LİGLiga MX
BU SEZON4G · 1A
Gol40.66 / 90
Asist10.16 / 90
Şut111.81 / 90
Kilit pas91.48 / 90
Başarılı dripling30.49 / 90
Kazanılan ikili376.08 / 90
Rating7.62
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 1.48 %59
- Asist 0.16 %72
- Drible 0.49 %32
- Pas isabeti %74 %9
- Top kapma 4.27 %93
- İkili mücadele %55 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 548 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Liga MX2026 · Club Queretaro · 6 maç
4gol3.
1asist18.
33.
Liga MX2025 · Club Queretaro · 7 maç
4gol33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Libertadores U20None · South America
🏆
FIFA U20 World CupNone · World
🏆
FIFA U20 World Cup2023 · World
🏆
CONMEBOL Libertadores U202022 · South America
🥈
Liga AUFNone · Uruguay · 2nd Place
🥈
U20 Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈
Liga AUF2023 · Uruguay · 2nd Place
🥈
U20 Intercontinental Cup2022 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
6
548
4
1
7.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas9
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan37%55
Müdahale21
Faul86 kazanılan
Penaltı2
İlk 116
G+A / 900.82
Kart3
2025/26
33
2.481
6
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%48 isabet
Kilit pas16
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan129%57
Müdahale70
Faul3519 kazanılan
Penaltı3
İlk 11285 yedek
G+A / 900.22
Kart61
2024/25
14
512
1
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan34%45
Müdahale20
Faul156 kazanılan
İlk 1168 yedek
G+A / 900.18
Kart2
TOPLAM GOL116 penaltı
İLK 114013 yedek girdi
KART13
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 5 %45
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%57
- 4-4-28%16
- 4-1-4-17%14
- 4-3-32%4
- 4-4-1-12%4
- 5-3-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | AtlasA | 1-3 | 94 | 2 | 3 | 8.7 | |
| 22.08.2026 | TolucaH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 16.08.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 81 | 2 | 6.2 | ||
| 01.08.2026 | Tigres UANLH | 3-2 | 102 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 27.07.2026 | CF PachucaA | 1-2 | 86 | 1 | 7.7 | ||
| 19.07.2026 | Club AmericaH | 0-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | PueblaA | 1-2 | 84 | 2 | 7.3 | ||
| 22.04.2026 | Cruz AzulH | 1-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | MazatlánA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | NecaxaH | 3-1 | 93 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.04.2026 | FC JuarezH | 1-1 | 76 | 3 | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | TolucaH | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Tigres UANLA | 0-0 | 87 | 3 | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | Club AmericaH | 1-2 | 84 | 1 | 7.7 | ||
| 05.03.2026 | MonterreyA | 4-0 | 91 | 3 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Santos LagunaH | 2-2 | 92 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 14.02.2026 | Atletico San LuisA | 3-0 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | PachucaH | 0-0 | 92 | 2 | 7.5 | ||
| 17.01.2026 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 15.01.2026 | Club TijuanaH | 1-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | FC JuarezA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | MazatlánH | 1-0 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | Santos LagunaA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | TolucaA | 4-0 | 93 | 2 | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | PueblaH | 3-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | Tigres UANLH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | Cruz AzulA | 2-2 | 90 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 20.09.2025 | PachucaA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.09.2025 | MonterreyH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | LeonA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Atletico San LuisH | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 17.08.2025 | AtlasH | 3-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | Club AmericaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | MonterreyH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2025 | Al-Hilal Saudi FCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2025 | Real MadridA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-2 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | Club AmericaA | 2-0 | 20↑ | 2 | 6.6 | ||
| 08.05.2025 | Club AmericaH | 0-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 28.04.2025 | MonterreyA | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | Atletico San LuisA | 2-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | Tigres UANLH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | NecaxaA | 3-5 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | Club AmericaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | TolucaA | 3-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 17.03.2025 | Club TijuanaH | 4-1 | 73 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 09.03.2025 | MazatlánH | 1-1 | 67 | 2 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | FC JuarezA | 2-2 | 52 | 2 | 6.5 | ||
| 27.02.2025 | PueblaH | 2-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 82 | 2 | 7.2 | ||
| 17.02.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-1 | 66 | 1 | 7.5 |
ŞUT52
GOL5
xG3.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%9.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası20%38
- Serbest vuruş7%13
- Açık oyun7%13
- Korner6%12
- Taç sonrası4%8
- Duran top3%6
- Diğer5%10
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak47%90
- Kafa4%8
- Sağ ayak1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR52 şut
- 1-15' 4 %8
- 16-30' 12 %23
- 31-45' 13 %25
- 46-60' 7 %13
- 61-75' 8 %15
- 76-90+' 8 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 53 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2468 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2Liga MX 2025
PERFORMANS37.02468 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%50
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%52
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mauricio BenitezAntwerp · 21
%95
3gol
0asist
63scout
Jupiler Pro League
Yassin BelkhdimAngers · 23
%90
2gol
2asist
67scout
€800K
Ligue 1
Stijn SpieringsBrondby · 29
%84
2gol
1asist
52scout
Superliga
Martín RioBanfield · 24
%82
5gol
2asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Ferhat YazganYeni Çorumspor · 33
%78
3gol
0asist
51scout
1. Lig
Ishak KaraogulKeçiörengücü · 23
%66
3gol
1asist
61scout
1. Lig
Jesus BuenoPhiladelphia Union · 26
%65
1gol
0asist
49scout
Major League Soccer
Wilfred NdidiBeşiktaş · 29
%60
2gol
0asist
52scout
€10.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



