Juan Carlos Martín Corral
Portugal · Midfielder

Juan Carlos Martín Corral

YAŞ24
BOY172
KİLO64
DOĞUM YERİMatosinhos
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas33.29 / 90
Başarılı dripling11.10 / 90
Kazanılan ikili33.29 / 90
Rating6.85
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 3.290.52
Başarılı dripling 1.100.15
Kazanılan ikili 3.294.85
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
2022 2 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 82 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 3 82 0 0 6.85
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%33
Müdahale1
Faul21 kazanılan
2025/26 33 1.207 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 33 1.207 0 0 6.70
Şut2
Kilit pas7
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan65%52
Müdahale37
Faul2114 kazanılan
İlk 111023 yedek
Kart7
2024/25 39 893 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFarense 13 674 0 0 6.72
Primeira LigaGuimaraes 18 146 0 0 6.35
UEFA Europa Conference LeagueGuimaraes 8 73 0 0 6.58
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan75%51
Müdahale34
Faul1622 kazanılan
İlk 11930 yedek
Kart11
2023/24 32 462 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 32 462 0 0 6.59
Kilit pas8
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan33%52
Müdahale9
Faul714 kazanılan
İlk 11230 yedek
Kart4
2022/23 9 699 0 2 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGuimaraes 9 699 0 2 7.11
Şut1%100 isabet
Kilit pas9
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan58%63
Müdahale25
Faul623 kazanılan
İlk 1181 yedek
G+A / 900.26
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 111861 yedek girdi
KART7
FORMA8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 40 4-3-3 — 20 4-4-2 — 6 4-1-4-1 — 4 3-4-3 — 3 5-3-2 — 2 75 maç
  • 4-2-3-140%53
  • 4-3-320%27
  • 4-4-26%8
  • 4-1-4-14%5
  • 3-4-33%4
  • 5-3-22%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 FamalicaoA 0-0 43 6.5
24.08.2026 Casa PiaH 2-0 6
09.08.2026 Rio AveH 1-0 33 7.2
16.05.2026 Sporting CPA 3-0 8 6.6
11.05.2026 AroucaH 1-3 45 6.6
03.05.2026 Rio AveA 0-0 79 1 6.9
27.04.2026 Casa PiaH 2-1 88 6.9
18.04.2026 GuimaraesH 0-1 19 6.5
03.04.2026 AVSH 3-0 26 6.9
21.03.2026 Santa ClaraA 1-0 87 6.2
14.03.2026 AlvercaH 2-2 17 6.7
08.03.2026 EstrelaA 2-2 14 6.6
02.03.2026 BenficaH 1-2
22.02.2026 EstorilA 3-1 83 6.9
14.02.2026 SC BragaH 2-1 89 6.9
07.02.2026 MoreirenseA 1-2 27 6.3
01.02.2026 FamalicaoH 5-0 24 6.9
26.01.2026 FC PortoA 3-0 68 7.0
17.01.2026 NacionalH 2-1 72 6.6
02.01.2026 Sporting CPH 1-1 58 6.7
28.12.2025 AroucaA 2-2 15 6.7
20.12.2025 Rio AveH 2-2
13.12.2025 Casa PiaA 1-1 8 6.7
08.12.2025 GuimaraesA 0-0 29 6.6
29.11.2025 TondelaH 0-1
09.11.2025 AVSA 1-1 15 6.7
03.11.2025 Santa ClaraH 1-0 72 1 6.2
24.10.2025 AlvercaA 0-4 32 6.7
04.10.2025 EstrelaH 2-0 23 6.6
26.09.2025 BenficaA 2-1 18 6.3
21.09.2025 EstorilH 2-0 18 6.9
14.09.2025 SC BragaA 0-1 35 6.9
29.08.2025 MoreirenseH 2-0 18 6.9
24.08.2025 FamalicaoA 0-0 23 6.9
18.08.2025 FC PortoH 0-2 52 6.9
09.08.2025 NacionalA 0-2 45 6.9
17.05.2025 Santa ClaraH 1-2
03.05.2025 FamalicaoH 2-1
26.04.2025 GIL VicenteA 1-0 87 6.5
18.04.2025 BoavistaH 0-1
13.04.2025 EstrelaA 0-1 13 6.7
07.04.2025 Casa PiaH 0-0
02.04.2025 BenficaA 3-2 67 6.5
15.03.2025 SC BragaH 0-1 90 1 7.6
08.03.2025 EstorilA 2-2 73 6.2
02.03.2025 AVSH 0-1 74 1 7.2
16.02.2025 FC PortoH 0-1 90 6.9
09.02.2025 NacionalH 0-2 90 6.6
02.02.2025 Sporting CPA 3-1 90 1 6.3
26.01.2025 EstorilA 1-0
18.01.2025 AroucaH 2-2 81 1 6.3
03.01.2025 Sporting CPH 4-4
29.12.2024 FarenseA 2-2
23.12.2024 NacionalH 2-2 9 6.2
19.12.2024 FiorentinaH 1-1
16.12.2024 Rio AveA 2-2 12 6.6
12.12.2024 FC ST. GallenA 1-4 1
07.12.2024 BenficaA 1-0
02.12.2024 GIL VicenteH 4-0 13 6.5
28.11.2024 FC AstanaA 1-1
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
30' · xG 0.049 74' · xG 0.009 53' · xG 0.015 45' · xG 0.085 76' · xG 0.106
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Taç sonrası — 1 (%20) Açık oyun — 1 (%20) Duran top — 1 (%20) Kontra atak — 1 (%20) Korner — 1 (%20) 5 şut
  • Taç sonrası1%20
  • Açık oyun1%20
  • Duran top1%20
  • Kontra atak1%20
  • Korner1%20
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%80) Kafa — 1 (%20) 5 şut
  • Sağ ayak4%80
  • Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1207 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS38.41207 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 84.6
Derinden oyun kurucu 68.8
Box-to-box orta saha 60.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %53
Dakika %68
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %79
Performans %55
Dakika %80
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.76 3.2 86
Pas arası / 90 2.31 2.3 100
Ortalama rating 6.7 7.1 94
İkili mücadele kazanma 52 58 90
Performans skoru 38.4 75 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam