LİGWorld Cup - Qualification CONCACAF
BU SEZON3G · 3A
Gol30.35 / 90
Asist30.35 / 90
Şut141.64 / 90
Kilit pas141.64 / 90
Başarılı dripling50.59 / 90
Kazanılan ikili222.58 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 87 forvetler
- Gol 0.35 %48
- Şut 1.6 %34
- Asist 0.35 %90
- Kilit pas 1.64 %73
- Drible 0.59 %30
- İkili mücadele %44 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 766 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Carolina Challenge Cup2022 · United-States
🥈
Canadian Championship2023 · Canada · 2nd Place
🥈
Primera División2019/2020 Clausura · Costa-Rica · 2nd Place
🥈
Primera División2019/2020 Apertura · Costa-Rica · 2nd Place
🥈
USL Championship2015 · United-States · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
23
766
3
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas14
Drible5%31 başarı
İkili kazanılan22%44
Müdahale5
Faul611 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11914 yedek
G+A / 900.7
Kart2
2025/26
31
562
0
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas9
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan19%43
Müdahale1
Faul514 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11427 yedek
G+A / 900.32
Kart2
2024/25
30
2.192
3
6
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%57 isabet
Kilit pas20
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan53%43
Müdahale12
Faul2126 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11273 yedek
G+A / 900.37
Kart61
2023/24
32
1.743
1
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%61 isabet
Kilit pas19
Drible17%53 başarı
İkili kazanılan50%50
Müdahale10
Faul1822 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111715 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2022/23
31
1.711
4
4
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%59 isabet
Kilit pas24
Drible9%35 başarı
İkili kazanılan40%41
Müdahale8
Faul1722 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111813 yedek
G+A / 900.42
Kart3
2021/22
26
545
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas6
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan11%29
Müdahale1
Faul57 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11422 yedek
Kart1
2020/21
16
949
3
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%64 isabet
Kilit pas13
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan26%40
Müdahale3
Faul714 kazanılan
İlk 11106 yedek
G+A / 900.38
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 113831 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-119%33
- 3-4-2-116%28
- 3-4-38%14
- 4-3-37%12
- 3-5-25%9
- 3-4-1-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Minnesota United FCH | 5-4 | 69 | 1 | 1 | 6.8 | |
| 30.08.2026 | AustinH | 1-2 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | Los Angeles FCA | 1-1 | 54 | – | 6.5 | ||
| 20.08.2026 | San DiegoH | 3-1 | 83 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 16.08.2026 | Chicago FireA | 2-1 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 02.08.2026 | Seattle SoundersH | 2-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 26.07.2026 | Real Salt LakeH | 2-1 | 57 | 1 | – | 7.3 | |
| 23.07.2026 | FC DallasH | 2-2 | 55 | – | 6.7 | ||
| 17.07.2026 | Seattle SoundersA | 1-5 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-3 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Inter MiamiA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | CF MontrealA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Sporting Kansas CityH | 6-0 | 29↑ | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 02.05.2026 | Real Salt LakeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | San DiegoA | 1-2 | 4↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Minnesota United FCA | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Los Angeles FCH | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Houston DynamoA | 3-2 | 71 | 2 | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 28↑ | – | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | Colorado RapidsA | 2-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | Columbus CrewH | 3-2 | 16↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 10.11.2025 | San DiegoA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | San DiegoH | 2-2 | 11↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 27.10.2025 | San DiegoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | Real Salt LakeH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | San DiegoH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Seattle SoundersA | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | FC DallasH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | Houston DynamoA | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | New York Red BullsH | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | San DiegoA | 0-0 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | FC CincinnatiH | 2-3 | 83 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.08.2025 | FC DallasA | 2-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | Los Angeles FCA | 0-1 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | Minnesota United FCH | 1-1 | 56 | 1 | 6.7 | ||
| 17.07.2025 | Real Salt LakeH | 0-1 | 35↑ | – | 6.9 | ||
| 29.05.2025 | Colorado RapidsH | 2-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | Orlando City SCA | 1-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Real Salt LakeA | 0-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | Sporting Kansas CityH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | San Jose EarthquakesA | 4-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Los Angeles FCH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | AustinA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | Houston DynamoH | 3-1 | 10↑ | 1 | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.03.2025 | Nashville SCA | 2-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | AustinH | 1-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 23.02.2025 | Vancouver WhitecapsH | 1-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 20.10.2024 | Nashville SCH | 0-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 02.10.2024 | CharlotteA | 4-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | Toronto FCH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 21.09.2024 | CF MontrealA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.09.2024 | Nashville SCA | 1-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | 80 | – | 6.2 |
ŞUT15
GOL3
xG2.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%60
- Serbest vuruş3%20
- Açık oyun2%13
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%93
- Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 3 %20
- 46-60' 4 %27
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 4 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 189 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-12-23
Chicago
→
Portland
free transfer
Chicago
→
Portland
free transfer
2023-04-12
Miami
→
Montréal
€591k
Miami
→
Montréal
€591k
2021-12-16
Houston
→
Miami
€91k
Houston
→
Miami
€91k
2021-01-01
LD Alajuelense
→
Houston
€330k
LD Alajuelense
→
Houston
€330k
2020-12-31
Houston
→
LD Alajuelense
End of loan
Houston
→
LD Alajuelense
End of loan
2020-08-17
LD Alajuelense
→
Houston
loan transfer
LD Alajuelense
→
Houston
loan transfer
2019-01-01
LA Galaxy
→
LD Alajuelense
free transfer
LA Galaxy
→
LD Alajuelense
free transfer
2017-12-31
LA Galaxy II
→
LA Galaxy
End of loan
LA Galaxy II
→
LA Galaxy
End of loan
2017-04-07
LA Galaxy
→
LA Galaxy II
loan transfer
LA Galaxy
→
LA Galaxy II
loan transfer
2016-03-05
LA Galaxy II
→
LA Galaxy
-
LA Galaxy II
→
LA Galaxy
-
2015-01-29
GAIS
→
LA Galaxy II
free transfer
GAIS
→
LA Galaxy II
free transfer
2014-07-24
Cal Poly
→
GAIS
free transfer
Cal Poly
→
GAIS
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 197 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.7Major League Soccer 2026
PERFORMANS87.3197 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİDüşüşte-14.9
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Pivot forvet
69.2
Bitirici
69.0
Baskıcı forvet
65.4
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%98
Dakika
%25
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%99
Dakika
%32
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
87.3
76
100
Gol / 90
0.91
0.55
100
İsabetli şut / 90
1.83
1.6
100
Ortalama rating
6.92
7.2
96
İkili mücadele kazanma
58.33
56
100
Şut / 90
2.74
3.2
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -14.9.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kasper HøghBodo/Glimt · 25
%95
7gol
4asist
76scout
Eliteserien
Peter ChristiansenViking · 26
%79
6gol
3asist
70scout
Eliteserien
Gabriel ÁvalosIndependiente · 35
%74
10gol
5asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Marcus IngvartsenSan Diego · 29
%72
11gol
2asist
70scout
Major League Soccer
EveraldoBahia · 34
%64
4gol
0asist
50scout
Serie A
Noah Jean HolmBrann · 24
%63
4gol
2asist
67scout
Eliteserien
Gabriel BarbosaSantos · 29
%60
7gol
2asist
63scout
Serie A
Germán BerterameInter Miami · 27
%60
7gol
3asist
76scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





