LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili10.16 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 19 kaleciler
- Kurtarış 2.85 %44
- Yenen gol (az iyi) 1.58 %17
- Pas isabeti %79 %56
- Pas hacmi 23.0 %17
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 568 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Campeón de CampeonesNone · Mexico
🏆
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina
🏆
Campeones CupNone · N/C America
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
Campeones Cup2023 · N/C America
🏆
Campeón de Campeones2023 · Mexico
🏆
Liga MX2022/2023 · Mexico
🏆
Concacaf Champions Cup2020 · N/C America
🏆
Liga MX2018/2019 · Mexico
🏆
Campeones Cup2018 · N/C America
🏆
Liga MX2017/2018 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2017/2018 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2017 · Mexico
🏆
Liga MX2016/2017 · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2016 · Mexico
🏆
Liga MX2015 · Mexico
🏆
Liga Profesional Argentina2013 · Argentina
🥈
FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈
Campeón de CampeonesNone · Mexico · 2nd Place
🥈
CONMEBOL LibertadoresNone · South America · 2nd Place
🥈
MLS All-StarNone · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa AmericaNone · South America · 2nd Place
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Supercopa MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions CupNone · N/C America · 2nd Place
🥈
Supercopa MX2024 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2023 · Mexico · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2021 · World · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2021 · World · 2nd Place
🥈
Campeón de Campeones2019 · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2019 · N/C America · 2nd Place
🥈
Liga MX2016/2017 · Mexico · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2016/2017 · N/C America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2016 · South America · 2nd Place
🥈
Concacaf Champions Cup2015/2016 · N/C America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2015 · South America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2015 · South America · 2nd Place
🥈
Liga MX2014/2015 · Mexico · 2nd Place
🥈
Supercopa MX2014 · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2012/2013 · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2012 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
6
568
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 116
Kart1
2025/26
42
3.833
0
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan25%83
Müdahale3
İlk 1142
Kart4
2024/25
34
3.106
0
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan17%94
Müdahale2
Faul18 kazanılan
İlk 1134
Kart3
Kaptan3maçta
2023/24
30
2.729
0
0
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan15%79
Faul16 kazanılan
İlk 1130
Kart91
Kaptan5maçta
2022/23
43
3.907
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan22%88
Müdahale2
İlk 1143
Kart6
Kaptan1maçta
2021/22
42
3.813
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan28%82
Faul210 kazanılan
İlk 1142
Kart71
Kaptan6maçta
2020/21
34
3.081
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan24%86
Müdahale3
Faul17 kazanılan
İlk 1134
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11790 yedek girdi
KART9
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%76
- 3-4-2-15%7
- 4-1-4-15%7
- 4-4-24%5
- 3-4-32%3
- 5-3-22%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Santos LagunaA | 0-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 22.08.2026 | Atlante FCH | 2-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 16.08.2026 | AtlasA | 2-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 01.08.2026 | Club QueretaroA | 3-2 | 102 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | Atletico San LuisH | 2-2 | 93 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2026 | Club TijuanaA | 3-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Guadalajara ChivasH | 3-1 | 91 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | MazatlánH | 5-1 | 87 | – | 6.5 | ||
| 23.04.2026 | AtlasA | 0-0 | 104 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | NecaxaA | 1-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | Guadalajara ChivasH | 4-1 | 94 | – | 7.6 | ||
| 04.04.2026 | Club TijuanaA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.03.2026 | FC JuarezA | 2-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Club QueretaroH | 0-0 | 87 | – | 7.9 | ||
| 08.03.2026 | MonterreyH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.03.2026 | PueblaA | 3-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | Club AmericaA | 1-4 | 87 | – | 7.9 | ||
| 21.02.2026 | PachucaH | 1-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | 95 | – | 7.0 | ||
| 07.02.2026 | Santos LagunaH | 5-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | LeonA | 1-2 | 91 | – | 7.0 | ||
| 18.01.2026 | TolucaH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 15.01.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.01.2026 | Atletico San LuisA | 1-2 | 98 | – | 6.6 | ||
| 15.12.2025 | TolucaA | 2-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 12.12.2025 | TolucaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 04.12.2025 | Cruz AzulA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | Club TijuanaH | 5-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.11.2025 | Club TijuanaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | Atletico San LuisH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | MonterreyA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | Club TijuanaH | 2-0 | 96 | – | 7.6 | ||
| 23.10.2025 | PachucaA | 1-2 | 100 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | NecaxaH | 5-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 102 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | Club QueretaroA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.09.2025 | AtlasH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.09.2025 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 14.09.2025 | LeonH | 0-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 31.08.2025 | Santos LagunaA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | MazatlánA | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.08.2025 | Club AmericaH | 1-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 09.08.2025 | PueblaH | 7-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | TolucaA | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | TolucaA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | TolucaH | 1-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 12.05.2025 | NecaxaH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2025 | NecaxaA | 0-0 | 90 | – | 8.9 | ||
| 20.04.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.04.2025 | PachucaA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 13.04.2025 | MonterreyH | 2-1 | 101 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | PueblaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 97 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | Santos LagunaH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2025 | Club QueretaroH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | NecaxaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 231 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-04
Newell's
→
Tigres UANL
€2.20m
Newell's
→
Tigres UANL
€2.20m
2010-01-01
Ind. Rivadavia
→
Newell's
free transfer
Ind. Rivadavia
→
Newell's
free transfer
2007-07-01
Newell's
→
Ind. Rivadavia
?
Newell's
→
Ind. Rivadavia
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2026 · Tigres UANL
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3833 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Liga MX 2025
PERFORMANS64.43833 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 57 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%89
Dakika
%100
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%82
Dakika
%100
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Oscar GarcíaLeon · 22
%95
0gol
0asist
71scout
Liga MX
Simon MignoletClub Brugge KV · 37
%85
0gol
0asist
47scout
UEFA Champions League
Roman BürkiSt. Louis City · 35
%83
0gol
0asist
59scout
Major League Soccer
Diogo CostaFC Porto · 26
%82
0gol
0asist
55scout
€40.00M
UEFA Europa League
Mergim KrasniqiGais · 33
%67
0gol
0asist
59scout
Allsvenskan
Matthew FreeseNew York City FC · 27
%64
0gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Osman Ertuğrul ÇetinEsenler Erokspor · 22
%63
0gol
0asist
73scout
€600K
1. Lig
Vladan KovačevićNorwich · 27
%60
0gol
0asist
65scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum