Michael Hoyos
Argentina · Goalkeeper

Michael Hoyos

YAŞ36
BOY183
KİLO76
DOĞUM YERİGuaymallén
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.04 / 90
Kilit pas10.04 / 90
Başarılı dripling10.04 / 90
Kazanılan ikili160.69 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 35 kaleciler
Kurtarış — %9 (2.38) Yenen gol (az iyi) — %38 (1.60) Pas isabeti — %44 (%75) Pas hacmi — %91 (34.9) 46 ORT. % 9 38 44 91
  • Kurtarış 2.38 %9
  • Yenen gol (az iyi) 1.60 %38
  • Pas isabeti %75 %44
  • Pas hacmi 34.9 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2084 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 23 2.084 0 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerAtlanta United FC 23 2.084 0 0 6.87
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%80
Müdahale4
Faul17 kazanılan
İlk 1123
Kart2
2025/26 3 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaNewells Old Boys 3 0 0 0
2024/25 18 995 0 0 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaNewells Old Boys 18 995 0 0 6.99
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%83
Müdahale1
İlk 11117 yedek
2023/24 27 2.486 0 0 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaNewells Old Boys 27 2.486 0 0 6.93
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan16%84
Müdahale2
İlk 1127
Kart4
Kaptan24maçta
2022/23 40 2.709 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaVelez Sarsfield 40 2.709 0 0 6.80
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%81
Müdahale3
İlk 112911 yedek
Kart3
Kaptan11maçta
2021/22 38 3.016 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaVelez Sarsfield 38 3.016 0 0 6.94
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan11%69
İlk 11335 yedek
Kart2
Kaptan13maçta
2020/21 6 546 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaVelez Sarsfield 6 546 0 0 6.92
Kilit pas1
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
İlk 116
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL1
İLK 111910 yedek girdi
KART1
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 14 4-3-1-2 — 4 4-1-4-1 — 3 5-3-2 — 3 4-1-3-2 — 2 4-3-3 — 2 28 maç
  • 4-2-3-114%50
  • 4-3-1-24%14
  • 4-1-4-13%11
  • 5-3-23%11
  • 4-1-3-22%7
  • 4-3-32%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Inter MiamiA 2-2 90 0 6.5
29.08.2026 CharlotteH 0-2 93 7.0
23.08.2026 Sporting Kansas CityH 2-1 91 6.6
20.08.2026 Minnesota United FCA 1-2 83 7.3
15.08.2026 New York Red BullsH 2-1 90 7.3
01.08.2026 Philadelphia UnionA 3-2 97 5.9
25.07.2026 New England RevolutionA 4-1 84 1 5.9
23.07.2026 CharlotteA 2-2 98 8.6
18.07.2026 Nashville SCA 1-0 90 6.7
24.05.2026 Columbus CrewA 2-0 90 6.2
16.05.2026 Orlando City SCA 1-1 90 7.3
09.05.2026 Los Angeles GalaxyH 1-2 90 7.3
02.05.2026 CF MontrealH 3-1 90 7.0
25.04.2026 Toronto FCA 1-2 90 6.5
22.04.2026 New England RevolutionH 1-2 90 6.9
18.04.2026 Nashville SCH 0-2 90 7.6
12.04.2026 Chicago FireA 1-0 90 7.5
04.04.2026 Columbus CrewH 1-3 90 6.9
21.03.2026 DC UnitedH 0-0 90 6.9
14.03.2026 Philadelphia UnionH 3-1 90 6.7
08.03.2026 Real Salt LakeH 2-3 90 6.3
01.03.2026 San Jose EarthquakesA 2-0 90 7.0
21.02.2026 FC CincinnatiA 2-0 98 6.0
16.11.2025 Racing ClubH 0-1
08.11.2025 HuracanA 0-2
10.10.2025 TigreH 1-1
26.11.2024 IndependienteH 2-1 77 7.7
20.11.2024 Central Cordoba de SantiagoH 2-3 90 5.9
09.11.2024 Gimnasia L.P.A 1-0 90 7.6
06.11.2024 HuracanH 2-4
02.11.2024 Union Santa FeA 2-0
26.10.2024 Sarmiento JuninH 1-1
31.08.2024 Belgrano CordobaH 0-0 90 7.5
25.08.2024 River PlateA 0-0 97 7.5
17.08.2024 Racing ClubH 0-1 90 6.2
10.08.2024 Rosario CentralA 1-0
02.08.2024 Estudiantes L.P.H 1-4
27.07.2024 San LorenzoA 1-1
23.07.2024 Independ. RivadaviaH 0-0
14.06.2024 Instituto CordobaH 0-2 90 6.3
04.06.2024 BanfieldA 2-0 90 6.9
25.05.2024 Defensa Y JusticiaH 1-0 90 7.5
21.05.2024 Velez SarsfieldA 1-0 96 6.9
11.05.2024 PlatenseH 2-0 95 6.9
28.07.2023 Talleres CordobaH 1-1 96 6.3
24.07.2023 Boca JuniorsAC 2-1 95 5.9
17.07.2023 Atletico TucumanH 0-0 90 7.5
11.07.2023 IndependienteA 0-2 90 7.7
08.07.2023 Central Cordoba de SantiagoAC 2-0 90 6.2
03.07.2023 Gimnasia L.P.HC 2-2 98 6.5
23.06.2023 HuracanAC 1-1 90 8.5
12.06.2023 Union Santa FeHC 1-1 96 6.6
01.06.2023 Sarmiento JuninAC 0-0 95 6.6
29.05.2023 Godoy CruzHC 2-0 90 7.2
21.05.2023 LanusAC 1-0 94 7.3
13.05.2023 Arsenal SarandiHC 2-0 96 7.2
08.05.2023 TigreAC 2-2 95 6.2
28.04.2023 Argentinos JRSHC 0-0 90 7.6
22.04.2023 Belgrano CordobaAC 1-0 90 6.6
16.04.2023 River PlateHC 0-1 90 6.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 155 maç
Atlanta United FC 23maç 2026
Newells Old Boys 48maç 2023–2025
Velez Sarsfield 84maç 2020–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-12-22 Velez Sarsfield Newells Old Boys
2018-07-03 Instituto Cordoba Velez Sarsfield
2015-01-16 Newells Old Boys Instituto Cordoba
2014-07-01 Gimnasia Jujuy Newells Old Boys
2012-07-01 Newells Old Boys Gimnasia Jujuy
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 1268 dk

Veri yetersiz: Dengeli kaleci profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.3Major League Soccer 2026
PERFORMANS50.31268 dk
KARARVeri yetersiz53/100
FORM TRENDİStabil-3.2
ROL UYUMU2026
Libero kaleci 75.8
Kurtarıcı kaleci 64.9
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 26/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %52
Dakika %81
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 287 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %48
Dakika %82
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 37.55 38 99
Ortalama rating 6.86 7.2 95
Performans skoru 50.3 76 66
Kurtarış / 90 2.41 3.2 75
Yenen gol / 90 1.56 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.12. Dakika delta +0.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam