Italy · Goalkeeper
Gianluigi Donnarumma
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating7.13
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 10 kaleciler
- Kurtarış 1.79 %22
- Yenen gol (az iyi) 0.90 %56
- Pas isabeti %82 %78
- Pas hacmi 25.5 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 201 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
UEFA Champions League2024/2025 · Europe
🏆
Ligue 12024/2025 · France
🏆
Trophée des Champions2024/2025 · France
🏆
Coupe de France2024/2025 · France
🏆
Ligue 12023/2024 · France
🏆
Coupe de France2023/2024 · France
🏆
Trophée des Champions2023/2024 · France
🏆
Ligue 12022/2023 · France
🏆
Trophée des Champions2022/2023 · France
🏆
Ligue 12021/2022 · France
🏆
UEFA European Championship2020 · Europe
🏆
Super Cup2016/2017 · Italy
🥈
CONMEBOL/UEFA Finalissima2022 · World · 2nd Place
🥈
Trophée des Champions2021/2022 · France · 2nd Place
🥈
Serie A2020/2021 · Italy · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2017/2018 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2015/2016 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
51
4.521
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan30%91
Müdahale1
Faul19 kazanılan
İlk 11501 yedek
Kart9
2024/25
48
3.772
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan24%86
Müdahale1
İlk 11426 yedek
Kart3
Kaptan7maçta
2023/24
41
3.250
0
0
7.19
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan9%69
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 11374 yedek
Kart51
2022/23
46
4.130
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan15%83
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 1146
Kart3
2021/22
40
1.980
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%100
İlk 112218 yedek
Kart5
2020/21
45
4.050
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%85
İlk 1145
Kart3
Kaptan21maçta
TOPLAM GOL1
İLK 1120931 yedek girdi
KART23
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3101%53
- 4-2-3-137%19
- 3-5-217%9
- 4-1-4-116%8
- 3-4-2-111%6
- 4-3-1-210%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CoventryH | 1-0 | 16 | 0 | 7.2 | ||
| 28.08.2026 | Crystal PalaceA | 1-4 | 91 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | BournemouthH | 2-1 | 94 | – | 8.0 | ||
| 19.05.2026 | BournemouthA | 1-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 13.05.2026 | Crystal PalaceH | 3-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | BrentfordH | 3-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2026 | EvertonA | 3-3 | 93 | – | 6.6 | ||
| 22.04.2026 | BurnleyA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | ArsenalH | 2-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | ChelseaA | 0-3 | 92 | – | 7.6 | ||
| 31.03.2026 | Bosnia & HerzegovinaAC | 1-1 | 120 | – | 8.9 | ||
| 17.03.2026 | Real MadridH | 1-2 | 86 | – | 7.7 | ||
| 14.03.2026 | West HamA | 1-1 | 95 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | Real MadridA | 3-0 | 91 | – | 7.3 | ||
| 04.03.2026 | Nottingham ForestH | 2-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 28.02.2026 | LeedsA | 0-1 | 91 | – | 7.7 | ||
| 21.02.2026 | NewcastleH | 2-1 | 91 | – | 6.7 | ||
| 11.02.2026 | FulhamH | 3-0 | 84 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | LiverpoolA | 1-2 | 103 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | TottenhamA | 2-2 | 92 | – | 7.0 | ||
| 28.01.2026 | GalatasarayH | 2-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | WolvesH | 2-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2026 | Bodo/GlimtA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | Manchester UnitedA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.01.2026 | BrightonH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | ChelseaH | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 01.01.2026 | SunderlandA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | Nottingham ForestA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.12.2025 | West HamH | 3-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 14.12.2025 | Crystal PalaceA | 0-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 10.12.2025 | Real MadridA | 1-2 | 95 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | SunderlandH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.12.2025 | FulhamA | 4-5 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | LeedsH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | NewcastleA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.11.2025 | NorwayHC | 1-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 09.11.2025 | LiverpoolH | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.11.2025 | Borussia DortmundH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | BournemouthH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Aston VillaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2025 | VillarrealA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.10.2025 | EvertonH | 2-0 | 98 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | BrentfordA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.10.2025 | MonacoA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | BurnleyH | 5-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | ArsenalA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.09.2025 | NapoliH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | Manchester UnitedH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.07.2025 | ChelseaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.07.2025 | Real MadridH | 4-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.07.2025 | Bayern MünchenH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 29.06.2025 | Inter MiamiH | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.06.2025 | Seattle SoundersA | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.06.2025 | BotafogoH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.06.2025 | Atletico MadridH | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.06.2025 | NorwayAC | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.05.2025 | InterH | 5-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2025 | AuxerreH | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.05.2025 | ArsenalH | 2-1 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT1
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%100.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1884 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %10
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %12
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %15
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %5
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1884
- Pas1264%68
- Kaleci topu aldı208%11
- Kurtarış106%6
- Top kazanma92%5
- Claim45%2
- Korner kazandırma42%2
- Uzaklaştırma36%2
- Yumruklama23%1
- Keepersweeper18%1
- Faul13%1
PİYASA DEĞERİ€45.00M+12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ10
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 274 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
AC Milan Youth
→
Milan U19
-
AC Milan Youth
→
Milan U19
-
2013-07-01
Castellammare
→
AC Milan Youth
€250k
Castellammare
→
AC Milan Youth
€250k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
05.2025
DinlenmeKadroda yok
2 maç
09.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
01.2022
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Coppa Italia2020 · AC Milan
1kırmızı · 0 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3087 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5Premier League 2025
PERFORMANS61.63087 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
82.0
Kurtarıcı kaleci
77.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 73 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%89
Dakika
%86
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%75
Dakika
%97
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
24.9
38
66
Ortalama rating
6.95
7.2
96
Performans skoru
61.6
76
81
Kurtarış / 90
2.16
3.2
68
Yenen gol / 90
0.85
1.3
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bruno FerreiraCeara · 31
%95
0gol
0asist
61scout
Serie A
WalterMirassol · 38
%92
0gol
0asist
67scout
Serie A
Matthieu EpoloStandard Liege · 20
%68
0gol
0asist
78scout
Jupiler Pro League
CleitonRB Bragantino · 28
%62
0gol
0asist
64scout
Serie A
Marco BleveCarrarese · 30
%61
0gol
0asist
65scout
€350K
Serie B
Jamie CummingOxford United · 26
%60
0gol
0asist
66scout
Championship
Nicolai LarsenSilkeborg · 34
%60
0gol
0asist
62scout
Superliga
Felipe ZenobioTigre · 25
%60
0gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


