BU SEZON3G · 3A
Gol30.26 / 90
Asist30.26 / 90
Şut171.45 / 90
Kilit pas90.77 / 90
Başarılı dripling231.96 / 90
Kazanılan ikili1038.76 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
- Gol 0.26 %40
- Şut 1.4 %40
- Asist 0.26 %88
- Kilit pas 0.77 %27
- Drible 1.96 %100
- İkili mücadele %39 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1058 dakika oynadı.
2025/26
20
1.058
3
3
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas9
Drible23%64 başarı
İkili kazanılan103%39
Müdahale10
Faul5430 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111010 yedek
G+A / 900.51
Kart1
2022/23
5
210
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan14%33
Müdahale4
Faul75 kazanılan
İlk 1123 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1133 yedek girdi
FORMA33
MAÇ GEÇMİŞİ25 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | RodezH | 1-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | BoulogneA | 1-2 | 30↑ | 1 | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | PAUH | 5-1 | 29↑ | 1 | – | 6.5 | |
| 17.04.2026 | NancyA | 1-5 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 10.04.2026 | MontpellierH | 0-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 16.01.2026 | AmiensH | 2-0 | 70 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 03.01.2026 | ReimsA | 2-1 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 12.12.2025 | Le MansH | 1-2 | 76 | – | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | GuingampA | 0-3 | 85 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 21.11.2025 | BastiaH | 1-0 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 07.11.2025 | MontpellierA | 1-0 | 83 | 1 | 5.9 | ||
| 31.10.2025 | BoulogneH | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.10.2025 | RodezA | 2-1 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | Saint EtienneH | 4-0 | 30↑ | 1 | 2 | 1 | 8.9 |
| 17.10.2025 | Clermont FootA | 0-1 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | LavalH | 0-0 | 84 | – | 6.0 | ||
| 26.09.2025 | Estac TroyesA | 3-1 | 72 | 1 | 5.7 | ||
| 23.09.2025 | NancyH | 1-2 | 30↑ | 1 | 7.0 | ||
| 19.09.2025 | GrenobleA | 1-3 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | ReimsH | 1-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 03.06.2023 | MarseilleH | 1-0 | 77 | – | 6.5 | ||
| 27.05.2023 | LensA | 3-0 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 21.05.2023 | RennesH | 0-5 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 13.05.2023 | Paris Saint GermainA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2023 | ToulouseH | 0-0 | 15↑ | – | 6.5 |
ŞUT22
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%55
- Korner4%18
- Kontra atak3%14
- Taç sonrası2%9
- Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%45
- Sol ayak8%36
- Kafa4%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 5 %23
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %23
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 4 %18
- 76-90+' 5 %23
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 25 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-11
Without Club
→
FC Annecy
-
Without Club
→
FC Annecy
-
2025-08-18
AC Ajaccio
→
Without Club
-
AC Ajaccio
→
Without Club
-
2023-07-01
AC Ajaccio B
→
AC Ajaccio
-
AC Ajaccio B
→
AC Ajaccio
-
2022-01-01
LYS Sassandra
→
AC Ajaccio B
-
LYS Sassandra
→
AC Ajaccio B
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1058 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU77.3Ligue 2 2025
PERFORMANS67.51058 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
78.7
Baskıcı forvet
77.1
Çizgi kanadı
76.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%82
Dakika
%66
Değer / getiri
%46
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%85
Dakika
%80
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
81.1
76
100
Performans skoru
67.5
76
89
Ortalama rating
6.63
7.2
92
Asist / 90
0.26
0.32
81
Pas hacmi / 90
25.95
34
76
Kilit pas / 90
0.77
1.6
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas BesozziCentral Cordoba de Santiago · 22
%95
2gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Maher CarrizoVelez Sarsfield · 19
%94
5gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Brian AguirreBoca Juniors · 22
%91
1gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Alan MindaCercle Brugge · 22
%68
3gol
2asist
70scout
Jupiler Pro League
Loide AugustoRizespor · 25
%65
3gol
2asist
66scout
Süper Lig
Isa SakamotoKVC Westerlo · 22
%63
5gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Teodor HaltvikKFUM Oslo · 25
%61
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Jesús CoronaMonterrey · 32
%60
4gol
3asist
57scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
