Bernt Klaverboer
Netherlands · Goalkeeper

Bernt Klaverboer

YAŞ20
BOY190
KİLO80
DOĞUM YERİKatlijk
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili10.25 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 17 kaleciler
Kurtarış — %44 (2.75) Yenen gol (az iyi) — %44 (1.25) Pas isabeti — %69 (%72) Pas hacmi — %94 (49.2) 63 ORT. % 44 44 69 94
  • Kurtarış 2.75 %44
  • Yenen gol (az iyi) 1.25 %44
  • Pas isabeti %72 %69
  • Pas hacmi 49.2 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 360 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 5 360 0 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 5 360 0 0 6.91
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
İlk 115
2025/26 34 2.700 0 0 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 34 2.700 0 0 6.69
Kilit pas2
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan14%100
İlk 11304 yedek
2024/25 21 7 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 21 7 0 0
2023/24 6 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 6 0 0 0
2022/23 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieHeerenveen 3 0 0 0
TOPLAM GOL2
İLK 113525 yedek girdi
KART1
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 52 4-3-3 — 5 4-4-2 — 3 60 maç
  • 4-2-3-152%87
  • 4-3-35%8
  • 4-4-23%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 AZ AlkmaarH 2-1 45 0 6.5
30.08.2026 Willem IIA 2-2 83 7.7
22.08.2026 PEC ZwolleH 0-2 53 6.7
16.08.2026 AjaxA 2-2 83 6.2
09.08.2026 TwenteH 1-0 96 7.5
21.05.2026 UtrechtA 3-2 91 5.0
17.05.2026 AjaxH 0-0 90 8.0
11.05.2026 NAC BredaA 2-0 82 6.2
03.05.2026 FC VolendamA 0-2 87 8.2
25.04.2026 Fortuna SittardH 2-1 90 7.0
12.04.2026 AZ AlkmaarA 3-0 86 7.0
05.04.2026 HeraclesH 4-1 90 6.6
22.03.2026 NEC NijmegenA 2-2 92 8.3
14.03.2026 TelstarH 3-0 84 7.2
07.03.2026 ExcelsiorA 1-2 95 6.9
28.02.2026 Sparta RotterdamH 2-1 92 6.0
21.02.2026 PSV EindhovenA 3-1 93 6.2
15.02.2026 PEC ZwolleH 4-2 90 6.3
11.02.2026 GO Ahead EaglesA 1-3 87 6.9
07.02.2026 TwenteA 5-0 90 6.6
01.02.2026 UtrechtH 1-1 90 7.0
18.01.2026 GroningenH 0-2 95 6.3
20.12.2025 HeraclesA 0-3 96 7.0
14.12.2025 Sparta RotterdamA 0-3 90 7.6
06.12.2025 PSV EindhovenH 0-2 90 5.9
28.11.2025 PEC ZwolleA 2-1 90 6.0
23.11.2025 AZ AlkmaarH 3-1 90 6.7
08.11.2025 Fortuna SittardA 2-0 90 6.2
01.11.2025 AjaxA 1-1 90 6.3
24.10.2025 NAC BredaH 3-3 90 5.9
19.10.2025 TelstarA 2-3 90 7.5
04.10.2025 ExcelsiorH 2-1 90 6.3
28.09.2025 UtrechtA 2-2 90 5.9
21.09.2025 NEC NijmegenH 3-2 90 6.3
13.09.2025 FeyenoordA 1-0 90 7.5
30.08.2025 GO Ahead EaglesH 2-2
24.08.2025 TwenteH 1-2
16.08.2025 GroningenA 2-1
09.08.2025 FC VolendamH 1-1
22.05.2025 AZ AlkmaarA 4-1 7
18.05.2025 FeyenoordH 2-0
14.05.2025 GO Ahead EaglesA 1-0
10.05.2025 WaalwijkA 3-1
27.04.2025 NEC NijmegenH 1-0
30.03.2025 UtrechtA 2-0
08.03.2025 PSV EindhovenA 2-1
02.03.2025 AZ AlkmaarH 3-1
16.02.2025 PEC ZwolleA 1-1
09.02.2025 TwenteH 3-3
01.02.2025 Fortuna SittardH 2-2
25.01.2025 GroningenA 1-0
19.01.2025 AjaxH 0-2
29.11.2024 WaalwijkH 1-1
02.11.2024 Fortuna SittardA 3-0
26.10.2024 Sparta RotterdamH 2-0
27.09.2024 HeraclesA 2-1
22.09.2024 GroningenH 2-1
17.09.2024 TwenteA 2-0
17.08.2024 UtrechtH 1-1
11.08.2024 AjaxA 1-0
ŞUT2
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
7' · xG 0.0 · GOL 58' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%50) Kontra atak — 1 (%50) 2 şut
  • Korner1%50
  • Kontra atak1%50
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 1 (%50) Sağ ayak — 1 (%50) 2 şut
  • Sol ayak1%50
  • Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€150K-25.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 69 maç
Heerenveen 69maç 2022–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Udinese Calcio %50 2026-08-05
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2700 dk

İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU80.7Eredivisie 2025
PERFORMANS64.62700 dk
KARARTransfer edilebilir82/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 90.2
Kurtarıcı kaleci 83.0
Role fit, performans ve confidence birlikte transfer aksiyonu icin yeterli.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 102 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %84
Dakika %88
Değer / getiri %99
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %83
Dakika %92
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 37.97 38 100
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 64.6 76 85
Ortalama rating 6.69 7.2 93
Kurtarış / 90 3.73 3.2 100
Yenen gol / 90 1.57 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam