LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.24 / 90
Kilit pas20.48 / 90
Başarılı dripling20.48 / 90
Kazanılan ikili194.55 / 90
Rating6.34
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 78 defanslar
- Müdahale 2.39 %87
- Pas arası 1.44 %73
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %59 %52
- Pas isabeti %86 %36
- Faul (az iyi) 1.44 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 376 dakika oynadı.
2026/27
15
736
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas3
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan36%61
Müdahale18
Faul109 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11105 yedek
Kart21
2025/26
35
2.474
2
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%33 isabet
Kilit pas31
Drible24%65 başarı
İkili kazanılan157%56
Müdahale55
Faul3426 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11278 yedek
G+A / 900.11
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 113415 yedek girdi
KART5
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-219%40
- 4-2-3-113%28
- 3-4-37%15
- 4-4-1-14%9
- 3-4-2-13%6
- 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC NordsjaellandH | 2-0 | 12 | 0 | 7.1 | ||
| 31.08.2026 | SonderjyskeH | 3-1 | 92 | 1 | 6.7 | ||
| 27.08.2026 | Inter TurkuH | 4-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | ViborgA | 4-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 20.08.2026 | Inter TurkuA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | Randers FCA | 0-4 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 12.08.2026 | Debreceni VSCH | 5-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 02.08.2026 | SilkeborgA | 1-3 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 29.07.2026 | PolessyaH | 2-1 | 46 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | LyngbyH | 3-2 | 6↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | PolessyaA | 3-3 | 88 | – | 5.0 | ||
| 29.06.2026 | BrazilA | 2-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 25.06.2026 | SwedenH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 21.06.2026 | TunisiaA | 0-4 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 14.06.2026 | NetherlandsA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2026 | BrondbyA | 1-3 | 120 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | Randers FCH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 10.05.2026 | SilkeborgA | 0-4 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | FC FredericiaA | 3-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | VejleH | 3-0 | 78 | 3 | 6.5 | ||
| 22.04.2026 | OdenseH | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.04.2026 | VejleA | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | Randers FCA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | SilkeborgH | 7-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | FC FredericiaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | OdenseA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.02.2026 | FC NordsjaellandH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | FC MidtjyllandA | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 28.01.2026 | BarcelonaA | 4-1 | 88 | – | 5.9 | ||
| 20.01.2026 | NapoliH | 1-1 | 94 | 1 | 7.3 | ||
| 10.12.2025 | VillarrealA | 2-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.12.2025 | SonderjyskeH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | AarhusA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.11.2025 | Kairat AlmatyH | 3-2 | 79 | 2 | 7.6 | ||
| 23.11.2025 | BrondbyH | 1-0 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | VejleA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.11.2025 | TottenhamA | 4-0 | 90 | 1 | 5.2 | ||
| 01.11.2025 | FC FredericiaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.10.2025 | ViborgH | 0-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 21.10.2025 | Borussia DortmundH | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.10.2025 | SilkeborgA | 3-1 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | FC MidtjyllandH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2025 | QarabagA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | SonderjyskeA | 1-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | SilkeborgH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2025 | Bayer LeverkusenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Randers FCA | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2025 | FC Basel 1893H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2025 | FC Basel 1893A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | FC NordsjaellandA | 1-3 | –↑ | – | – |
ŞUT38
GOL2
xG1.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%55
- Korner11%29
- Açık oyun3%8
- Kontra atak2%5
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%50
- Sol ayak14%37
- Kafa5%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
- 1-15' 4 %11
- 16-30' 6 %16
- 31-45' 9 %24
- 46-60' 6 %16
- 61-75' 3 %8
- 76-90+' 10 %26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-02-01
High School (J)
→
Shonan Bellmare
free transfer
High School (J)
→
Shonan Bellmare
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
08.2025
Unknown InjuryKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa Conference League2026 · FC Copenhagen
1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1898 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.0Superliga 2025
PERFORMANS58.71898 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
80.2
Defansif bek
79.1
Klasik stoper
78.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%38
Dakika
%71
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%59
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
50.31
62
81
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
58.7
76
77
İkili mücadele kazanma
52.56
64
82
Müdahale / 90
1.8
2.2
82
Ortalama rating
6.96
7.2
97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas CalodatLe Mans · 23
%95
2gol
4asist
68scout
€2.50M
Ligue 2
Taylor Gardner-HickmanBlackburn · 24
%93
0gol
0asist
67scout
Championship
Yanis ZouaouiLe Havre · 27
%88
1gol
1asist
68scout
€2.50M
Ligue 1
Carlos IsaacCordoba · 27
%69
1gol
2asist
63scout
Segunda División
Maximiliano AraújoSporting CP · 25
%66
5gol
3asist
62scout
€25.00M
Primeira Liga
Aleksa TerzićRed Bull Salzburg · 26
%65
0gol
1asist
64scout
€2.50M
Bundesliga
Joaquín PiquerezPalmeiras · 27
%62
3gol
1asist
65scout
Serie A
Juho LähteenmäkiFC Nordsjaelland · 19
%60
2gol
2asist
72scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
