Simão
Brazil · Goalkeeper

Simão

YAŞ32
BOY187
KİLO86
KULÜPAVS
DOĞUM YERİAntônio Prado
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.08 / 90
Kazanılan ikili30.25 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2025 · 21 kaleciler
Kurtarış — %55 (2.74) Yenen gol (az iyi) — %0 (1.91) Pas isabeti — %40 (%66) Pas hacmi — %70 (30.4) 41 ORT. % 55 0 40 70
  • Kurtarış 2.74 %55
  • Yenen gol (az iyi) 1.91 %0
  • Pas isabeti %66 %40
  • Pas hacmi 30.4 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1082 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Serie CNone · Brazil
🏆 Copa GaúchaNone · Brazil
🏆 Serie DNone · Brazil
🏆 Paranaense 2None · Brazil
🏆 Paranaense 22018 · Brazil
🏆 Serie C2018 · Brazil
🏆 Serie D2017 · Brazil
🏆 Copa Gaúcha2013 · Brazil
🥈 Potiguar 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Potiguar 12023 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 32 1.082 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAVS 32 1.082 0 0 6.63
Kilit pas1
İkili kazanılan3%100
İlk 111220 yedek
Kart2
2024/25 21 1.170 0 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAVS 21 1.170 0 0 7.17
İkili kazanılan8%89
İlk 11138 yedek
Kart2
2023/24 2 180 0 0 7.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAVS 2 180 0 0 7.90
İkili kazanılan3%100
Müdahale1
İlk 112
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 112528 yedek girdi
KART4
FORMA93
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 23 4-3-3 — 12 3-4-3 — 6 5-4-1 — 4 4-1-4-1 — 3 3-4-2-1 — 2 50 maç
  • 4-2-3-123%46
  • 4-3-312%24
  • 3-4-36%12
  • 5-4-14%8
  • 4-1-4-13%6
  • 3-4-2-12%4
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 MoreirenseA 0-0 83 7.2
10.05.2026 FC PortoH 3-1
02.05.2026 NacionalA 1-2
26.04.2026 Sporting CPH 1-1
11.04.2026 GuimaraesH 1-1
03.04.2026 GIL VicenteA 3-0
21.03.2026 TondelaA 0-0
15.03.2026 Santa ClaraH 0-1
07.03.2026 AlvercaA 0-0
28.02.2026 EstrelaH 0-0
21.02.2026 BenficaA 3-0
15.02.2026 EstorilH 3-0
09.02.2026 FamalicaoA 3-1
02.02.2026 SC BragaH 0-4
23.01.2026 Casa PiaA 3-3
03.01.2026 MoreirenseH 0-2 90 5.9
29.12.2025 FC PortoA 2-0 90 6.2
21.12.2025 NacionalH 2-2 99 7.3
13.12.2025 Sporting CPA 6-0
06.12.2025 Rio AveH 1-2
28.11.2025 GuimaraesA 4-0
09.11.2025 GIL VicenteH 1-1
02.11.2025 TondelaH 2-2
25.10.2025 Santa ClaraA 2-0
04.10.2025 AlvercaH 1-3 90 6.6
27.09.2025 EstrelaA 3-0 90 6.2
20.09.2025 BenficaH 0-3 90 6.9
13.09.2025 EstorilA 3-1 90 6.5
30.08.2025 FamalicaoH 0-1 90 7.2
24.08.2025 SC BragaA 2-2 90 5.9
15.08.2025 Casa PiaH 0-2 90 6.7
09.08.2025 AroucaA 3-1 90 7.0
01.06.2025 VizelaA 2-2 90 7.2
24.05.2025 VizelaH 3-0 90 7.2
11.05.2025 EstrelaA 0-1
05.05.2025 BoavistaH 1-2
13.04.2025 SC BragaA 4-1
04.04.2025 EstorilH 0-3 90 6.6
08.03.2025 AroucaH 0-1
02.03.2025 FarenseA 0-1
04.01.2025 MoreirenseA 1-1 90 7.3
28.12.2024 EstrelaH 1-1 90 6.9
21.12.2024 BoavistaA 0-0 90 7.7
15.12.2024 BenficaH 1-1 90 7.2
08.12.2024 Casa PiaA 1-1 90 7.2
01.12.2024 SC BragaH 0-1 90 8.9
03.11.2024 FamalicaoH 2-3
28.10.2024 FC PortoH 0-5
22.09.2024 Sporting CPA 3-0
31.08.2024 Santa ClaraA 2-1 90 6.3
25.08.2024 GuimaraesH 1-0 90 8.3
16.08.2024 GIL VicenteA 4-2 90 6.2
10.08.2024 NacionalH 1-1 90 6.2
02.06.2024 PortimonenseH 2-1 90 8.3
25.05.2024 PortimonenseA 1-2 90 7.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 55 maç
AVS 55maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-08 ABC AVS
2022-12-01 Operario-PR ABC
2021-03-01 Pacos Ferreira Operario-PR
2019-07-29 Operario-PR Pacos Ferreira
2016-05-01 Glória Operario-PR
2016-01-01 Novo Hamburgo Glória
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1082 dk

Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS48.81082 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 74.1
Kurtarıcı kaleci 67.0
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 66 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %42
Dakika %71
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %55
Dakika %83
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 84.3 80 100
Pas hacmi / 90 30.44 38 80
Ortalama rating 6.63 7.2 92
Performans skoru 48.8 76 64
Kurtarış / 90 2.74 3.2 86
Yenen gol / 90 1.91 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam