Ignacio Pussetto
Argentina · Attacker

Ignacio Pussetto

YAŞ30
BOY180
KİLO74
KULÜPHuracan
DOĞUM YERİCañada Rosquín
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON2G · 0A
Gol10.20 / 90
Asist00.00 / 90
Şut91.81 / 90
Kilit pas40.80 / 90
Başarılı dripling81.61 / 90
Kazanılan ikili346.83 / 90
Rating6.61
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.200.44
Asist 0.000.00
Şut 1.811.77
Kilit pas 0.801.33
Başarılı dripling 1.611.77
Kazanılan ikili 6.836.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6. Coppa Italia2021 · Udinese · 3 maç 2gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 16 G+A
2020 4 2021 8 2022 0 2024 16 2025 0 2026 2
GolAsist
2026/27 17 651 2 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaIndependiente 13 448 1 0 6.61
Liga Profesional ArgentinaHuracan 4 203 1 0 6.85
Şut13%31 isabet
Kilit pas7
Drible12%67 başarı
İkili kazanılan48%47
Müdahale10
Faul159 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11710 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2025/26 15 525 0 0 6.42
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaIndependiente 15 525 0 0 6.42
Şut13%38 isabet
Kilit pas2
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan38%38
Müdahale3
Faul1212 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1169 yedek
Kart4
2024/25 39 2.272 13 3 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXU.N.A.M. - Pumas 34 1.800 8 2 6.97
Liga Profesional ArgentinaHuracan 5 472 5 1 7.76
Şut69%39 isabet
Kilit pas19
Drible14%47 başarı
İkili kazanılan137%43
Müdahale38
Faul3936 kazanılan
Ofsayt11
Penaltı2
İlk 112514 yedek
G+A / 900.63
Kart4
2022/23 8 150 0 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 8 150 0 0 6.64
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan12%43
Müdahale6
Faul71 kazanılan
İlk 1117 yedek
Kart1
2021/22 35 1.205 4 4 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 35 1.205 4 4 6.75
Şut24%58 isabet
Kilit pas15
Drible25%45 başarı
İkili kazanılan100%42
Müdahale17
Faul3027 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 111124 yedek
G+A / 900.6
Kart4
2020/21 14 766 3 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AUdinese 11 756 3 1 6.91
ChampionshipWatford 3 10 0 0 6.20
Şut12%58 isabet
Kilit pas8
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan63%43
Müdahale16
Faul1810 kazanılan
İlk 1195 yedek
G+A / 900.47
Kart2
TOPLAM GOL234 penaltı
İLK 114456 yedek girdi
KART17
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 5 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 2 %9
  • 16-30' 5 %22
  • 31-45' 5 %22
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %13
  • 76-90+' 8 %35
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 29 4-2-3-1 — 21 5-3-2 — 11 4-3-3 — 9 4-4-2 — 6 4-1-4-1 — 5 81 maç
  • 3-5-229%36
  • 4-2-3-121%26
  • 5-3-211%14
  • 4-3-39%11
  • 4-4-26%7
  • 4-1-4-15%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Estudiantes de Rio CuartoH 1-1 58 1 1 7.2
23.08.2026 Deportivo RiestraH 0-0 80 1 7.0
16.08.2026 Sarmiento JuninA 2-0 31 2 6.3
09.08.2026 San LorenzoA 0-2 34 6.9
24.04.2026 Deportivo RiestraA 2-0
11.04.2026 Boca JuniorsA 1-1
21.03.2026 Talleres CordobaH 1-2
17.03.2026 Instituto CordobaA 2-1 75 1 6.2
10.03.2026 Union Santa FeH 4-4 63 1 1 7.3
28.02.2026 Central Cordoba de SantiagoH 2-0 71 4 6.3
25.02.2026 Gimnasia M.A 1-1 81 1 6.3
21.02.2026 Independ. RivadaviaA 3-2 45 1 6.7
13.02.2026 LanusH 2-0 48 1 6.2
08.02.2026 PlatenseA 0-1 27 6.7
31.01.2026 Velez SarsfieldH 1-1 12 6.9
28.01.2026 Newells Old BoysA 1-1 12 6.6
23.01.2026 Estudiantes L.P.H 1-1 14 6.9
16.11.2025 Rosario CentralH 1-0 26 6.7
10.11.2025 Deportivo RiestraA 0-1
01.11.2025 Atletico TucumanH 3-0
24.10.2025 PlatenseH 3-0
19.10.2025 San Martin S.J.A 1-0 70 1 6.5
13.10.2025 LanusH 0-2 79 3 7.3
05.10.2025 Godoy CruzA 1-1 71 1 6.3
28.09.2025 Racing ClubA 0-0 81 1 5.9
21.09.2025 San LorenzoH 1-1 11 6.5
13.09.2025 BanfieldH 0-1 55 2 6.2
30.08.2025 Instituto CordobaA 0-0 16 6.5
16.08.2025 Velez SarsfieldA 2-1 62 3 6.3
09.08.2025 River PlateH 0-0 16 6.3
27.07.2025 Gimnasia L.P.A 1-0 18 2 6.3
21.07.2025 Talleres CordobaH 1-2 20 6.3
05.05.2025 MonterreyA 2-0 45 6.9
28.04.2025 FC JuarezA 1-1 42 6.6
20.04.2025 Tigres UANLA 2-1 88 1 6.9
17.04.2025 Santos LagunaH 2-0 62 2 6.9
12.04.2025 FC JuarezH 0-0 55 1 6.9
06.04.2025 Cruz AzulA 3-2 62 1 2 7.2
31.03.2025 LeonA 1-2 59 1 6.9
17.03.2025 MonterreyH 1-3 60 1 7.2
08.03.2025 PueblaA 1-3 85 2 7.0
02.03.2025 Guadalajara ChivasH 0-1 79 2 6.3
26.02.2025 Club TijuanaA 4-2 90 1 5 7.7
23.02.2025 Club AmericaH 0-2 83 5 6.5
17.02.2025 PachucaA 2-1 45 1 1 7.2
10.02.2025 MazatlánH 1-0 62 6.3
03.02.2025 Atletico San LuisA 2-3 63 2 3 8.5
30.01.2025 TolucaH 1-1 45 1 2 7.3
26.01.2025 AtlasH 0-0 58 6.7
19.01.2025 Club QueretaroA 3-2 90 3 7.2
12.01.2025 NecaxaH 2-1
01.12.2024 MonterreyH 3-5 11 1 1 7.5
29.11.2024 MonterreyA 1-0 65 6.9
09.11.2024 MazatlánA 0-1 45 2 7.5
06.11.2024 Club QueretaroH 2-0 72 1 2 7.6
03.11.2024 Guadalajara ChivasA 0-0 61 1 6.6
27.10.2024 Cruz AzulH 0-2 45 2 6.6
24.10.2024 MonterreyA 0-0 69 6.2
20.10.2024 Atletico San LuisH 3-0 27 2 6.7
06.10.2024 TolucaA 1-1 14 2 6.9
ŞUT15
GOL2
xG0.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
46' · xG 0.0 45' · xG 0.0 · GOL 3' · xG 0.0 65' · xG 0.0 62' · xG 0.0 28' · xG 0.0 2' · xG 0.0 85' · xG 0.0 79' · xG 0.0 20' · xG 0.0 71' · xG 0.017 63' · xG 0.015 25' · xG 0.015 53' · xG 0.048 3' · xG 0.788 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%40) Korner — 3 (%20) Taç sonrası — 2 (%13) Açık oyun — 1 (%7) Kontra atak — 1 (%7) Duran top — 1 (%7) Diğer — 1 (%7) 15 şut
  • Asist sonrası6%40
  • Korner3%20
  • Taç sonrası2%13
  • Açık oyun1%7
  • Kontra atak1%7
  • Duran top1%7
  • Diğer1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%67) Kafa — 4 (%27) Sol ayak — 1 (%7) 15 şut
  • Sağ ayak10%67
  • Kafa4%27
  • Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 3 %20
  • 16-30' 3 %20
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 2 %13
  • 61-75' 4 %27
  • 76-90+' 2 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 128 maç
Independiente 28maç 2025–2026
Huracan 9maç 2024–2026
U.N.A.M. - Pumas 34maç 2024
Sampdoria 8maç 2022
Udinese 46maç 2020–2021
Watford 3maç 2020
Atletico DE Rafaela 2012–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-12 U.N.A.M. - Pumas Independiente
2025-07-12 Pumas UNAM Independiente
2024-07-19 Huracan U.N.A.M. - Pumas
2022-09-01 Watford Sampdoria
2022-08-30 Udinese Watford
2022-07-01 Watford Udinese
2020-10-05 Watford Udinese
2020-01-14 Udinese Watford
2018-07-19 Huracan Udinese € 8M
2016-07-19 Atletico DE Rafaela Huracan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 27 maç
01.2023 Diz sakatlığıŞüpheli 3 maç
01.2023 SakatlıkŞüpheli 5 maç
11.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 448 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS39.3448 dk
KARARVeri yetersiz43/100
FORM TRENDİYükselişte+9.3
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 46.5
Pivot forvet 40.6
Çizgi kanadı 39.7
Role fit sinyali var ama confidence 68/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru %32
Performans %54
Dakika %54
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %28
Performans %45
Dakika %53
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.61 7.15 92
Müdahale / 90 1.61 1.4 100
Performans skoru 39.3 76 52
İkili mücadele kazanma 44.74 50 90
Şut / 90 1.81 3 60
Gol / 90 0.2 0.42 48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +9.3.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam