LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.04 / 90
Başarılı dripling10.04 / 90
Kazanılan ikili110.43 / 90
Rating7.10
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 30 kaleciler
- Kurtarış 2.60 %38
- Yenen gol (az iyi) 0.78 %72
- Pas isabeti %65 %72
- Pas hacmi 26.7 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2320 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Liga Pro Serie BNone · Ecuador
🏆
Liga ProNone · Ecuador
🏆
Liga Pro2022 · Ecuador
🏆
Liga Pro Serie B2012 · Ecuador
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Supercopa de EcuadorNone · Ecuador · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2025 · Argentina · 2nd Place
🥈
Supercopa de Ecuador2023 · Ecuador · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
29
2.646
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%73
İlk 1129
Kaptan24maçta
2025/26
31
2.782
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan9%90
İlk 1131
Kart2
Kaptan30maçta
2024/25
28
2.237
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan11%100
Müdahale3
İlk 11244 yedek
Kaptan21maçta
2022/23
3
270
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%100
İlk 113
2021/22
1
90
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
İlk 111
TOPLAM GOL0
İLK 11654 yedek girdi
KART2
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-139%59
- 4-3-313%20
- 5-3-26%9
- 4-4-25%8
- 4-1-4-12%3
- 3-1-4-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Belgrano CordobaA | 1-1 | 90 | 0 | 8.3 | ||
| 29.08.2026 | Estudiantes de Rio CuartoHC | 1-1 | 85 | – | 5.9 | ||
| 23.08.2026 | Deportivo RiestraHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2026 | Sarmiento JuninAC | 2-0 | 76 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2026 | San LorenzoAC | 0-2 | 100 | – | 7.9 | ||
| 04.08.2026 | Atletico TucumanHC | 0-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 30.07.2026 | Independ. RivadaviaAC | 2-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 25.07.2026 | BanfieldHC | 1-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 01.07.2026 | MexicoA | 2-0 | 95 | – | 6.5 | ||
| 25.06.2026 | GermanyH | 2-1 | 90 | 0 | 6.1 | ||
| 21.06.2026 | CuraçaoH | 0-0 | 91 | – | 7.9 | ||
| 14.06.2026 | Ivory CoastA | 1-0 | 50 | – | 7.2 | ||
| 13.05.2026 | Argentinos JRSAC | 1-0 | 120 | – | 7.9 | ||
| 09.05.2026 | Boca JuniorsAC | 2-3 | 120 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2026 | Racing ClubAC | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 28.04.2026 | Argentinos JRSHC | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | TigreAC | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | Rosario CentralHC | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2026 | Gimnasia L.P.AC | 0-3 | 90 | – | 8.3 | ||
| 16.03.2026 | AldosiviAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.03.2026 | River PlateHC | 1-2 | 90 | – | 8.9 | ||
| 03.03.2026 | Belgrano CordobaHC | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoAC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | Deportivo RiestraAC | 0-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | Sarmiento JuninHC | 1-0 | 96 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | San LorenzoHC | 1-0 | 97 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Atletico TucumanAC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.01.2026 | Independ. RivadaviaHC | 1-2 | 95 | – | 6.3 | ||
| 22.01.2026 | BanfieldAC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.11.2025 | Newells Old BoysHC | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2025 | Defensa Y JusticiaAC | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2025 | Central Cordoba de SantiagoHC | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | BanfieldHC | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | Independ. RivadaviaAC | 0-0 | 99 | – | 7.7 | ||
| 19.09.2025 | Racing ClubHC | 0-2 | 90 | – | 9.0 | ||
| 12.09.2025 | Velez SarsfieldHC | 0-0 | 94 | – | 7.0 | ||
| 30.08.2025 | San LorenzoAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Union Santa FeAC | 1-1 | 25 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Argentinos JRSHC | 1-0 | 97 | – | 6.5 | ||
| 08.08.2025 | TigreAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.06.2025 | PlatenseHC | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2025 | IndependienteAC | 0-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | Rosario CentralAC | 0-1 | 90 | – | 8.6 | ||
| 11.05.2025 | Deportivo RiestraHC | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 04.05.2025 | Barracas CentralHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.04.2025 | Newells Old BoysAC | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Defensa Y JusticiaHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | AldosiviHC | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.03.2025 | BanfieldAC | 0-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | Independ. RivadaviaHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | Racing ClubAC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Velez SarsfieldAC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | San LorenzoH | 2-0 | 96 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | Union Santa FeHC | 1-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 12.02.2025 | Argentinos JRSAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.02.2025 | TigreHC | 2-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 02.02.2025 | Boca JuniorsAC | 2-1 | 96 | – | 6.5 | ||
| 29.01.2025 | Estudiantes L.P.HC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.01.2025 | Belgrano CordobaAC | 1-1 | 97 | – | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2026 · 92 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1613 dk
İzlemede: Dengeli kaleci profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS65.01613 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil-1.9
ROL UYUMU2026
Libero kaleci
79.7
Kurtarıcı kaleci
74.1
Role fit sinyali var ama confidence 70/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%72
Dakika
%93
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%79
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
28.46
38
75
Performans skoru
65
76
86
Ortalama rating
7.06
7.2
98
Kurtarış / 90
2.51
3.2
78
Yenen gol / 90
0.89
1.3
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta -10.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kristoffer KlaessonAalesund · 25
%95
0gol
0asist
64scout
Eliteserien
John PulskampSporting Kansas City · 24
%84
0gol
0asist
56scout
Major League Soccer
Léo VieiraBahia · 35
%84
0gol
0asist
57scout
Serie A
Hugo SouzaCorinthians · 26
%81
0gol
0asist
67scout
Serie A
CleitonRB Bragantino · 28
%71
0gol
0asist
50scout
Serie A
Marcelo RangelRemo · 37
%70
0gol
0asist
60scout
Serie A
Lucas HoyosAtlanta United FC · 36
%69
0gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Cristopher FiermarínDefensa Y Justicia · 27
%60
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



