Teodor Haltvik
Norway · Attacker

Teodor Haltvik

YAŞ25
BOY182
KİLO75
DOĞUM YERİTrondheim
LİGEliteserien
BU SEZON4G · 0A
Gol40.66 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.98 / 90
Kilit pas40.66 / 90
Başarılı dripling81.32 / 90
Kazanılan ikili213.46 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
Gol — %95 (0.66) Şut — %57 (2.0) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %14 (0.66) Drible — %93 (1.32) İkili mücadele — %27 (%36) 48 ORT. % 95 57 0 14 93 27
  • Gol 0.66 %95
  • Şut 2.0 %57
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.66 %14
  • Drible 1.32 %93
  • İkili mücadele %36 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 546 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 NM Cupen U192019 · Norway
🥈 1. Division2023 · Norway · 2nd Place
🥈 Nasjonal U19 Super2019 · Norway · 2nd Place
🥈 NM Cupen U192018 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 4 G+A
2024 2 2025 2 2026 4
GolAsist
2026/27 15 627 4 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienKFUM Oslo 12 546 4 0 6.80
SuperligaSonderjyske 3 81 0 0 6.65
Şut14%71 isabet
Kilit pas5
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan25%38
Müdahale4
Faul108 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1178 yedek
G+A / 900.57
2025/26 30 941 1 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienKFUM Oslo 30 941 1 1 6.69
Şut18%39 isabet
Kilit pas7
Drible19%43 başarı
İkili kazanılan58%40
Müdahale14
Faul1317 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11921 yedek
G+A / 900.19
Kart2
2024/25 29 1.035 0 2 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienKFUM Oslo 29 1.035 0 2 6.64
Şut8%38 isabet
Kilit pas11
Drible16%52 başarı
İkili kazanılan57%41
Müdahale17
Faul1613 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11920 yedek
G+A / 900.17
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 111944 yedek girdi
KART4
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 33 5-4-1 — 15 3-4-2-1 — 6 5-3-2 — 3 3-5-2 — 2 4-2-3-1 — 2 61 maç
  • 3-4-333%54
  • 5-4-115%25
  • 3-4-2-16%10
  • 5-3-23%5
  • 3-5-22%3
  • 4-2-3-12%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 J. NuñezJ. Nuñez 1 S. HestnesS. Hestnes 1 O. OkekeO. Okeke Haltvik 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.08.2026 BrondbyA 3-2
07.08.2026 ViborgH 0-0 59 2 6.7
03.08.2026 OdenseA 1-0 22 6.6
26.07.2026 MoldeH 2-4 7
18.07.2026 LillestromA 2-1 15 1 6.6
12.07.2026 Bodo/GlimtH 0-2 20 6.5
29.05.2026 TromsoH 0-0 65 6.2
25.05.2026 RosenborgH 2-0 67 1 3 7.2
16.05.2026 BrannA 2-1 27 1 6.3
10.05.2026 VikingH 0-2
19.04.2026 Ham-KamA 4-0
12.04.2026 AalesundA 2-2 85 4 6.2
07.04.2026 SandefjordH 1-2 90 1 1 7.2
22.03.2026 FredrikstadA 3-1 90 1 1 7.3
15.03.2026 StartH 2-0 80 1 1 7.7
30.11.2025 SandefjordA 2-0 90 2 6.2
21.11.2025 Bodo/GlimtH 1-2 8 6.3
09.11.2025 BrannA 1-1 62 6.7
02.11.2025 HaugesundH 1-4 32 2 7.0
25.10.2025 Sarpsborg 08 FFA 2-1 45 2 6.9
19.10.2025 Kristiansund BKH 1-1
05.10.2025 StromsgodsetA 1-1 15 6.5
01.10.2025 FredrikstadH 2-1 16 6.9
20.09.2025 ValerengaA 1-1 12 6.7
14.09.2025 VikingH 2-2 11 6.9
31.08.2025 TromsoA 2-0 64 2 6.7
22.08.2025 Ham-KamH 2-2 23 6.7
17.08.2025 MoldeH 0-0 23 2 6.9
10.08.2025 BryneA 0-0
03.08.2025 RosenborgH 4-1 29 1 6.3
26.07.2025 Kristiansund BKA 0-5 26 1 7.0
19.07.2025 BrannH 2-0 21 6.7
13.07.2025 HaugesundA 0-2 1
06.07.2025 BryneH 1-1 13 2 7.0
29.06.2025 MoldeA 2-3
22.06.2025 StromsgodsetH 5-0 11 1 1 7.3
01.06.2025 RosenborgA 1-1 8 1 6.2
26.05.2025 ValerengaH 0-1 45 6.2
16.05.2025 FredrikstadA 1-0
11.05.2025 TromsoH 1-3 62 6.2
02.05.2025 Ham-KamA 0-0 90 2 7.0
27.04.2025 Bodo/GlimtA 3-0 69 1 6.9
21.04.2025 Sarpsborg 08 FFH 1-3 90 6.9
06.04.2025 VikingA 3-1 13 6.3
30.03.2025 SandefjordH 3-1 62 6.9
01.12.2024 Ham-KamA 0-2 11 2 6.3
23.11.2024 Kristiansund BKH 1-2 9 6.7
10.11.2024 StromsgodsetA 1-0 21 6.5
03.11.2024 Sarpsborg 08 FFH 1-2 14 6.5
27.10.2024 SandefjordA 2-1 26 6.5
20.10.2024 HaugesundH 0-0 61 6.6
29.09.2024 ODD BallklubbA 1-3 64 6.2
23.09.2024 MoldeH 1-1 88 2 7.2
18.09.2024 BrannA 2-0 83 6.3
14.09.2024 VikingA 1-0 45 7.2
30.08.2024 LillestromH 2-0 11 6.7
18.08.2024 TromsoH 0-1 26 6.3
11.08.2024 RosenborgH 1-0 67 6.3
04.08.2024 FredrikstadA 0-0 78 1 6.3
27.07.2024 Bodo/GlimtH 1-1 68 6.7
ŞUT19
GOL4
xG2.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%21.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.051 23' · xG 0.157 · GOL 58' · xG 0.545 · GOL 38' · xG 0.035 36' · xG 0.019 27' · xG 0.396 · GOL 17' · xG 0.088 90' · xG 0.119 48' · xG 0.058 30' · xG 0.08 80' · xG 0.041 50' · xG 0.039 25' · xG 0.174 21' · xG 0.151 1' · xG 0.264 16' · xG 0.095 · GOL 15' · xG 0.065 90' · xG 0.181 73' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%47) Kontra atak — 4 (%21) Açık oyun — 3 (%16) Korner — 2 (%11) Duran top — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası9%47
  • Kontra atak4%21
  • Açık oyun3%16
  • Korner2%11
  • Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%63) Kafa — 4 (%21) Sol ayak — 3 (%16) 19 şut
  • Sağ ayak12%63
  • Kafa4%21
  • Sol ayak3%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 7 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 16-30'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 7 %37
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 3 %16
  • 61-75' 1 %5
  • 76-90+' 4 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 74 maç
KFUM Oslo 71maç 2024–2026
Sonderjyske 3maç 2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-29 KFUM Oslo Sonderjyske
2023-02-02 Raufoss KFUM Oslo ?
2021-01-15 Rosenborg II Raufoss free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 941 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.0Eliteserien 2025
PERFORMANS44.6941 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİDüşüşte-15.5
ROL UYUMU2025
Bitirici 68.6
İçe kat eden kanat 63.0
Pivot forvet 62.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %44
Dakika %68
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %59
Dakika %77
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.71 0.65 100
Performans skoru 68.9 78 88
Tahmini xG / 90 0.4 0.48 83
Şut isabeti 72.73 48 100
Ortalama rating 6.87 7.15 96
İsabetli şut / 90 1.43 1.8 79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -15.5.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam