Venezuela · Midfielder
Santiago Bueno
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON1G · 0A
Gol10.13 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.13 / 90
Kilit pas60.75 / 90
Başarılı dripling60.75 / 90
Kazanılan ikili455.66 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 0.75 %22
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.75 %65
- Pas isabeti %83 %34
- Top kapma 4.53 %97
- İkili mücadele %53 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 716 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Primera DivisiónNone · Venezuela · 2nd Place
🥈
MLSNone · USA · 2nd Place
🥈
MLS2022 · USA · 2nd Place
🥈
Primera División2018 · Venezuela · 2nd Place
🥈
Primera División2017 · Venezuela · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
19
716
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas6
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan45%53
Müdahale18
Faul1415 kazanılan
İlk 11910 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2025/26
32
951
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas5
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan61%56
Müdahale29
Faul2019 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111121 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2024/25
32
635
3
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas6
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan42%45
Müdahale18
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11725 yedek
G+A / 900.43
2023/24
34
1.013
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas10
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan61%49
Müdahale37
Faul2014 kazanılan
İlk 111024 yedek
Kart22
2022/23
21
12
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul1
2021/22
14
70
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan6%55
Müdahale1
Faul25 kazanılan
TOPLAM GOL4
İLK 111952 yedek girdi
KART5
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-236%53
- 4-3-1-225%37
- 3-4-1-23%4
- 4-2-3-12%3
- 3-1-4-21%1
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CF MontrealH | 2-0 | 21 | 0 | 6.4 | ||
| 29.08.2026 | New York Red BullsA | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | AustinA | 1-1 | 57 | – | 6.2 | ||
| 19.08.2026 | Inter MiamiH | 2-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | New York City FCA | 2-3 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 01.08.2026 | Atlanta United FCH | 3-2 | 40↑ | 1 | 7.2 | ||
| 25.07.2026 | Seattle SoundersH | 1-0 | 6↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | New York Red BullsH | 3-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | Inter MiamiA | 6-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | 44 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2026 | Toronto FCA | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | DC UnitedH | 0-0 | 76 | 3 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | CF MontrealA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.04.2026 | CharlotteA | 2-1 | 26↑ | 1 | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | Chicago FireH | 1-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | Atlanta United FCA | 3-1 | 9↑ | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | San Jose EarthquakesH | 0-1 | 34↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | New York City FCH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | DC UnitedA | 1-0 | 57 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2025 | New York City FCH | 0-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Chicago FireA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Chicago FireH | 2-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | CharlotteA | 2-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | New York City FCH | 1-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | DC UnitedA | 0-6 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | New England RevolutionH | 1-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 14.09.2025 | Vancouver WhitecapsA | 7-0 | 44 | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | FC CincinnatiA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Chicago FireH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | New York Red BullsA | 1-0 | 78 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | Toronto FCH | 1-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Colorado RapidsH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Houston DynamoA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 29.06.2025 | Columbus CrewA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.06.2025 | Chicago FireA | 0-1 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 14.06.2025 | CharlotteH | 2-1 | 57 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 01.06.2025 | FC DallasA | 0-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 28.05.2025 | Toronto FCA | 1-2 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | Inter MiamiH | 3-3 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Atlanta United FCA | 0-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | Los Angeles GalaxyH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Columbus CrewH | 2-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | CF MontrealA | 1-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | DC UnitedH | 3-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | New York City FCA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Orlando City SCH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Inter MiamiA | 2-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | Nashville SCH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | New England RevolutionA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | FC CincinnatiH | 4-1 | 1↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Orlando City SCA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | FC CincinnatiH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | Columbus CrewA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2024 | Orlando City SCA | 2-1 | 7↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | Atlanta United FCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | DC UnitedH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | New York City FCA | 1-5 | 11↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 14.09.2024 | Inter MiamiA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | New York Red BullsA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2024 | Columbus CrewH | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%45
- Taç sonrası5%45
- Açık oyun1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%73
- Sol ayak3%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 4 %36
- 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 152 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-29
Deportivo Lara
→
Philadelphia
?
Deportivo Lara
→
Philadelphia
?
2017-07-01
Dep. Lara U20
→
Deportivo Lara
-
Dep. Lara U20
→
Deportivo Lara
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Major League Soccer2023 · Philadelphia Union
2kırmızı · 26 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 951 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.4Major League Soccer 2025
PERFORMANS38.2951 dk
KARARVeri yetersiz51/100
FORM TRENDİStabil-1.3
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
55.6
Box-to-box orta saha
50.0
Derinden oyun kurucu
48.0
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 359 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%33
Dakika
%53
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%55
Dakika
%76
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.92
7.1
98
Müdahale / 90
2.29
3.2
72
Pas arası / 90
1.53
2.3
66
Performans skoru
41.2
75
55
İkili mücadele kazanma
50.79
58
88
Pas hacmi / 90
42.04
50
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.03. Dakika delta -4.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Pedro FerreiraSanta Clara · 27
%95
0gol
0asist
53scout
Primeira Liga
Ylber RamadaniLecce · 29
%79
1gol
0asist
54scout
€1.80M
Serie A
Ishak KaraogulKeçiörengücü · 23
%74
3gol
1asist
61scout
1. Lig
Yassin BelkhdimAngers · 23
%73
2gol
2asist
67scout
€800K
Ligue 1
Jonathan VaraneQPR · 24
%67
1gol
2asist
59scout
Championship
Vinícius SouzaVfL Wolfsburg · 26
%66
0gol
0asist
52scout
€7.00M
Bundesliga
Neto MouraMirassol · 29
%65
1gol
0asist
52scout
Serie A
Luiz GustavoSao Paulo · 38
%60
1gol
0asist
40scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum