Luca Mazzitelli
Italy · Midfielder

Luca Mazzitelli

YAŞ30
BOY184 cm
KİLO76 kg
KULÜPCagliari
DOĞUM YERİRoma
LİGCoppa Italia
BU SEZON2G · 2A
Gol20.24 / 90
Asist20.24 / 90
Şut111.31 / 90
Kilit pas40.48 / 90
Başarılı dripling30.36 / 90
Kazanılan ikili445.23 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 5.234.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Serie B2022/2023 · Italy
🥈 Serie A2013/2014 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
2023 5 2024 2 2025 4
GolAsist
2025/26 29 779 2 2 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 28 757 2 2 6.80
Coppa ItaliaCagliari 1 22 0 0 6.70
Şut11%45 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan45%46
Müdahale19
Faul2012 kazanılan
İlk 11920 yedek
G+A / 900.46
Kart2
2024/25 15 358 1 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AComo 15 358 1 1 6.82
Şut7%43 isabet
Kilit pas6
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan20%47
Müdahale10
Faul94 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.5
Kart1
2023/24 32 2.222 5 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AFrosinone 32 2.222 5 0 7.01
Şut37%49 isabet
Kilit pas13
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan134%50
Müdahale45
Faul4537 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11266 yedek
G+A / 900.2
Kart61
Kaptan25maçta
TOPLAM GOL8
İLK 114038 yedek girdi
KART9
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA36
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 5 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %12
  • 46-60' 1 %12
  • 61-75' 5 %62
  • 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 19 3-5-2 — 15 3-4-2-1 — 10 4-3-3 — 10 4-4-2 — 5 3-4-1-2 — 3 62 maç
  • 4-2-3-119%31
  • 3-5-215%24
  • 3-4-2-110%16
  • 4-3-310%16
  • 4-4-25%8
  • 3-4-1-23%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
24.05.2026 AC MilanA 1-2
11.04.2026 CremoneseH 1-0 31 7.0
04.04.2026 SassuoloA 2-1
20.03.2026 NapoliH 0-1
15.03.2026 PisaA 3-1 28 6.3
21.02.2026 LazioH 0-0 42 1 6.2
16.02.2026 LecceH 0-2 32 6.3
09.02.2026 AS RomaA 2-0 59 6.3
31.01.2026 VeronaH 4-0 66 1 2 8.5
24.01.2026 FiorentinaA 1-2 80 6.5
17.01.2026 JuventusH 1-0 90 1 1 8.5
12.01.2026 GenoaA 3-0 69 2 6.3
08.01.2026 CremoneseA 2-2 34 1 2 6.9
02.01.2026 AC MilanH 0-1 83 1 6.9
27.12.2025 TorinoA 1-2 72 1 1 6.2
21.12.2025 PisaH 2-2 27 1 6.9
13.12.2025 AtalantaA 2-1
08.11.2025 ComoA 0-0 11 6.6
03.11.2025 LazioA 2-0
30.10.2025 SassuoloH 1-2 15 6.6
26.10.2025 VeronaA 2-2 10 6.7
19.10.2025 BolognaH 0-2
05.10.2025 UdineseA 1-1
27.09.2025 InterH 0-2
19.09.2025 LecceA 1-2 8 6.9
13.09.2025 ParmaH 2-0
30.08.2025 NapoliA 1-0
24.08.2025 FiorentinaH 1-1
16.08.2025 Virtus EntellaH 1-1 22 6.7
14.01.2025 AC MilanH 1-2
10.01.2025 LazioA 1-1 10 1 6.7
30.12.2024 LecceH 2-0
23.12.2024 InterA 2-0 16 6.2
15.12.2024 AS RomaH 2-0
08.12.2024 VeneziaA 2-2 23 6.5
31.10.2024 LazioH 1-5 85 1 1 7.3
25.10.2024 TorinoA 1-0 14 1 6.9
19.10.2024 ParmaH 1-1 27 1 6.9
04.10.2024 NapoliA 3-1
29.09.2024 VeronaH 3-2 12 1 2 7.3
24.09.2024 AtalantaA 2-3 28 6.6
14.09.2024 BolognaH 2-2 11 6.3
01.09.2024 UdineseA 1-0 63 1 7.0
26.08.2024 CagliariA 1-1 69 7.3
26.05.2024 UdineseH 0-1
19.05.2024 MonzaA 0-1
10.05.2024 InterHC 0-5 38 1 6.7
05.05.2024 EmpoliA 0-0 90 2 6.9
26.04.2024 SalernitanaHC 3-0 87 7.2
21.04.2024 TorinoAC 0-0 82 2 6.9
14.04.2024 NapoliAC 2-2 89 4 7.3
07.04.2024 BolognaHC 0-0 86 2 7.2
30.03.2024 GenoaA 1-1 14 6.6
16.03.2024 LazioHC 2-3 62 1 6.6
09.03.2024 SassuoloAC 1-0 90 1 7.5
03.03.2024 LecceHC 1-1 90 7.2
25.02.2024 JuventusAC 3-2 87 6.9
18.02.2024 AS RomaHC 0-3 90 1 6.9
11.02.2024 FiorentinaAC 5-1 90 1 1 6.9
03.02.2024 AC MilanHC 2-3 85 1 1 7.0
ŞUT15
GOL2
xG0.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.034 33' · xG 0.019 65' · xG 0.025 · GOL 36' · xG 0.065 · GOL 19' · xG 0.023 86' · xG 0.082 86' · xG 0.122 57' · xG 0.062 40' · xG 0.12 38' · xG 0.013 24' · xG 0.013 73' · xG 0.024 45' · xG 0.03 21' · xG 0.013 41' · xG 0.103
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%33) Korner — 4 (%27) Duran top — 3 (%20) Serbest vuruş — 1 (%7) Kontra atak — 1 (%7) Açık oyun — 1 (%7) 15 şut
  • Asist sonrası5%33
  • Korner4%27
  • Duran top3%20
  • Serbest vuruş1%7
  • Kontra atak1%7
  • Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%53) Kafa — 4 (%27) Sol ayak — 2 (%13) Diğer — 1 (%7) 15 şut
  • Sağ ayak8%53
  • Kafa4%27
  • Sol ayak2%13
  • Diğer1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 6 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %20
  • 31-45' 6 %40
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 2 %13
  • 76-90+' 3 %20
AKSİYON HARİTASI305 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 8 8 10
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %34 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR305
Pas 191 Pas — 191 (%65) Top te… 17 Top teması — 17 (%6) Hava t… 16 Hava topu — 16 (%5) Faul 16 Faul — 16 (%5) Top k… 13 Top kazanma — 13 (%4) Uzaklaştırma — 12 (%4) Müdahale — 9 (%3) İkili mücadele — 8 (%3) Pas arası — 6 (%2) Çalım — 4 (%1)
  • Pas191%65
  • Top teması17%6
  • Hava topu16%5
  • Faul16%5
  • Top kazanma13%4
  • Uzaklaştırma12%4
  • Müdahale9%3
  • İkili mücadele8%3
  • Pas arası6%2
  • Çalım4%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 76 maç
Cagliari 29maç 2025
Como 15maç 2024
Sassuolo 2016–2024
Frosinone 32maç 2023
Monza 2021
Pisa 2020
Genoa 2018
Italy U21 2017
Brescia 2015
Sudtirol 2014
AS Roma 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Cagliari Calcio Como 1907 Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Cagliari Como
2025-07-30 Como Cagliari
2025-07-01 Sassuolo Frosinone
2025-02-03 Como Sassuolo loan transfer
2025-02-03 Frosinone Sassuolo
2024-07-26 Frosinone Como
2023-07-01 Monza Frosinone ?
2023-06-30 Frosinone Monza End of loan
2022-08-23 Monza Frosinone
2021-07-09 Sassuolo Monza €300k
2021-07-01 Pisa Sassuolo
2021-06-30 AC Pisa Sassuolo End of loan
2020-09-25 Sassuolo AC Pisa Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€100k</i>
2020-08-31 Virtus Entella Sassuolo End of loan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2026 SakatlıkKadroda yok 11 maç
12.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 3 maç
11.2024 SakatlıkŞüpheli 4 maç
10.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Palermo FC %50 2026-09-01
Hellas Verona %50 2026-08-27
Hellas Verona %50 2026-08-27
Hellas Verona %50 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 757 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.4Serie A 2025
PERFORMANS52.6757 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 65.7
Top kapan ön libero 65.2
Derinden oyun kurucu 64.5
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %77
Dakika %55
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %79
Dakika %72
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 52.6 76 69
Müdahale / 90 2.14 2.5 86
Gol / 90 0.24 0.18 100
Asist / 90 0.24 0.2 100
İkili mücadele kazanma 45.83 55 83
Pas hacmi / 90 41.37 60 69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam