LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.05 / 90
Kazanılan ikili60.32 / 90
Rating7.13
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 22 kaleciler
- Kurtarış 2.07 %0
- Yenen gol (az iyi) 0.64 %95
- Pas isabeti %73 %90
- Pas hacmi 26.7 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1696 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eliteserien2024 · Norway
🏆
Eliteserien2023 · Norway
🏆
Eliteserien2021 · Norway
🏆
Eliteserien2020 · Norway
🏆
State Cup2016/2017 · Israel
🥈
NM Cupen2023 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2022 · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen2021/2022 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2019 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.994
0
0
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%100
Müdahale1
İlk 1122
2025/26
44
3.881
0
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan20%95
Müdahale2
İlk 1144
Kart2
2024/25
48
4.297
0
0
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%89
Müdahale1
Faul14 kazanılan
İlk 1148
Kart3
2023/24
32
2.880
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan15%88
Müdahale1
İlk 1132
Kart1
2022/23
47
3.147
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan13%81
Müdahale2
Faul14 kazanılan
İlk 113512 yedek
Kart3
2021/22
40
3.630
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan10%77
Müdahale3
İlk 1140
Kart5
2020/21
20
1.800
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan3%100
Müdahale1
İlk 1120
G+A / 900.05
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111060 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-382%77
- 4-4-29%8
- 4-1-4-16%6
- 4-1-3-24%4
- 4-3-1-24%4
- 4-2-3-11%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | FredrikstadA | 1-2 | 90 | 0 | 6.8 | ||
| 30.08.2026 | RosenborgH | 4-2 | 81 | – | 6.7 | ||
| 25.08.2026 | NEC NijmegenH | 3-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 19.08.2026 | NEC NijmegenA | 1-3 | 88 | – | 7.2 | ||
| 11.08.2026 | Union St. GilloiseH | 3-2 | 121 | – | 7.2 | ||
| 08.08.2026 | ValerengaA | 1-2 | 85 | – | 8.3 | ||
| 31.07.2026 | LillestromH | 4-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 26.07.2026 | SandefjordA | 0-3 | 92 | – | 7.5 | ||
| 22.07.2026 | Ham-KamH | 3-0 | 91 | – | 6.9 | ||
| 17.07.2026 | FredrikstadH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.07.2026 | KFUM OsloA | 0-2 | 90 | – | 8.7 | ||
| 29.05.2026 | RosenborgA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | BrannH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.05.2026 | StartA | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | TromsoH | 5-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2026 | MoldeH | 0-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 30.04.2026 | StartH | 5-0 | 90 | – | 8.7 | ||
| 26.04.2026 | LillestromA | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | AalesundH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.04.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 1-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 11.04.2026 | VikingA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 06.04.2026 | Kristiansund BKA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.03.2026 | Sporting CPA | 5-0 | 94 | – | 7.6 | ||
| 11.03.2026 | Sporting CPH | 3-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 24.02.2026 | InterA | 1-2 | 87 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2026 | InterH | 3-1 | 92 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2026 | Atletico MadridA | 1-2 | 88 | – | 9.2 | ||
| 20.01.2026 | Manchester CityH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-2 | 90 | – | 8.7 | ||
| 30.11.2025 | FredrikstadH | 5-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2025 | JuventusH | 2-3 | 90 | – | 9.3 | ||
| 21.11.2025 | KFUM OsloA | 1-2 | 8 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | BryneH | 5-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.11.2025 | MonacoH | 0-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | ValerengaA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.10.2025 | BrannA | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | MoldeH | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | GalatasarayA | 3-1 | 95 | – | 9.2 | ||
| 18.10.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-5 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | HaugesundH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2025 | TottenhamH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | RosenborgA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.09.2025 | Slavia PrahaA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | Kristiansund BKH | 7-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | SandefjordA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.08.2025 | Sturm GrazA | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.08.2025 | Sturm GrazH | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.08.2025 | StromsgodsetA | 0-5 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | TromsoH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.08.2025 | Ham-KamA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.07.2025 | StromsgodsetH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.07.2025 | ValerengaH | 7-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.07.2025 | VikingA | 2-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.07.2025 | FredrikstadA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.07.2025 | SandefjordH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.07.2025 | Kristiansund BKA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.06.2025 | BrannH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.06.2025 | HaugesundA | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 28.05.2025 | VikingH | 2-4 | 90 | – | 6.3 |
AKSİYON HARİTASI278 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %11
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %15
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %4
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR278
- Pas191%70
- Kaleci topu aldı39%14
- Kurtarış12%4
- Top kazanma7%3
- Claim6%2
- Yumruklama4%1
- Keepersweeper4%1
- Top teması4%1
- Korner kazandırma4%1
- Pas arası2%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 253 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-03-31
Bristol City
→
Bodø/Glimt
free transfer
Bristol City
→
Bodø/Glimt
free transfer
2023-01-25
Bodø/Glimt
→
Bristol City
free transfer
Bodø/Glimt
→
Bristol City
free transfer
2019-03-11
Without Club
→
Bodø/Glimt
-
Without Club
→
Bodø/Glimt
-
2018-07-01
H. Kfar Saba
→
Without Club
-
H. Kfar Saba
→
Without Club
-
2017-07-01
Bnei Yehuda
→
H. Kfar Saba
free transfer
Bnei Yehuda
→
H. Kfar Saba
free transfer
2016-08-05
Kuban 2
→
Bnei Yehuda
free transfer
Kuban 2
→
Bnei Yehuda
free transfer
2016-07-01
Kuban II
→
Kuban 2
-
Kuban II
→
Kuban 2
-
2015-07-15
Mordovia II
→
Kuban II
free transfer
Mordovia II
→
Kuban II
free transfer
2015-03-12
Marbella FC
→
Mordovia II
free transfer
Marbella FC
→
Mordovia II
free transfer
2014-07-01
Nacional U19
→
Marbella FC
?
Nacional U19
→
Marbella FC
?
2013-07-01
Reading U18
→
Nacional U19
?
Reading U18
→
Nacional U19
?
2012-07-01
Portsmouth U18
→
Reading U18
free transfer
Portsmouth U18
→
Reading U18
free transfer
2010-07-01
Chelsea Youth
→
Portsmouth U18
free transfer
Chelsea Youth
→
Portsmouth U18
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa Conference League2021 · Bodo/Glimt
5sarı · 17 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 990 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.7Eliteserien 2026
PERFORMANS62.0990 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİStabil+5.9
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
70.2
Kurtarıcı kaleci
63.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 37 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%81
Dakika
%78
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 97 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%71
Dakika
%75
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
72
80
90
Pas hacmi / 90
28.18
38
74
Ortalama rating
6.97
7.2
97
Performans skoru
62
76
82
Kurtarış / 90
2.45
3.2
77
Yenen gol / 90
1
1.3
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.34. Dakika delta -2.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
JT MarcinkowskiLos Angeles Galaxy · 28
%95
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Martin BorsheimFredrikstad · 20
%95
0gol
0asist
69scout
Eliteserien
Brayan CortésArgentinos JRS · 30
%68
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Roman BürkiSt. Louis City · 35
%66
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Jacob PrytsStart · 27
%60
0gol
0asist
57scout
Eliteserien
RonaldoBahia · 29
%60
0gol
0asist
59scout
Serie A
Elias HadayaSandefjord · 27
%60
0gol
0asist
65scout
Eliteserien
Agustín RossiFlamengo · 30
%60
0gol
0asist
66scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
