Guido Rodríguez
Argentina · Goalkeeper

Guido Rodríguez

YAŞ36
BOY183
KİLO78
KULÜPBanfield
DOĞUM YERİMar del Plata
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 CONMEBOL Sudamericana2010 · South-America
🥈 Copa Argentina2019 · Argentina · 2nd Place
🥈 Liga Profesional Argentina2018/2019 · Argentina · 2nd Place
🥈 Copa Argentina2016 · Argentina · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Recopa2011/2012 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2020 0 2021 0 2023 3 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 7 173 0 0 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaArgentinos JRS 5 0 0 0
Liga Profesional ArgentinaBanfield 2 173 0 0 7.23
İkili kazanılan1%100
İlk 1125 yedek
2025/26 30 2.718 0 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaArgentinos JRS 30 2.718 0 0 7.10
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan13%100
İlk 1130
Kaptan12maçta
2024/25 27 2.480 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaArgentinos JRS 27 2.480 0 0 6.95
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan12%92
Müdahale1
İlk 1127
Kart3
Kaptan2maçta
2023/24 25 2.304 3 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaGodoy Cruz 25 2.304 3 0 6.75
Şut3%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan18%95
Müdahale2
Faul16 kazanılan
Penaltı3
İlk 1125
G+A / 900.12
Kart4
Kaptan24maçta
2021/22 13 642 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaSan Lorenzo 13 642 0 0 6.80
Şut1
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan41%60
Müdahale16
Faul1111 kazanılan
İlk 1176 yedek
Kaptan4maçta
2020/21 10 850 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaSan Lorenzo 10 850 0 0 6.94
Şut3%67 isabet
Kilit pas7
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan39%60
Müdahale12
Faul916 kazanılan
İlk 1191 yedek
Kart21
Kaptan8maçta
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11595 yedek girdi
KART3
FORMA50
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 21 4-3-1-2 — 9 4-2-3-1 — 8 4-1-3-2 — 7 4-4-2 — 4 5-3-2 — 4 53 maç
  • 4-3-321%40
  • 4-3-1-29%17
  • 4-2-3-18%15
  • 4-1-3-27%13
  • 4-4-24%8
  • 5-3-24%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 AldosiviA 3-1 88 0 7.0
30.08.2026 River PlateH 2-3 85 7.5
16.08.2026 River PlateA 2-0
09.08.2026 Racing ClubH 2-1
01.08.2026 Belgrano CordobaA 0-1
29.07.2026 Estudiantes de Rio CuartoH 3-0
23.07.2026 Sarmiento JuninA 2-3
10.10.2025 Defensa Y JusticiaAC 1-0 45 7.2
04.10.2025 Central Cordoba de SantiagoHC 0-0 90 7.0
27.09.2025 AldosiviAC 0-2 90 8.6
21.09.2025 BanfieldHC 3-0 90 7.2
14.09.2025 Instituto CordobaA 2-0 90 7.7
30.08.2025 Independ. RivadaviaAC 2-1 90 6.3
24.08.2025 Racing ClubHC 4-1 90 6.6
16.08.2025 HuracanAC 1-0 97 6.9
10.08.2025 Union Santa FeHC 1-0 95 7.3
26.07.2025 PlatenseAC 0-0 90 7.3
20.07.2025 TigreAC 2-1 90 7.3
13.07.2025 Boca JuniorsHC 0-0 90 7.7
19.05.2025 San LorenzoH 1-1 100 6.3
11.05.2025 Instituto CordobaH 3-1 96 6.6
02.05.2025 Estudiantes L.P.H 4-0 90 7.3
26.04.2025 Belgrano CordobaA 1-1 90 6.6
22.04.2025 Barracas CentralH 3-0 90 6.9
12.04.2025 Newells Old BoysA 0-0 90 7.9
06.04.2025 Defensa Y JusticiaH 4-1 90 7.0
29.03.2025 Central Cordoba de SantiagoA 1-1 94 6.9
14.03.2025 AldosiviH 0-2 97 6.9
07.03.2025 BanfieldA 1-2 90 7.0
02.03.2025 Instituto CordobaH 2-0 90 7.5
24.02.2025 Independ. RivadaviaH 0-0 96 7.0
16.02.2025 Racing ClubAC 2-3 97 6.3
12.02.2025 HuracanH 1-1 90 6.7
08.02.2025 Union Santa FeA 0-1 96 7.5
04.02.2025 PlatenseH 1-0 90 7.2
31.01.2025 TigreH 1-0 90 6.9
26.01.2025 Boca JuniorsA 0-0 95 7.3
13.12.2024 Estudiantes L.P.A 2-2 90 7.9
09.12.2024 San LorenzoH 1-0 94 6.7
03.12.2024 Independ. RivadaviaA 2-1 90 6.2
26.11.2024 Barracas CentralH 0-1 95 6.6
19.11.2024 Instituto CordobaA 1-0 90 7.5
12.11.2024 BanfieldH 1-0 90 1 7.0
07.11.2024 Defensa Y JusticiaA 2-1 90 6.7
02.11.2024 Velez SarsfieldHC 1-1 98 6.3
27.10.2024 PlatenseAC 2-1 90 6.5
20.10.2024 Talleres CordobaH 3-0 93 6.9
07.10.2024 Boca JuniorsA 1-0 97 7.9
30.09.2024 Atletico TucumanH 0-0 94 7.3
22.09.2024 IndependienteA 0-0 90 6.7
15.09.2024 Newells Old BoysH 3-0 93 7.0
02.09.2024 Gimnasia L.P.A 1-0 100 8.0
24.08.2024 HuracanH 0-0 90 7.2
19.08.2024 Union Santa FeA 3-0 90 6.2
08.08.2024 Sarmiento JuninH 0-0 90 7.2
03.08.2024 Godoy CruzA 1-0 90 6.9
30.07.2024 LanusH 2-0 90 6.9
23.07.2024 Deportivo RiestraA 2-0 90 7.5
18.07.2024 TigreH 0-2 90 6.5
12.06.2024 Central Cordoba de SantiagoH 2-1 90 6.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 112 maç
Argentinos JRS 62maç 2024–2026
Banfield 2maç 2026
Godoy Cruz 25maç 2023
San Lorenzo 23maç 2020–2021
Elche 2020
Defensa Y Justicia 2018–2019
Rosario Central 2016–2017
Independiente 2010–2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-06 Godoy Cruz Argentinos JRS
2022-06-02 Panetolikos Godoy Cruz
2021-07-01 Defensa Y Justicia Panetolikos
2021-02-01 Elche Defensa Y Justicia
2020-10-05 Defensa Y Justicia Elche
2019-01-31 Rosario Central Defensa Y Justicia
2018-01-09 Rosario Central JEF United Chiba
2016-08-26 Independiente Rosario Central
SCOUT RAPORUAggregated only · 2718 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.0Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS65.82718 dk
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 112 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %76
Dakika %81
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %86
Dakika %92
Değer / getiri %18
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam