LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas22.12 / 90
Kazanılan ikili22.12 / 90
Rating5.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
2.120.65
Kazanılan ikili
2.1211.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2016/2017 · Poland
🥈
Ekstraklasa2019/2020 · Poland · 2nd Place
🥈
Cup2015/2016 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
2
85
0
0
5.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul3
İlk 1111 yedek
2025/26
11
147
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan18%72
Müdahale9
Faul34 kazanılan
İlk 1129 yedek
Kart1
2024/25
11
268
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan12%43
Müdahale3
Faul44 kazanılan
İlk 1129 yedek
Kart2
2023/24
23
493
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan19%53
Müdahale6
Faul75 kazanılan
İlk 11617 yedek
Kart3
2022/23
32
2.018
1
2
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas9
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan105%49
Müdahale35
Faul3218 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11239 yedek
G+A / 900.13
Kart51
2021/22
30
2.276
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas7
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan123%56
Müdahale48
Faul2727 kazanılan
İlk 11273 yedek
Kart3
2020/21
34
1.371
1
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas7
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan68%50
Müdahale24
Faul2119 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111420 yedek
G+A / 900.07
Kart4
TOPLAM GOL4
İLK 117254 yedek girdi
KART20
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%32
- 4-4-230%27
- 3-4-2-118%16
- 4-2-2-210%9
- 4-3-1-210%9
- 3-5-27%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | AarhusH | 0-3 | 81 | – | 5.9 | ||
| 21.07.2026 | AarhusA | 1-4 | 4↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | Shakhtar DonetskA | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | Shakhtar DonetskH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | KuPSH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | KuPSA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2025 | Sigma OlomoucA | 1-2 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 11.12.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | LausanneH | 2-0 | 31↑ | – | 7.3 | ||
| 06.11.2025 | Rayo VallecanoA | 3-2 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Lincoln Red Imps FCA | 2-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2025 | Rapid ViennaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 1-3 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2025 | Union BerlinH | 1-2 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 11.05.2025 | VfB StuttgartA | 4-0 | 58 | 2 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | Holstein KielH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Bayer LeverkusenA | 2-0 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | VfL BochumA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | FC St. PauliA | 1-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 25.01.2025 | 1. FC HeidenheimH | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.01.2025 | VfB StuttgartH | 0-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | Holstein KielA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Eintracht FrankfurtA | 2-2 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 16.03.2024 | VfL WolfsburgA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | FC HeidenheimH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2024 | SV Darmstadt 98A | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2024 | SC FreiburgH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | FSV Mainz 05A | 1-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 10.02.2024 | RB LeipzigH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | Vfl BochumA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2024 | Bayern MunichH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2024 | Borussia MonchengladbachA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 20.12.2023 | VfB StuttgartA | 3-0 | 31↑ | 1 | 6.2 | ||
| 16.12.2023 | Borussia DortmundH | 1-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | Werder BremenA | 2-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 25.11.2023 | Union BerlinA | 1-1 | 23 | – | 6.3 | ||
| 11.11.2023 | 1899 HoffenheimH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.11.2023 | 1.FC KölnA | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2023 | VfL WolfsburgH | 3-2 | 78 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2023 | FC HeidenheimA | 2-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.10.2023 | SV Darmstadt 98H | 1-2 | 58 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2023 | SC FreiburgA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2023 | RB LeipzigA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | Vfl BochumH | 2-2 | 12↑ | 1 | 7.3 | ||
| 27.08.2023 | Bayern MunichA | 3-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 27.05.2023 | Borussia MonchengladbachA | 2-0 | 48 | – | 5.3 | ||
| 13.05.2023 | Vfl BochumA | 3-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 06.05.2023 | Union BerlinH | 1-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 29.04.2023 | Eintracht FrankfurtA | 1-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 21.04.2023 | VfB StuttgartH | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 15.04.2023 | RB LeipzigA | 3-2 | 38 | – | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | 1.FC KölnH | 1-3 | 65 | – | 6.3 | ||
| 01.04.2023 | VfL WolfsburgA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.03.2023 | FC Schalke 04H | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.03.2023 | Bayern MunichA | 5-3 | 45 | – | 5.6 | ||
| 04.03.2023 | Werder BremenH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 25.02.2023 | Hertha BerlinA | 2-0 | 86 | 1 | 6.0 | ||
| 17.02.2023 | 1899 HoffenheimH | 1-0 | 90 | – | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 143 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
03.2025
Kasık sakatlığıKadroda yok
6 maç
01.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
16 maç
10.2024
Diz sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2023
HastalıkŞüpheli
1 maç
08.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
03.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Bundesliga2022 · FC Augsburg
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 138 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS85.3138 dk
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%97
Dakika
%42
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%99
Dakika
%39
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sergio ArribasCadiz · 22
%95
1gol
1asist
70scout
€400K
Segunda División
Valy KonatéCercle Brugge · 17
%80
0gol
0asist
78scout
Jupiler Pro League
Bayron DuarteClub Queretaro · 22
%80
0gol
0asist
64scout
Liga MX
Kevin Mac AllisterUnion St. Gilloise · 28
%71
1gol
0asist
58scout
UEFA Champions League
Birger MelingFC Copenhagen · 31
%70
0gol
1asist
56scout
Superliga
Sebastian OhlssonDegerfors IF · 32
%68
2gol
1asist
59scout
Allsvenskan
Nathaniel BrownEintracht Frankfurt · 22
%67
0gol
2asist
57scout
€40.00M
UEFA Champions League
Nahuel FerraresiSao Paulo · 27
%60
0gol
3asist
74scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

