Dion Charles
Northern Ireland · Goalkeeper

Dion Charles

YAŞ20
KULÜPQPR
DOĞUM YERİManchester
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.31 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.62 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 25 kaleciler
Kurtarış — %75 (3.41) Yenen gol (az iyi) — %58 (0.31) Pas isabeti — %83 (%78) Pas hacmi — %100 (53.7) 79 ORT. % 75 58 83 100
  • Kurtarış 3.41 %75
  • Yenen gol (az iyi) 0.31 %58
  • Pas isabeti %78 %83
  • Pas hacmi 53.7 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 290 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 U18 Premier LeagueNone · England
🏆 U18 Premier League2020/2021 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2023 0 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 4 290 0 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipQPR 4 290 0 0 6.87
Kilit pas1
İkili kazanılan2%100
İlk 114
2025/26 20 1.810 0 1 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Wednesday 19 1.716 0 1 7.03
League CupSheffield Wednesday 1 94 0 0 8.20
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan15%100
İlk 1120
G+A / 900.05
Kart1
2024/25 44 720 0 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Wednesday 44 720 0 0 7.04
İkili kazanılan5%100
İlk 11836 yedek
Kart1
2023/24 8 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSheffield Wednesday 8 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 113736 yedek girdi
KART4
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 17 3-4-2-1 — 16 3-4-3 — 8 3-5-2 — 7 4-4-1-1 — 6 3-4-1-2 — 4 58 maç
  • 4-2-3-117%29
  • 3-4-2-116%28
  • 3-4-38%14
  • 3-5-27%12
  • 4-4-1-16%10
  • 3-4-1-24%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 MiddlesbroughH 0-1 87 0 7.6
29.08.2026 BlackburnA 1-2 90 0 6.3
22.08.2026 BoltonH 0-0 19 6.7
15.08.2026 PortsmouthA 1-3 94 6.9
02.05.2026 West BromH 2-1 87 7.6
25.04.2026 Oxford UnitedA 4-1 91 6.9
18.04.2026 CharltonH 1-1 89 6.9
11.04.2026 CoventryA 0-0 94 7.6
06.04.2026 LeicesterH 1-1 88 6.6
03.04.2026 Stoke CityA 2-0 97 8.2
21.03.2026 Hull CityA 3-1 88 7.3
14.03.2026 IpswichH 0-2 88 6.5
10.03.2026 WatfordH 1-1 90 7.2
07.03.2026 DerbyA 2-1 86 6.2
04.01.2026 QPRA 3-0 90 6.2
01.01.2026 PrestonA 3-0 90 7.9
29.12.2025 BlackburnH 0-0 90 6.9
26.12.2025 Hull CityH 2-2 90 1 6.2
20.12.2025 IpswichA 3-1 90 6.7
15.12.2025 DerbyH 0-3 90 6.0
09.12.2025 WatfordA 1-1 90 7.6
16.08.2025 Stoke CityH 0-3 98 6.3
13.08.2025 BoltonA 3-3 94 8.2
10.08.2025 LeicesterA 2-1 90 8.7
03.05.2025 WatfordA 1-1 90 7.2
26.04.2025 PortsmouthH 1-1 90 6.3
21.04.2025 MiddlesbroughH 2-1 90 8.5
18.04.2025 Stoke CityA 2-0 90 6.2
12.04.2025 Oxford UnitedH 0-1 90 7.5
08.04.2025 BlackburnA 2-2 90 6.5
05.04.2025 Hull CityH 0-1 90 6.9
29.03.2025 CardiffA 1-1 90 7.2
16.03.2025 Sheffield UtdH 0-1
11.03.2025 NorwichA 2-3
08.03.2025 PlymouthA 0-3
28.02.2025 SunderlandH 1-2
21.02.2025 BurnleyA 4-0
15.02.2025 CoventryH 1-2
12.02.2025 SwanseaA 0-1
08.02.2025 West BromA 2-1
01.02.2025 LutonH 1-1
25.01.2025 QPRA 0-2
22.01.2025 Bristol CityH 2-2
19.01.2025 LeedsA 3-0
04.01.2025 MillwallH 2-2
01.01.2025 DerbyH 4-2
29.12.2024 PrestonA 3-1
26.12.2024 MiddlesbroughA 3-3
21.12.2024 Stoke CityH 2-0
14.12.2024 Oxford UnitedA 1-3
10.12.2024 BlackburnH 0-1
07.12.2024 PrestonH 1-1
23.11.2024 CardiffH 1-1
10.11.2024 Sheffield UtdA 1-0
05.11.2024 NorwichH 2-0
02.11.2024 WatfordH 2-6
25.10.2024 PortsmouthA 1-2
22.10.2024 SwanseaH 0-0
19.10.2024 BurnleyH 0-2
05.10.2024 CoventryA 1-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 76 maç
QPR 4maç 2026
Sheffield Wednesday 72maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2027-05-31 Queens Park Rangers Manchester City Kiralıktan geri döndü31 May 2027
2026-07-09 Manchester City QPR
2024-07-01 Sheff Wed U21 Sheff Wed -
2022-07-01 Sheff Wed U18 Sheff Wed U21 -
2020-07-01 Man City Youth Sheff Wed U18 free transfer
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1716 dk

Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.7Championship 2025
PERFORMANS64.01716 dk
KARARİzlemeye değer69/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 86.1
Kurtarıcı kaleci 80.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 91 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %87
Dakika %73
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %81
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 43.22 38 100
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 64 76 84
Ortalama rating 7.03 7.2 98
Kurtarış / 90 4.09 3.2 100
Yenen gol / 90 1.94 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam