan17maçta
2025/26
25
2.262
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%83
Müdahale2
İlk 1125
Kart1
Kaptan25maçta
2024/25
31
2.781
0
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%90
İlk 1131
Kaptan30maçta
2023/24
36
3.152
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan21%88
Müdahale1
Faul16 kazanılan
İlk 11351 yedek
Kart1
Kaptan35maçta
2021/22
3
90
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1112 yedek
2020/21
37
2.025
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%50
İlk 112215 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 116511 yedek girdi
KART1
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%62
- 4-4-28%12
- 3-4-2-16%9
- 4-1-4-15%7
- 4-3-34%6
- 3-4-1-23%4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC DallasHC | 3-3 | 20 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Houston DynamoHC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.08.2026 | Sporting Kansas CityAC | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | San Jose EarthquakesAC | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.08.2026 | Real Salt LakeHC | 1-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 26.07.2026 | Colorado RapidsHC | 1-0 | 92 | – | 6.6 | ||
| 23.07.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-3 | 89 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | DC UnitedAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.05.2026 | Los Angeles FCHC | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.05.2026 | Colorado RapidsAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | AustinA | 2-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | San Jose EarthquakesHC | 2-3 | 99 | – | 5.9 | ||
| 19.04.2026 | Seattle SoundersAC | 4-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | FC DallasAC | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | New York City FCAC | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 22.03.2026 | New England RevolutionHC | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.03.2026 | Los Angeles FCAC | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | Seattle SoundersHC | 0-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | San DiegoA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | CharlotteHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Real Salt LakeHC | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | AustinAC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | Los Angeles FCHC | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | San Jose EarthquakesAC | 1-3 | 90 | – | 9.2 | ||
| 13.09.2025 | CF MontrealAC | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.09.2025 | FC DallasHC | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | Houston DynamoHC | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Vancouver WhitecapsAC | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Chicago FireAC | 3-2 | 102 | – | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | Nashville SCHC | 3-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 27.07.2025 | Minnesota United FCHC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.07.2025 | FC DallasAC | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.07.2025 | Portland TimbersHC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.07.2025 | Real Salt LakeAC | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | Houston DynamoAC | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.06.2025 | Orlando City SCHC | 2-4 | 90 | – | 8.5 | ||
| 14.06.2025 | Los Angeles GalaxyHC | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.06.2025 | Portland TimbersAC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.05.2025 | San Jose EarthquakesHC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | Colorado RapidsAC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | Minnesota United FCAC | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.05.2025 | Sporting Kansas CityHC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Los Angeles GalaxyAC | 0-3 | 90 | – | 9.0 | ||
| 02.03.2025 | San DiegoAC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | Colorado RapidsHC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Minnesota United FCAC | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | Houston DynamoHC | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 29.09.2024 | Sporting Kansas CityHC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | San Jose EarthquakesA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.09.2024 | Minnesota United FCHC | 1-3 | 100 | – | 8.3 | ||
| 07.09.2024 | New England RevolutionAC | 2-2 | 97 | – | 6.5 | ||
| 01.09.2024 | Los Angeles GalaxyHC | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.08.2024 | Portland TimbersAC | 4-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.07.2024 | Sporting Kansas CityAC | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.07.2024 | Seattle SoundersAC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.07.2024 | Vancouver WhitecapsHC | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.07.2024 | Colorado RapidsAC | 4-1 | 32 | – | 6.5 | ||
| 04.07.2024 | San Jose EarthquakesHC | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.06.2024 | Atlanta United FCHC | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 20.06.2024 | Colorado RapidsHC | 0-3 | 90 | – | 5.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2026 · 152 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2013-07-01
Young Boys
→
Grasshoppers
€600k
Young Boys
→
Grasshoppers
€600k
2013-06-30
Grasshoppers
→
Young Boys
End of loan
Grasshoppers
→
Young Boys
End of loan
2011-01-01
Young Boys
→
Grasshoppers
loan transfer
Young Boys
→
Grasshoppers
loan transfer
2010-06-30
FC Schaffhausen
→
Young Boys
End of loan
FC Schaffhausen
→
Young Boys
End of loan
2010-02-01
Young Boys
→
FC Schaffhausen
loan transfer
Young Boys
→
FC Schaffhausen
loan transfer
2009-12-31
FC Thun
→
Young Boys
End of loan
FC Thun
→
Young Boys
End of loan
2009-07-01
Young Boys
→
FC Thun
loan transfer
Young Boys
→
FC Thun
loan transfer
2008-07-01
BSC YB U21
→
Young Boys
-
BSC YB U21
→
Young Boys
-
2007-07-01
BSC YB U18
→
BSC YB U21
-
BSC YB U18
→
BSC YB U21
-
2005-07-01
Münsingen Yth.
→
BSC YB U18
free transfer
Münsingen Yth.
→
BSC YB U18
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
12.2021
Stomach DisorderŞüpheli
1 maç
12.2021
Stomach DisorderKadroda yok
2 maç
09.2021
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
04.2021
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1192 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.3Major League Soccer 2026
PERFORMANS58.81192 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİStabil-5.6
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
73.6
Kurtarıcı kaleci
69.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%67
Dakika
%73
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%60
Dakika
%79
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
98.9
80
100
Pas hacmi / 90
27.48
38
72
Ortalama rating
7.08
7.2
98
Performans skoru
58.8
76
77
Kurtarış / 90
3.02
3.2
94
Yenen gol / 90
1.51
1.3
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.18. Dakika delta -14.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
JT MarcinkowskiLos Angeles Galaxy · 28
%95
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Nikita HaikinBodo/Glimt · 30
%95
0gol
0asist
59scout
Eliteserien
Martin BorsheimFredrikstad · 20
%95
0gol
0asist
69scout
Eliteserien
Brayan CortésArgentinos JRS · 30
%90
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Léo VieiraChapecoense-sc · 35
%76
0gol
0asist
53scout
Serie A
Rafael CabralReal Salt Lake · 35
%76
0gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Rodrigo ReyIndependiente · 34
%66
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Santiago BeltránRiver Plate · 21
%60
0gol
0asist
76scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





St. Louis CITY