J. Marcinkowski
USA · Goalkeeper

J. Marcinkowski

YAŞ28
BOY185
KİLO84
DOĞUM YERİAlamo
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Başarılı dripling10.06 / 90
Kazanılan ikili70.41 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 34 kaleciler
Kurtarış — %73 (3.36) Yenen gol (az iyi) — %79 (1.12) Pas isabeti — %24 (%70) Pas hacmi — %55 (28.9) 58 ORT. % 73 79 24 55
  • Kurtarış 3.36 %73
  • Yenen gol (az iyi) 1.12 %79
  • Pas isabeti %70 %24
  • Pas hacmi 28.9 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1525 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Concacaf U20None · N/C America
🏆 Concacaf U202016/2017 · N/C America
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
2020 0 2021 1 2022 0 2023 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 22 1.525 0 0 7.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles Galaxy 22 1.525 0 0 7.22
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%78
Müdahale1
Faul22 kazanılan
İlk 11175 yedek
Kart21
2025/26 12 270 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles Galaxy 12 270 0 0 6.63
İkili kazanılan4%100
İlk 1139 yedek
2023/24 33 1.111 0 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Jose Earthquakes 33 1.111 0 0 6.91
İkili kazanılan2%100
İlk 111221 yedek
Kart1
2022/23 33 2.959 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Jose Earthquakes 33 2.959 0 0 6.73
İkili kazanılan15%75
Müdahale2
İlk 1133
Kaptan3maçta
2021/22 34 2.908 0 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Jose Earthquakes 34 2.908 0 1 6.94
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%80
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.03
Kart2
2020/21 15 1.116 0 0 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerSan Jose Earthquakes 15 1.116 0 0 6.71
Kilit pas1
İkili kazanılan4%80
İlk 11123 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11710 yedek girdi
KART1
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 12 4-2-3-1 — 2 3-4-3 — 1 3-5-2 — 1 16 maç
  • 4-3-312%75
  • 4-2-3-12%12
  • 3-4-31%6
  • 3-5-21%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 CF MontrealA 2-2 68 7.2
20.08.2026 San Jose EarthquakesH 1-0 89 7.3
16.08.2026 Houston DynamoA 1-0 90 7.2
02.08.2026 FC DallasH 0-0 91 7.9
26.07.2026 San Jose EarthquakesA 1-1 96 7.3
23.07.2026 St. Louis CityH 1-3 89 7.9
18.07.2026 Los Angeles FCH 0-3
24.05.2026 Houston DynamoH 1-1 90 6.3
17.05.2026 Seattle SoundersA 0-2 90 8.2
14.05.2026 Sporting Kansas CityA 3-1 90 7.5
09.05.2026 Atlanta United FCA 1-2 90 7.5
03.05.2026 Vancouver WhitecapsH 1-1 90 7.7
26.04.2026 Real Salt LakeH 2-1 98 8.0
22.04.2026 Columbus CrewA 2-1 90 6.3
19.04.2026 FC DallasA 2-2 90 6.2
11.04.2026 AustinA 1-2 90 7.9
05.04.2026 Minnesota United FCH 1-2 90 6.2
22.03.2026 Portland TimbersA 1-1 94 6.2
15.03.2026 Sporting Kansas CityH 1-2
08.03.2026 Colorado RapidsA 4-1
01.03.2026 CharlotteH 3-0
23.02.2026 New York City FCH 1-1
19.10.2025 Minnesota United FCH 2-1
12.10.2025 FC DallasH 2-1
04.10.2025 FC DallasA 2-1 90 6.3
28.09.2025 Sporting Kansas CityH 4-1
21.09.2025 FC CincinnatiH 2-3
14.09.2025 Seattle SoundersA 2-2
07.09.2025 Houston DynamoA 1-1 90 6.7
24.08.2025 Colorado RapidsH 3-0 90 6.9
05.07.2025 Vancouver WhitecapsH 3-0
14.05.2025 Philadelphia UnionA 3-2
10.05.2025 New York Red BullsA 7-0
22.03.2025 Minnesota United FCA 2-2
08.10.2023 FC DallasA 1-1
01.10.2023 Minnesota United FCA 1-1
24.09.2023 Nashville SCH 1-1
21.09.2023 Portland TimbersA 2-1
17.09.2023 Real Salt LakeH 2-1
09.09.2023 DC UnitedA 0-0
03.09.2023 Minnesota United FCH 1-1
31.08.2023 Los Angeles GalaxyH 2-3
27.08.2023 Sporting Kansas CityA 3-0
21.08.2023 Vancouver WhitecapsA 0-1
13.07.2023 Seattle SoundersH 2-0 90 7.3
09.07.2023 Los Angeles FCA 1-1 31 7.0
02.07.2023 Los Angeles GalaxyH 2-2
25.06.2023 St. Louis CityH 1-2
22.06.2023 Houston DynamoA 4-1
18.06.2023 Portland TimbersH 0-0
11.06.2023 Philadelphia UnionH 2-1
04.06.2023 Colorado RapidsA 0-0
01.06.2023 Seattle SoundersA 0-1
28.05.2023 FC DallasH 1-1
21.05.2023 Los Angeles FCA 2-1 90 7.0
15.05.2023 Los Angeles GalaxyA 2-1 90 6.3
06.05.2023 Los Angeles FCH 2-1 90 7.5
30.04.2023 AustinA 2-2 90 6.2
23.04.2023 Real Salt LakeA 3-1 90 6.2
16.04.2023 Sporting Kansas CityH 3-0 90 7.7
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 149 maç
Los Angeles Galaxy 34maç 2025–2026
San Jose Earthquakes 115maç 2020–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-16 SJ Earthquakes LA Galaxy free transfer
2019-11-30 Reno FC SJ Earthquakes End of loan
2019-03-07 SJ Earthquakes Reno FC loan transfer
2018-11-30 Reno FC SJ Earthquakes End of loan
2018-03-16 SJ Earthquakes Reno FC loan transfer
2017-12-06 Georgetown SJ Earthquakes free transfer
2016-08-01 Burlingame Georgetown End of loan
2016-05-01 Georgetown Burlingame loan transfer
2015-08-01 SJE Academy Georgetown ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1002 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.9Major League Soccer 2026
PERFORMANS69.91002 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİStabil-2.0
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 77.2
Kurtarıcı kaleci 72.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %90
Dakika %66
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %87
Dakika %74
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 73.6 80 92
Pas hacmi / 90 28.92 38 76
Performans skoru 69.9 76 92
Ortalama rating 7.09 7.2 98
Kurtarış / 90 3.41 3.2 100
Yenen gol / 90 1.17 1.3 10
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta -3.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam