LİGCommunity Shield
BU SEZON2G · 0A
Gol23.10 / 90
Asist00.00 / 90
Şut46.21 / 90
Kilit pas23.10 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili11.55 / 90
Rating8.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
3.100.11
Asist
0.000.00
Şut
6.210.97
Kilit pas
3.100.76
Başarılı dripling
0.000.32
Kazanılan ikili
1.554.96
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
FA Cup2024/2025 · England
🏆
Premier League International Cup2023/2024 · Europe
🥈
League One2021/2022 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
1
58
2
0
8.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
Faul1
Penaltı1
İlk 111
G+A / 903.1
2025/26
54
1.121
2
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas12
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan53%39
Müdahale27
Faul1411 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 111044 yedek
G+A / 900.24
2024/25
32
699
1
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas10
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan38%46
Müdahale29
Faul91 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11626 yedek
G+A / 900.39
Kart2
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 112172 yedek girdi
KART2
FORMA55
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-170%77
- 3-4-318%20
- 5-4-12%2
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CharltonH | 4-0 | 58 | 2 | 4 | 8.6 | |
| 27.05.2026 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | ArsenalH | 1-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | BrentfordA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | Manchester CityA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | EvertonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2026 | Shakhtar DonetskH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | BournemouthA | 3-0 | 92 | – | 6.9 | ||
| 30.04.2026 | Shakhtar DonetskA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | LiverpoolA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2026 | West HamH | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 16.04.2026 | FiorentinaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | NewcastleH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2026 | FiorentinaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | AEK LarnacaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | LeedsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | AEK LarnacaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2026 | TottenhamA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Manchester UnitedA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | ZrinjskiH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | WolvesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | ZrinjskiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2026 | BurnleyH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | ChelseaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | SunderlandA | 2-1 | 95 | – | 6.0 | ||
| 07.01.2026 | Aston VillaH | 0-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | NewcastleA | 2-0 | 38↑ | – | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | FulhamH | 1-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 28.12.2025 | TottenhamH | 0-1 | 85 | 2 | 5.6 | ||
| 20.12.2025 | LeedsA | 4-1 | 13↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 18.12.2025 | KuPSH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 7.7 |
| 14.12.2025 | Manchester CityH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | ShelbourneA | 0-3 | 82 | 2 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | FulhamA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | BurnleyA | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Manchester UnitedH | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 27.11.2025 | StrasbourgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | WolvesA | 0-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | BrightonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | AZ AlkmaarH | 3-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | BrentfordH | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | ArsenalA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | AEK LarnacaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | BournemouthH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2025 | GermanyH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | EvertonA | 2-1 | 15↑ | 2 | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | Dynamo KyivA | 0-2 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | LiverpoolH | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | West HamA | 1-2 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | SunderlandH | 0-0 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | GermanyA | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 31.08.2025 | Aston VillaA | 0-3 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 28.08.2025 | FredrikstadA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Nottingham ForestH | 1-1 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 21.08.2025 | FredrikstadH | 1-0 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | ChelseaA | 0-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | LiverpoolH | 2-2 | 1↑ | 1 | – | ||
| 25.05.2025 | LiverpoolA | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.05.2025 | WolvesH | 4-2 | 45↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 11.05.2025 | TottenhamA | 0-2 | 3↑ | – | – |
ŞUT13
GOL1
xG2.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%54
- Açık oyun1%8
- Kontra atak1%8
- Penaltı1%8
- Serbest vuruş1%8
- Taç sonrası1%8
- Diğer1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak5%38
- Sağ ayak4%31
- Kafa4%31
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %23
- 61-75' 2 %15
- 76-90+' 6 %46
AKSİYON HARİTASI860 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR860
- Pas458%55
- Top teması81%10
- Top kazanma68%8
- Müdahale61%7
- Faul36%4
- İkili mücadele35%4
- Hava topu31%4
- Uzaklaştırma27%3
- Çalım19%2
- Top kaptırma15%2
PİYASA DEĞERİ€12.00M+100.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-21
Airdrieonians
→
Palace U21
?
Airdrieonians
→
Palace U21
?
2022-07-01
Kilmarnock B
→
Airdrieonians
free transfer
Kilmarnock B
→
Airdrieonians
free transfer
2022-05-16
Airdrieonians
→
Kilmarnock B
End of loan
Airdrieonians
→
Kilmarnock B
End of loan
2022-02-11
Kilmarnock B
→
Airdrieonians
loan transfer
Kilmarnock B
→
Airdrieonians
loan transfer
2022-02-10
Broomhill
→
Kilmarnock B
End of loan
Broomhill
→
Kilmarnock B
End of loan
2021-08-28
Kilmarnock B
→
Broomhill
loan transfer
Kilmarnock B
→
Broomhill
loan transfer
2021-07-01
Kilmarnock U18
→
Kilmarnock B
-
Kilmarnock U18
→
Kilmarnock B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 834 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.1Premier League 2025
PERFORMANS37.4834 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
58.6
Box-to-box orta saha
55.2
İleri sekiz
51.4
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%44
Dakika
%51
Değer / getiri
%85
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%53
Dakika
%74
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.7
3.2
84
Ortalama rating
6.49
7.1
91
Dakika güvenliği
51.2
82
62
Performans skoru
37.4
75
50
İkili mücadele kazanma
40
58
69
Pas hacmi / 90
26.12
50
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Merlin RöhlEverton · 23
%95
1gol
0asist
45scout
€16.00M
Premier League
Chiheb LabidiNacional · 24
%73
1gol
1asist
59scout
Primeira Liga
Oscar HøjlundEintracht Frankfurt · 20
%68
1gol
1asist
63scout
€15.00M
Bundesliga
Tom Baack1. FC Nürnberg
%67
1gol
1asist
58scout
€600K
2. Bundesliga
Thomas BrunsHeracles · 33
%65
1gol
0asist
46scout
Eredivisie
Jhon AriasWolves · 28
%65
1gol
0asist
51scout
Premier League
Nicolas FonsecaLeon · 27
%60
0gol
0asist
53scout
Liga MX
Louis MoutonAngers · 23
%60
2gol
1asist
66scout
€1.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


