LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 41 kaleciler
- Kurtarış 2.62 %60
- Yenen gol (az iyi) 0.98 %50
- Pas isabeti %80 %88
- Pas hacmi 29.1 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 275 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
7
540
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
İlk 117
2025/26
42
3.571
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan27%96
Müdahale1
İlk 11411 yedek
Kart4
Kaptan4maçta
2024/25
42
3.720
0
0
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan27%93
Müdahale1
Faul114 kazanılan
İlk 11411 yedek
Kart4
Kaptan34maçta
2023/24
35
3.134
0
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan23%79
Müdahale1
İlk 1135
Kart4
Kaptan34maçta
2022/23
41
3.571
0
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan13%100
Müdahale2
İlk 11401 yedek
Kart3
Kaptan39maçta
2021/22
36
3.229
0
0
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan15%100
Faul13 kazanılan
İlk 1136
Kart71
Kaptan36maçta
2020/21
38
3.420
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan26%90
Müdahale1
İlk 1138
Kart2
Kaptan33maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1110312 yedek girdi
KART13
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-195%85
- 4-4-25%4
- 5-4-14%4
- 4-1-4-14%4
- 3-4-2-12%2
- 4-3-32%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | BaşakşehirA | 2-3 | 88 | 0 | 6.8 | ||
| 29.08.2026 | GöztepeH | 3-2 | 0 | 0 | – | ||
| 21.08.2026 | Erzurumspor FKA | 0-4 | 86 | – | 7.3 | ||
| 14.08.2026 | Çorum FKH | 2-2 | 91 | – | 6.5 | ||
| 26.06.2026 | USAH | 3-2 | 90 | 0 | 6.7 | ||
| 20.06.2026 | ParaguayH | 0-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 14.06.2026 | AustraliaA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | AntalyasporH | 4-2 | 87 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | FenerbahceH | 3-0 | 83 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | GenclerbirligiA | 1-2 | 85 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | KocaelisporH | 1-1 | 88 | – | 7.0 | ||
| 08.04.2026 | GoztepeA | 1-3 | 86 | – | 8.3 | ||
| 04.04.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2026 | KosovoA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.03.2026 | RomaniaH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.03.2026 | LiverpoolA | 4-0 | 91 | – | 9.2 | ||
| 14.03.2026 | Istanbul BasaksehirH | 3-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2026 | LiverpoolH | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | BesiktasA | 0-1 | 98 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | AlanyasporH | 3-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2026 | JuventusA | 3-2 | 91 | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | KonyasporA | 2-0 | 96 | – | 6.5 | ||
| 17.02.2026 | JuventusH | 5-2 | 88 | – | 5.9 | ||
| 13.02.2026 | EyüpsporH | 5-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | RizesporA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | KayserisporH | 4-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2026 | Manchester CityA | 2-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-3 | 88 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2026 | Atletico MadridH | 1-1 | 88 | – | 7.9 | ||
| 17.01.2026 | Gazişehir GaziantepH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.12.2025 | MonacoA | 1-0 | 68 | – | 8.3 | ||
| 05.12.2025 | SamsunsporH | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2025 | FenerbahceA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.11.2025 | Union St. GilloiseH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | GenclerbirligiH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.11.2025 | SpainA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.11.2025 | BulgariaH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.11.2025 | AjaxA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | TrabzonsporH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | GoztepeH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 95 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.10.2025 | GeorgiaH | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.10.2025 | BulgariaA | 1-6 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.09.2025 | LiverpoolH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 26.09.2025 | AlanyasporA | 0-1 | 90 | – | 9.7 | ||
| 22.09.2025 | KonyasporH | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.09.2025 | Eintracht FrankfurtA | 5-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | EyüpsporA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.09.2025 | SpainH | 0-6 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.09.2025 | GeorgiaA | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | SamsunsporHC | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 24.08.2025 | AntalyasporHC | 1-0 | 57 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | KasimpasaAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.08.2025 | KocaelisporHC | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 10.05.2025 | GalatasarayHC | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 27.04.2025 | AlanyasporHC | 4-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Adana DemirsporAC | 0-1 | 90 | – | 7.3 |
AKSİYON HARİTASI1650 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %14
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %15
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %16
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %13
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1650
- Pas1211%75
- Kaleci topu aldı168%10
- Kurtarış69%4
- Top kazanma55%3
- Uzaklaştırma27%2
- Keepersweeper23%1
- Yumruklama22%1
- Korner kazandırma21%1
- Claim15%1
- Hava topu14%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 241 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Trabzonspor U19
→
Trabzonspor U21
-
Trabzonspor U19
→
Trabzonspor U21
-
2013-07-01
Trabzonspor U17
→
Trabzonspor U19
-
Trabzonspor U17
→
Trabzonspor U19
-
2012-08-31
1461 Trbzn. Yth
→
Trabzonspor U17
free transfer
1461 Trbzn. Yth
→
Trabzonspor U17
free transfer
2011-10-14
Yamanspor Yth
→
1461 Trbzn. Yth
free transfer
Yamanspor Yth
→
1461 Trbzn. Yth
free transfer
2009-02-13
Cekmeköy Yth
→
Yamanspor Yth
free transfer
Cekmeköy Yth
→
Yamanspor Yth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
12.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
05.2025
Kadro dışıKadroda yok
4 maç
03.2024
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
06.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2236 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Süper Lig 2025
PERFORMANS66.92236 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
90.6
Kurtarıcı kaleci
80.5
Libero kaleci
56.0
Kurtarıcı kaleci
45.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 85 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%88
Dakika
%89
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%88
Dakika
%89
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
37.63
38
99
Performans skoru
66.9
76
88
Ortalama rating
7.01
7.2
97
Kurtarış / 90
2.62
3.2
82
Yenen gol / 90
0.85
1.3
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
JandreiJuventude · 32
%95
0gol
0asist
56scout
Serie A
Diego MariñoAlbacete · 35
%78
0gol
0asist
64scout
€100K
Segunda División
SimãoAVS · 32
%62
0gol
0asist
51scout
Primeira Liga
Thomas StrakoshaAEK Athens FC · 30
%60
0gol
0asist
60scout
UEFA Europa Conference League
Sinan BolatIğdır FK · 37
%60
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Bahri Can TosunBodrum FK · 23
%60
0gol
0asist
64scout
1. Lig
Lucca BrughmansGenk · 17
%60
0gol
0asist
76scout
Jupiler Pro League
Anatoliy TrubinBenfica · 24
%60
0gol
0asist
68scout
€18.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


1461 Trabzon