Argentina · Midfielder
Aitor Fernández
LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.27 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.06 / 90
Kilit pas40.53 / 90
Başarılı dripling70.93 / 90
Kazanılan ikili273.58 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.53 %26
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.93 %67
- Pas isabeti %94 %95
- Top kapma 2.12 %45
- İkili mücadele %43 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 678 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Copa America2024 · Argentina · 5 maç
2asist2.
🥈
UEFA Europa Conference League2024 · Chelsea · 8 maç
7asist2.
🥉
FIFA Club World Cup2025 · Chelsea · 7 maç
3asist3.
16.
Premier League2025 · Chelsea · 36 maç
10gol16.
1asist53.
17.
Premier League2024 · Chelsea · 36 maç
7asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America
🏆
UEFA Conference League2024/2025 · Europe
🏆
Florida Cup2023 · World
🏆
Premier League Summer Series2023 · World
🏆
FIFA World Cup2022 Qatar · World
🏆
Trofeo de Campeones2021 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2021 · Argentina
🏆
CONMEBOL Recopa2021 · South-America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2020 · South-America
🏆
CONMEBOL Recopa2019 · South-America
🏆
Copa Argentina2019 · Argentina
🥈
League Cup2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores U202020 Paraguay · South-America · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2019/2020 · Argentina · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 26 G+A
GolAsist
2026/27
10
782
2
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas5
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan33%46
Müdahale11
Faul129 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1182 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2025/26
53
4.424
14
9
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut70%57 isabet
Kilit pas91
Drible18%31 başarı
İkili kazanılan195%44
Müdahale74
Faul6069 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı4
İlk 11503 yedek
G+A / 900.47
Kart12
Kaptan22maçta
2024/25
53
3.740
8
16
7.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%54 isabet
Kilit pas98
Drible31%57 başarı
İkili kazanılan200%48
Müdahale81
Faul5965 kazanılan
Ofsayt3
İlk 114211 yedek
G+A / 900.58
Kart9
Kaptan29maçta
2023/24
28
2.214
3
2
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%46 isabet
Kilit pas32
Drible23%57 başarı
İkili kazanılan125%48
Müdahale50
Faul3331 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı11 kaçan
İlk 11262 yedek
G+A / 900.2
Kart7
2022/23
74
6.080
12
14
7.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut100%34 isabet
Kilit pas98
Drible54%61 başarı
İkili kazanılan350%52
Müdahale178
Faul7569 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı3
İlk 11695 yedek
G+A / 900.38
Kart13
2021/22
34
2.200
2
3
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas41
Drible23%79 başarı
İkili kazanılan149%50
Müdahale55
Faul4040 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 112410 yedek
G+A / 900.2
Kart91
2020/21
6
209
0
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas5
İkili kazanılan12%55
Müdahale7
Faul54 kazanılan
İlk 1133 yedek
TOPLAM GOL244 penaltı
İLK 1114219 yedek girdi
KART30
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR24 gol
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 4 %17
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 6 %25
- 76-90+' 6 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1117%76
- 4-3-312%8
- 4-4-211%7
- 3-4-2-18%5
- 3-4-34%3
- 3-4-1-22%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CoventryH | 1-0 | 76 | 2 | 7.1 | ||
| 24.08.2026 | FulhamA | 2-3 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 19.07.2026 | SpainA | 1-0 | 93 | 0 | 6.0 | ||
| 15.07.2026 | EnglandA | 1-2 | 98 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 12.07.2026 | SwitzerlandH | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.07.2026 | EgyptH | 3-2 | 98 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 03.07.2026 | Cape Verde IslandsH | 3-2 | 116 | 3 | 6.9 | ||
| 28.06.2026 | JordanA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2026 | AustriaH | 2-0 | 93 | – | 7.3 | ||
| 17.06.2026 | AlgeriaH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | SunderlandAC | 2-1 | 99 | – | 6.7 | ||
| 19.05.2026 | TottenhamHC | 2-1 | 85 | 1 | 1 | 2 | 8.9 |
| 09.05.2026 | LiverpoolAC | 1-1 | 84 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 04.05.2026 | Nottingham ForestHC | 1-3 | 91 | 1 | 7.7 | ||
| 21.04.2026 | BrightonAC | 3-0 | 88 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Manchester UnitedH | 0-1 | 88 | 2 | 7.7 | ||
| 21.03.2026 | EvertonAC | 3-0 | 93 | 3 | 6.3 | ||
| 17.03.2026 | Paris Saint GermainHC | 0-3 | 60 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | NewcastleH | 0-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 11.03.2026 | Paris Saint GermainA | 5-2 | 89 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 04.03.2026 | Aston VillaA | 1-4 | 79 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.03.2026 | ArsenalA | 2-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | BurnleyH | 1-1 | 95 | 1 | 6.0 | ||
| 10.02.2026 | LeedsHC | 2-2 | 94 | 2 | 7.9 | ||
| 07.02.2026 | WolvesAC | 1-3 | 92 | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | West HamHC | 3-2 | 93 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 28.01.2026 | NapoliA | 2-3 | 81 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.01.2026 | Crystal PalaceA | 1-3 | 92 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 21.01.2026 | PafosH | 1-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | BrentfordH | 2-0 | 85 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.01.2026 | FulhamAC | 2-1 | 65 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | Manchester CityA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 30.12.2025 | BournemouthHC | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 27.12.2025 | Aston VillaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | NewcastleA | 2-2 | 43↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | EvertonH | 2-0 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 09.12.2025 | AtalantaA | 2-1 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | BournemouthA | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 03.12.2025 | LeedsAC | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | ArsenalH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.11.2025 | BarcelonaH | 3-0 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 22.11.2025 | BurnleyA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 08.11.2025 | WolvesHC | 3-0 | 83 | 4 | 7.9 | ||
| 05.11.2025 | QarabagA | 2-2 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | TottenhamA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | SunderlandH | 1-2 | 98 | 4 | 8.2 | ||
| 22.10.2025 | AjaxHC | 5-1 | 45 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.10.2025 | LiverpoolH | 2-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 30.09.2025 | BenficaHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.09.2025 | BrightonH | 1-3 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 20.09.2025 | Manchester UnitedA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.09.2025 | Bayern MünchenA | 3-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | BrentfordAC | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | FulhamHC | 2-0 | 99 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 22.08.2025 | West HamAC | 1-5 | 94 | 1 | 3 | 6.7 | |
| 17.08.2025 | Crystal PalaceH | 0-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | Paris Saint GermainH | 3-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 08.07.2025 | FluminenseAC | 0-2 | 86 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 05.07.2025 | PalmeirasAC | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.06.2025 | BenficaA | 1-4 | 81 | – | 6.9 |
ŞUT72
GOL10
xG11.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%13.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası35%49
- Açık oyun9%12
- Korner9%12
- Serbest vuruş8%11
- Kontra atak5%7
- Taç sonrası3%4
- Diğer3%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak53%74
- Sol ayak10%14
- Kafa9%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR72 şut
- 1-15' 9 %12
- 16-30' 16 %22
- 31-45' 12 %17
- 46-60' 8 %11
- 61-75' 11 %15
- 76-90+' 16 %22
AKSİYON HARİTASI3236 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR3236
- Pas2441%79
- Top kazanma160%5
- Top teması137%4
- Faul80%3
- Müdahale57%2
- Çalım55%2
- Kurtarılan şut50%2
- Hava topu45%1
- Top kaptırma36%1
- Bloke edilen pas33%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 258 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
River Plate II
→
River Plate
-
River Plate II
→
River Plate
-
2021-06-30
Defensa
→
River Plate II
End of loan
Defensa
→
River Plate II
End of loan
2020-08-22
River Plate II
→
Defensa
loan transfer
River Plate II
→
Defensa
loan transfer
2018-07-01
River Plate U20
→
River Plate II
-
River Plate U20
→
River Plate II
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Teknik direktör kararıŞüpheli
2 maç
04.2026
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
01.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
05.2024
Kasık sakatlığıKadroda yok
6 maç
12.2023
HerniaKadroda yok
2 maç
10.2023
DinlenmeKadroda yok
1 maç
11.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
FA Cup2023 · Chelsea
3sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3175 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.4Premier League 2025
PERFORMANS57.03175 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
83.1
Derinden oyun kurucu
82.5
Box-to-box orta saha
81.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%84
Dakika
%99
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%85
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.9
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
57
76
75
Ortalama rating
7.19
7.2
100
Gol / 90
0.28
0.22
100
Müdahale / 90
1.53
1.8
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Scott TwineBristol City · 26
%95
11gol
6asist
62scout
Championship
Curro SánchezBurgos · 29
%73
7gol
4asist
62scout
€1.80M
Segunda División
Florian LoshajIğdır FK · 29
%69
2gol
2asist
53scout
1. Lig
Luís EstevesGIL Vicente · 27
%65
4gol
8asist
68scout
Primeira Liga
Isaac PriceWest Brom · 22
%64
7gol
2asist
63scout
Championship
Carlos SolerReal Sociedad · 28
%64
4gol
3asist
59scout
La Liga
Diego FagúndezLos Angeles Galaxy · 30
%61
6gol
2asist
57scout
Major League Soccer
Ruslan MalinovskyiGenoa · 32
%60
6gol
3asist
58scout
€2.50M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




