USA · Attacker
Isaac Ngoma
LİGUS Open Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.14 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.09 / 90
Kilit pas81.09 / 90
Başarılı dripling70.95 / 90
Kazanılan ikili314.21 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.140.68
Asist
0.000.00
Şut
1.090.68
Başarılı dripling
0.951.36
Kazanılan ikili
4.212.73
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
MLS2024 · United-States · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
23
662
1
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas8
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan31%36
Müdahale10
Faul188 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11518 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2024/25
15
132
1
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan4%18
Faul3
G+A / 900.68
Kart2
2022/23
13
155
2
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan12%36
Müdahale4
Faul85 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11112 yedek
G+A / 901.16
TOPLAM GOL2
İLK 11533 yedek girdi
KART6
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%35
- 4-4-211%32
- 3-4-2-15%15
- 3-4-1-22%6
- 3-5-22%6
- 4-3-2-12%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Columbus CrewA | 3-1 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | FC CincinnatiH | 0-1 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | New York City FCH | 2-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | CF MontrealA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Portland TimbersA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | Columbus CrewH | 0-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | CharlotteA | 1-0 | 31↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | Philadelphia UnionH | 1-0 | 58 | 1 | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | Real Salt LakeH | 2-1 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | Chicago FireA | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 06.07.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | 59 | – | 6.5 | ||
| 28.06.2025 | Minnesota United FCH | 2-2 | 58 | – | 6.7 | ||
| 25.06.2025 | Toronto FCA | 1-1 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | Atlanta United FCH | 2-0 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.05.2025 | CharlotteH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | DC UnitedA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | CF MontrealH | 1-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 52↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Orlando City SCA | 0-0 | 62 | – | 6.0 | ||
| 05.04.2025 | Chicago FireH | 2-1 | 69 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 29.03.2025 | New England RevolutionA | 2-1 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 22.03.2025 | Toronto FCH | 2-1 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | Orlando City SCH | 2-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | Orlando City SCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | New York City FCA | 0-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | Columbus CrewH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | Columbus CrewH | 2-3 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | Atlanta United FCA | 2-1 | 10↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.10.2024 | Toronto FCA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | New York City FCH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | Atlanta United FCH | 2-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 15.09.2024 | Chicago FireA | 2-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 07.09.2024 | Sporting Kansas CityH | 1-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | Philadelphia UnionH | 0-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2024 | FC CincinnatiA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | Orlando City SCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.03.2024 | Inter MiamiH | 4-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 04.11.2023 | FC CincinnatiH | 1-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 30.10.2023 | FC CincinnatiA | 3-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 25.10.2023 | CharlotteH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2023 | Nashville SCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.10.2022 | FC CincinnatiH | 1-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 09.10.2022 | CharlotteH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | Columbus CrewA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2022 | AustinA | 3-4 | 32 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 17.07.2022 | New York City FCH | 0-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 09.07.2022 | FC CincinnatiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2022 | Sporting Kansas CityA | 0-1 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 01.07.2022 | Atlanta United FCH | 2-1 | 21↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.06.2022 | Los Angeles FCA | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 20.03.2022 | Columbus CrewH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2022 | Minnesota United FCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2022 | Toronto FCA | 1-4 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 26.02.2022 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | 13↑ | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 662 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.6Major League Soccer 2025
PERFORMANS31.3662 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 234 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%32
Dakika
%48
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%45
Dakika
%70
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Arkaitz MariezkurrenaReal Sociedad II · 20
%95
3gol
1asist
66scout
€700K
Segunda División
Santiago SolariRacing Club · 27
%84
5gol
2asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Simon AdingraSunderland · 23
%82
1gol
0asist
46scout
Premier League
Jordan AyewLeicester · 34
%71
6gol
3asist
59scout
€1.80M
Championship
Timo StavitskiMjallby AIF · 26
%64
1gol
0asist
48scout
Allsvenskan
Isaac OlaofeCharlton · 26
%64
1gol
1asist
47scout
Championship
Danny NamasoAuxerre · 25
%61
3gol
3asist
58scout
Ligue 1
Daniel MaldiniLazio · 24
%60
1gol
1asist
48scout
€10.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum