LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili123.03 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 0.00 %0
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %94 %100
- Top kapma 2.77 %57
- İkili mücadele %55 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 357 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2020/2021 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
6
357
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan12%55
Müdahale9
Faul3
İlk 1142 yedek
2025/26
28
1.086
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas5
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan46%55
Müdahale27
Faul168 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111018 yedek
Kart3
2024/25
34
1.470
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas3
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan58%59
Müdahale30
Faul197 kazanılan
İlk 111519 yedek
Kart3
2023/24
33
599
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan31%57
Müdahale18
Faul91 kazanılan
İlk 11627 yedek
Kart2
2022/23
21
556
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan26%52
Müdahale14
Faul83 kazanılan
İlk 11516 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 112839 yedek girdi
KART4
FORMA8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%52
- 4-3-1-27%11
- 4-3-37%11
- 5-3-27%11
- 4-1-4-15%8
- 4-4-24%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Tigres UANLH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | PueblaA | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 02.08.2026 | Club AmericaA | 3-0 | 63 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2026 | AtlasH | 0-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 19.07.2026 | MonterreyA | 3-2 | 95 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | MonterreyH | 3-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 23.04.2026 | Atletico San LuisA | 2-0 | 93 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | AtlasH | 0-1 | 77 | 1 | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | PueblaH | 2-1 | 84↑ | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | Cruz AzulH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | MazatlánH | 1-2 | 39↑ | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | Tigres UANLA | 5-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | FC JuarezH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2026 | TolucaA | 3-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | NecaxaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | PachucaH | 1-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | NecaxaA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Club QueretaroH | 3-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | MazatlánA | 2-2 | 62 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | LeonH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | MonterreyA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.09.2025 | Club TijuanaH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | Atletico San LuisH | 1-4 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | AtlasA | 2-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Tigres UANLH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | FC JuarezA | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Cruz AzulA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2025 | PueblaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Club TijuanaH | 0-4 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 17.04.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Club QueretaroH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2025 | TolucaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | Atletico San LuisH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | Tigres UANLA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | LeonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2025 | MonterreyA | 4-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 23.02.2025 | AtlasH | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | Cruz AzulH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | MazatlánA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | NecaxaA | 3-2 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | PueblaH | 0-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | FC JuarezA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | Club AmericaH | 1-4 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 21.01.2025 | PachucaA | 2-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 12.01.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | Club QueretaroA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2024 | Guadalajara ChivasH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | Cruz AzulA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | MazatlánH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.10.2024 | PachucaH | 1-1 | 24↑ | – | 7.3 | ||
| 20.10.2024 | Club AmericaA | 3-0 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 07.10.2024 | FC JuarezH | 0-2 | 78 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | Atletico San LuisA | 3-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 23.09.2024 | TolucaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT4
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Korner1%25
- Duran top1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Sol ayak2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 126 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Santos U19
→
Santos Laguna
-
Santos U19
→
Santos Laguna
-
2021-01-01
Santos U17
→
Santos U20
-
Santos U17
→
Santos U20
-
2019-07-01
Santos Jgd.
→
Santos U17
-
Santos Jgd.
→
Santos U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1086 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.5Liga MX 2025
PERFORMANS32.21086 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%40
Dakika
%67
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%44
Dakika
%79
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jeppe GrønningViborg · 34
%95
1gol
1asist
48scout
Superliga
Enzo BarrenecheaBenfica · 24
%91
1gol
0asist
54scout
€22.00M
Primeira Liga
James SandsFC St. Pauli · 25
%89
1gol
0asist
55scout
€5.00M
Bundesliga
Philipp SanderBorussia Mönchengladbach · 27
%86
2gol
0asist
55scout
€4.00M
Bundesliga
Dominik KohrFSV Mainz 05 · 31
%79
2gol
0asist
49scout
€2.00M
Bundesliga
Nicolas SeiwaldRB Leipzig · 24
%63
0gol
2asist
55scout
€25.00M
Bundesliga
Christopher CvetkoFC BW Linz
%61
1gol
0asist
52scout
€300K
Bundesliga
Alem PašićFC BW Linz
%60
0gol
0asist
56scout
€500K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum