Argentina · Midfielder
Darío Benavides Fuentes
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 0A
Gol10.49 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.98 / 90
Kilit pas20.98 / 90
Kazanılan ikili136.39 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
6.393.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
15
265
1
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan16%46
Müdahale5
Faul47 kazanılan
İlk 11213 yedek
G+A / 900.34
Kart1
2025/26
30
2.632
5
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%54 isabet
Kilit pas17
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan181%56
Müdahale62
Faul4428 kazanılan
İlk 1130
G+A / 900.24
Kart8
2024/25
12
663
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan43%55
Müdahale15
Faul164 kazanılan
İlk 1175 yedek
Kart2
2023/24
16
85
0
0
6.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
İkili kazanılan4%40
Müdahale2
Faul41 kazanılan
Kart21
TOPLAM GOL4
İLK 11398 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-220%47
- 4-2-3-16%14
- 3-5-25%12
- 5-3-25%12
- 4-1-4-14%9
- 5-4-13%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Instituto CordobaA | 1-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 21.08.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Union Santa FeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | HuracanH | 0-2 | 53 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Deportivo RiestraH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Belgrano CordobaA | 0-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | Instituto CordobaH | 2-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | San LorenzoH | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 24.02.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | Rosario CentralA | 0-1 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | Gimnasia M.H | 2-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | LanusA | 1-1 | 8↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.02.2026 | PlatenseH | 1-2 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.01.2026 | Velez SarsfieldA | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 09.11.2025 | AldosiviH | 0-1 | 70 | 1 | 7.2 | ||
| 04.11.2025 | LanusH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | Independ. RivadaviaA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 11.10.2025 | Racing ClubH | 1-3 | 95 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | HuracanA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | Argentinos JRSA | 3-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | IndependienteA | 0-1 | 96 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 29.08.2025 | TigreH | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Boca JuniorsA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | Estudiantes L.P.H | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 09.08.2025 | Belgrano CordobaA | 2-1 | 45 | 1 | 6.0 | ||
| 28.07.2025 | Barracas CentralH | 1-3 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 20.07.2025 | Newells Old BoysA | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.07.2025 | Defensa Y JusticiaH | 0-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 3-1 | 95 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 19.04.2025 | LanusA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2025 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Racing ClubA | 4-1 | 92 | – | 6.2 | ||
| 28.03.2025 | HuracanH | 0-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 17.03.2025 | Union Santa FeA | 3-1 | 96 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.03.2025 | Argentinos JRSH | 1-2 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 04.03.2025 | IndependienteH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.02.2025 | TigreA | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2025 | Boca JuniorsH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.02.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 07.02.2025 | Belgrano CordobaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Barracas CentralA | 1-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 27.01.2025 | Newells Old BoysH | 3-0 | 94 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2025 | Defensa Y JusticiaA | 0-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | Santos LagunaH | 3-2 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 06.11.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | MazatlánA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | NecaxaH | 0-0 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 14.09.2024 | PueblaA | 2-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | PachucaA | 1-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | Cruz AzulH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.08.2024 | Atletico San LuisA | 4-0 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 21.07.2024 | MonterreyA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.07.2024 | Guadalajara ChivasH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.07.2024 | Club AmericaA | 3-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.07.2024 | Club TijuanaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | NecaxaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak1%33
- Kafa1%33
- Sağ ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %100
SCOUT RAPORUAggregated only · 2632 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.2Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS38.52632 dk
KARARVeri yetersiz47/100
FORM TRENDİDüşüşte-33.8
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
48.0
Derinden oyun kurucu
45.1
Box-to-box orta saha
41.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 454 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%48
Dakika
%98
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%55
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.61
7.1
93
Müdahale / 90
1.97
3.2
62
Pas arası / 90
1.48
2.3
64
İkili mücadele kazanma
50
58
86
Performans skoru
35.6
75
48
Pas hacmi / 90
39.84
50
80
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -33.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jesper CeesayIFK Norrkoping · 24
%95
1gol
1asist
53scout
Allsvenskan
Mauricio BenitezAntwerp · 21
%71
3gol
0asist
63scout
Jupiler Pro League
Philipp SanderBorussia Mönchengladbach · 27
%69
2gol
0asist
55scout
€4.00M
Bundesliga
João SchmidtSantos · 32
%68
2gol
2asist
52scout
Serie A
Christopher CvetkoFC BW Linz
%67
1gol
0asist
52scout
€300K
Bundesliga
RanieleCorinthians · 29
%65
2gol
1asist
51scout
Serie A
Dominik KohrFSV Mainz 05 · 31
%60
2gol
0asist
49scout
€2.00M
Bundesliga
Ishak KaraogulKeçiörengücü · 23
%60
3gol
1asist
61scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum