Lukáš Horníček
Czechia · Goalkeeper

Lukáš Horníček

YAŞ23
BOY194
KİLO90
KULÜPNewcastle
DOĞUM YERİVysoké Mýto
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 15 kaleciler
Kurtarış — %79 (4.08) Yenen gol (az iyi) — %86 (0.34) Pas isabeti — %36 (%62) Pas hacmi — %43 (31.6) 61 ORT. % 79 86 36 43
  • Kurtarış 4.08 %79
  • Yenen gol (az iyi) 0.34 %86
  • Pas isabeti %62 %36
  • Pas hacmi 31.6 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 265 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Taça de PortugalNone · Portugal
🏆 Taça da Liga2023/2024 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2020/2021 · Portugal
🥈 Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 6 265 0 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCzechia 2 0 0 0
World CupCzech Republic 1 0 0 0
Premier LeagueNewcastle 3 265 0 0 7.12
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%100
İlk 1133 yedek
2025/26 47 4.198 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 33 2.956 0 0 6.88
UEFA Europa LeagueSC Braga 14 1.242 0 0 7.01
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan24%96
İlk 1147
Kart3
2024/25 45 1.820 0 0 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World Cup - Qualification EuropeCzech Republic 4 0 0 0
Primeira LigaSC Braga 33 1.530 0 0 7.19
UEFA Europa LeagueSC Braga 8 290 0 0 7.12
İkili kazanılan10%77
İlk 112025 yedek
2023/24 40 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 30 0 0 0
UEFA Champions LeagueSC Braga 8 0 0 0
UEFA Europa LeagueSC Braga 2 0 0 0
2022/23 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 1 0 0 0
UEFA Europa LeagueSC Braga 2 0 0 0
2021/22 7 90 0 0 7.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSC Braga 5 0 0 0
Primeira LigaSC Braga 2 90 0 0 7.70
İlk 1116 yedek
Kart1
2020/21 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSC Braga 2 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 117534 yedek girdi
KART3
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 35 3-4-2-1 — 28 4-3-3 — 18 3-4-3 — 17 4-4-2 — 5 3-4-1-2 — 3 106 maç
  • 4-2-3-135%33
  • 3-4-2-128%26
  • 4-3-318%17
  • 3-4-317%16
  • 4-4-25%5
  • 3-4-1-23%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BournemouthH 2-2 90 0 6.7
29.08.2026 TottenhamA 0-2 85 0 7.1
23.08.2026 LiverpoolH 2-2 90 7.6
25.06.2026 MexicoH 0-3
18.06.2026 South AfricaH 1-1
12.06.2026 South KoreaA 2-1
16.05.2026 EstrelaH 2-2 80 6.3
11.05.2026 BenficaA 2-2 86 7.7
07.05.2026 SC FreiburgA 3-1 86 6.9
03.05.2026 EstorilH 1-1 88 7.5
30.04.2026 SC FreiburgH 2-1 86 6.6
23.04.2026 Casa PiaA 0-1 88 6.6
19.04.2026 FamalicaoH 2-2 99 6.3
16.04.2026 Real BetisA 2-4 96 6.5
12.04.2026 AroucaH 1-0 93 6.9
08.04.2026 Real BetisH 1-1 85 7.2
04.04.2026 MoreirenseA 0-1 92 6.6
31.03.2026 DenmarkH 1-1
26.03.2026 Rep. Of IrelandH 2-2
22.03.2026 FC PortoH 1-2 86 5.9
18.03.2026 Ferencvarosi TCH 4-0 86 7.9
12.03.2026 Ferencvarosi TCA 2-0 92 5.9
07.03.2026 Sporting CPH 2-2 89 7.9
28.02.2026 NacionalA 1-2 96 6.3
21.02.2026 GuimaraesH 3-2 83 6.5
14.02.2026 GIL VicenteA 2-1 89 6.3
08.02.2026 Rio AveH 3-0 81 6.6
02.02.2026 AVSA 0-4 90 6.6
29.01.2026 GO Ahead EaglesA 0-0 80 6.5
25.01.2026 AlvercaH 5-0 92 6.3
22.01.2026 Nottingham ForestH 1-0 91 8.2
18.01.2026 TondelaA 0-1 90 8.7
03.01.2026 EstrelaA 3-3 90 5.9
28.12.2025 BenficaH 2-2 90 6.3
19.12.2025 EstorilA 1-0 90 7.9
15.12.2025 Santa ClaraH 1-0 90 7.3
11.12.2025 NiceA 0-1 90 8.2
06.12.2025 FamalicaoA 1-2 90 7.3
01.12.2025 AroucaA 0-4 90 6.9
27.11.2025 RangersA 1-1 90 7.5
09.11.2025 MoreirenseH 2-1 90 6.5
06.11.2025 GenkH 3-4 90 6.2
02.11.2025 FC PortoA 2-1 90 6.7
26.10.2025 Casa PiaH 4-0 90 7.2
23.10.2025 FK Crvena ZvezdaH 2-0 90 7.0
12.10.2025 Faroe IslandsA 2-1
09.10.2025 CroatiaH 0-0
05.10.2025 Sporting CPA 1-1 90 6.6
02.10.2025 CelticA 0-2 90 7.3
28.09.2025 NacionalH 0-1 90 6.9
24.09.2025 FeyenoordH 1-0 90 6.3
20.09.2025 GuimaraesA 1-1 90 7.9
14.09.2025 GIL VicenteH 0-1 90 7.7
31.08.2025 Rio AveA 2-2 90 6.3
24.08.2025 AVSH 2-2 90 5.9
17.08.2025 AlvercaA 0-3 94 6.9
10.08.2025 TondelaH 3-0 90 7.9
17.05.2025 BenficaH 1-1 90 6.7
10.05.2025 Casa PiaA 2-1 90 6.2
03.05.2025 Santa ClaraH 1-1 90 7.2
AKSİYON HARİTASI458 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 6 6 6 7 8 8 11 12 13 15 15 15 16 18 23 27 28 37 44 67
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 6 7 8 9 11 12 12 13 13 15 16 17 19 22 25 25 29
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %12 Rakip kale →
1 2 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %12 Rakip kale →
2 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %9 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR458
Pas 320 Pas — 320 (%71) Kaleci topu a… 50 Kaleci topu aldı — 50 (%11) Kurtarış 36 Kurtarış — 36 (%8) Yumruklama — 12 (%3) Korner kazandırma — 8 (%2) Top kazanma — 6 (%1) Uzaklaştırma — 6 (%1) Claim — 6 (%1) Keepersweeper — 4 (%1) Penaltyfaced — 3 (%1)
  • Pas320%71
  • Kaleci topu aldı50%11
  • Kurtarış36%8
  • Yumruklama12%3
  • Korner kazandırma8%2
  • Top kazanma6%1
  • Uzaklaştırma6%1
  • Claim6%1
  • Keepersweeper4%1
  • Penaltyfaced3%1
PİYASA DEĞERİ€275K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 150 maç
Czech Republic 7maç 2024–2026
Newcastle 3maç 2026
SC Braga 140maç 2020–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-02 SC Braga Newcastle
2025-07-25 FC Bayern II FC Emmen ?
2022-07-01 FC Bayern U19 FC Bayern II -
2020-07-01 FC Bayern U17 FC Bayern U19 -
2018-07-01 B. München Yth. FC Bayern U17 -
2017-07-01 Nürnberg Yth. B. München Yth. ?
2012-07-01 Weißenburg Jgd Nürnberg Yth. free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Newcastle United %50 2026-07-30
Newcastle United %50 2026-07-26
FC Bayern Münih %39 2026-07-17
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2956 dk

Takip listesi: Dengeli kaleci profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.5Primeira Liga 2025
PERFORMANS58.32956 dk
KARARİzlemeye değer73/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 83.2
Kurtarıcı kaleci 73.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 66 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %68
Dakika %95
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %69
Dakika %95
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 33.4 38 88
Ortalama rating 6.88 7.2 96
Performans skoru 58.3 76 77
Kurtarış / 90 2.1 3.2 66
Yenen gol / 90 0.97 1.3 25
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam