LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut32.21 / 90
Kilit pas32.21 / 90
Başarılı dripling42.95 / 90
Kazanılan ikili64.43 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.211.24
Kilit pas
2.210.83
Başarılı dripling
2.952.07
Kazanılan ikili
4.434.56
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
FA Cup2024 · Chelsea · 2 maç
2asist2.
6.
League Cup2025 · Chelsea · 3 maç
2gol6.
1asist23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Conference League2024/2025 · Europe
🏆
U18 Premier League Cup2021/2022 · England
🥈
U18 Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
2
122
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale1
Ofsayt1
İlk 112
2025/26
36
578
2
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas8
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan21%36
Müdahale9
Faul103 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11333 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2024/25
33
982
2
3
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%56 isabet
Kilit pas21
Drible17%57 başarı
İkili kazanılan35%39
Müdahale7
Faul106 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11924 yedek
G+A / 900.46
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 111460 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-166%92
- 4-3-32%3
- 3-2-4-11%1
- 3-3-1-31%1
- 4-1-4-11%1
- 4-2-2-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | BournemouthA | 1-1 | 62 | 2 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | 60 | 1 | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | TottenhamA | 1-0 | 38↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | SunderlandH | 1-3 | 17↑ | – | 7.3 | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2026 | Manchester CityH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | West HamA | 2-1 | 23↑ | – | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolH | 1-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | BrentfordA | 2-2 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | ArsenalA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2026 | BurnleyH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2026 | Manchester UnitedH | 0-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 10.02.2026 | BournemouthH | 1-2 | 62 | – | 5.7 | ||
| 07.02.2026 | FulhamA | 1-2 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.01.2026 | NapoliA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | PafosH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | BrentfordH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | AtalantaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | BarcelonaH | 3-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 05.11.2025 | QarabagA | 2-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | SunderlandH | 1-2 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | AjaxH | 5-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 18.10.2025 | Nottingham ForestA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | BenficaH | 1-0 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | BrightonH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Manchester UnitedA | 2-1 | 26↑ | – | 6.2 | ||
| 17.09.2025 | Bayern MünchenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | BrentfordA | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | FulhamH | 2-0 | 67↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Crystal PalaceH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | Paris Saint GermainH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.07.2025 | FluminenseA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | PalmeirasA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2025 | BenficaA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2025 | ES TunisA | 0-3 | 22↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.06.2025 | FlamengoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2025 | Los Angeles FCH | 2-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 28.05.2025 | Real BetisA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | Manchester UnitedH | 1-0 | 81 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | NewcastleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Djurgardens IFH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.05.2025 | LiverpoolH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-4 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | EvertonH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | FulhamA | 1-2 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.04.2025 | Legia WarszawaH | 1-2 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | IpswichH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2025 | Legia WarszawaA | 0-3 | 75 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.04.2025 | BrentfordA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2025 | TottenhamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | ArsenalA | 1-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 13.03.2025 | FC CopenhagenH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | LeicesterH | 1-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 06.03.2025 | FC CopenhagenA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 25.02.2025 | SouthamptonH | 4-0 | 22↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.02.2025 | Aston VillaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | BrightonA | 3-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 03.02.2025 | West HamH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT17
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%65
- Kontra atak2%12
- Korner2%12
- Duran top1%6
- Açık oyun1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%76
- Sol ayak3%18
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %18
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 7 %41
AKSİYON HARİTASI499 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %68
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %71
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR499
- Pas289%61
- Çalım33%7
- Top kazanma26%6
- Top teması26%6
- Korner kazandırma25%5
- Faul22%5
- Top kaptırma16%3
- Kurtarılan şut14%3
- Müdahale11%2
- Bloke edilen pas10%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 74 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Chelsea U18
→
Chelsea U21
-
Chelsea U18
→
Chelsea U21
-
2022-07-01
Chelsea Youth
→
Chelsea U18
-
Chelsea Youth
→
Chelsea U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026
Loan agreementKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 122 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.7Premier League 2026
PERFORMANS32.9122 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2026
Bitirici
38.9
Çizgi kanadı
38.4
Baskıcı forvet
35.3
Bağlantı kuran forvet
34.1
Pivot forvet
33.3
İçe kat eden kanat
32.4
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 98 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%68
Dakika
%70
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 1083 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%49
Dakika
%42
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.375
0.48
78
Şut isabeti
66.67
48
100
Ortalama rating
6.62
7.15
93
İsabetli şut / 90
1.19
1.8
66
Şut / 90
1.79
3.4
53
Performans skoru
24.9
78
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
GuilhermeHouston Dynamo · 30
%95
8gol
4asist
77scout
Major League Soccer
Charles Sagoe Jr.Kalmar FF · 21
%85
1gol
5asist
65scout
Allsvenskan
Maximilian ArfstenColumbus Crew · 24
%76
4gol
4asist
71scout
Major League Soccer
Santiago LópezTigre · 19
%70
0gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
AllanPalmeiras · 21
%66
4gol
2asist
73scout
Serie A
Nicolás LaméndolaAtletico Tucuman · 27
%63
1gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Georgi MinoungouColorado Rapids · 23
%62
0gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Wilfried ZahaCharlotte · 33
%60
3gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
