LİGPaulista - A1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.28 / 90
Rating6.99
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
0.280.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Mineiro 12017 · Brazil
🥈
CONMEBOL Sudamericana2021 · South-America · 2nd Place
🥈
Mineiro 12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Primeira Liga2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2016 · Brazil · 2nd Place
🥈
Mineiro 12016 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
25
638
0
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
Müdahale1
İlk 11817 yedek
Kart1
Kaptan2maçta
2025/26
34
3.129
0
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan19%95
İlk 1134
Kart6
Kaptan27maçta
2024/25
33
2.732
0
0
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%89
Müdahale1
Faul110 kazanılan
İlk 11312 yedek
Kart41
Kaptan31maçta
2023/24
35
3.007
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%80
Faul17 kazanılan
İlk 11332 yedek
Kart71
Kaptan14maçta
2022/23
37
3.377
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan16%70
Müdahale1
Faul210 kazanılan
İlk 1137
Kart3
Kaptan16maçta
2021/22
35
3.096
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%89
Müdahale1
İlk 11341 yedek
Kart3
Kaptan2maçta
2020/21
38
2.897
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan14%78
Müdahale3
Faul26 kazanılan
İlk 11326 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11699 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-157%74
- 4-3-316%21
- 4-1-4-12%3
- 3-4-2-11%1
- 4-4-1-11%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BahiaH | 2-3 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Sao PauloA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | GremioH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Atletico ParanaenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | CorinthiansH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | CoritibaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | FluminenseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | InternacionalH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Vasco DA GamaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | VitoriaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | SantosA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Chapecoense-scA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | PalmeirasH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | RemoH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | CruzeiroA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | MirassolA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | FlamengoH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | BotafogoHC | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.03.2026 | BahiaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Sao PauloH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | GremioA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.02.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.02.2026 | CorinthiansAC | 2-0 | 98 | – | 6.3 | ||
| 04.02.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2026 | CoritibaA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | InternacionalA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.12.2025 | VitoriaH | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.11.2025 | Fortaleza ECH | 0-1 | 95 | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | FlamengoAC | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 16.11.2025 | Atletico-MGH | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 09.11.2025 | Sao PauloA | 0-1 | 98 | – | 7.5 | ||
| 05.11.2025 | CorinthiansH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | BahiaA | 2-1 | 97 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | Vasco DA GamaHC | 0-3 | 94 | – | 5.9 | ||
| 20.10.2025 | JuventudeAC | 1-0 | 97 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | GremioHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.10.2025 | MirassolAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | SantosHC | 2-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 21.09.2025 | CruzeiroAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Sport RecifeHC | 1-1 | 96 | – | 7.9 | ||
| 30.08.2025 | BotafogoAC | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | FluminenseHC | 4-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.08.2025 | CearaAC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | InternacionalHC | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.08.2025 | Atletico-MGAC | 2-1 | 96 | – | 7.9 | ||
| 24.07.2025 | FlamengoHC | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | VitoriaAC | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.07.2025 | Sao PauloHC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.06.2025 | BahiaHC | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.06.2025 | Vasco DA GamaAC | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 26.05.2025 | JuventudeHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | PalmeirasHC | 1-2 | 96 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | GremioAC | 1-1 | 96 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | MirassolHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | SantosAC | 1-2 | 96 | – | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | Sport RecifeAC | 0-1 | 98 | – | 8.5 | ||
| 12.04.2025 | BotafogoHC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.04.2025 | FluminenseAC | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | CearaHC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | CriciumaHC | 5-1 | 90 | – | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 237 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 638 dk
Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.1Serie A 2026
PERFORMANS58.9638 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-1.8
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
59.0
Kurtarıcı kaleci
49.9
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 40/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 60 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%56
Dakika
%61
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%60
Dakika
%63
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
30.47
38
80
Ortalama rating
6.99
7.2
97
Performans skoru
58.9
76
78
Kurtarış / 90
2.4
3.2
75
Dakika güvenliği
25.1
80
31
Yenen gol / 90
1.13
1.3
13
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.11. Dakika delta +0.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas HoyosAtlanta United FC · 36
%95
0gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Hugo SouzaCorinthians · 26
%93
0gol
0asist
67scout
Serie A
Léo VieiraBahia · 35
%79
0gol
0asist
57scout
Serie A
John PulskampSporting Kansas City · 24
%79
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Marcelo RangelRemo · 37
%76
0gol
0asist
60scout
Serie A
Hernán GalíndezHuracan · 38
%70
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Cristopher FiermarínDefensa Y Justicia · 27
%62
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Kristoffer KlaessonAalesund · 25
%60
0gol
0asist
64scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
