LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Şut20.34 / 90
Kilit pas10.17 / 90
Başarılı dripling10.17 / 90
Kazanılan ikili233.91 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2026 · 55 defanslar
- Müdahale 1.87 %59
- Pas arası 1.19 %50
- Blok 0.34 %35
- İkili mücadele %52 %31
- Pas isabeti %78 %9
- Faul (az iyi) 0.51 %89
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 530 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Schweizer PokalNone · Switzerland
🏆
2. BundesligaNone · Germany
🏆
2. Bundesliga2021/2022 · Germany
🏆
Schweizer Pokal2017/2018 · Switzerland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
6
530
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan23%52
Müdahale11
Faul31 kazanılan
İlk 116
2025/26
1
90
0
1
7.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan5%100
Müdahale1
İlk 111
G+A / 901.0
Kaptan1maçta
2024/25
44
1.917
1
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas9
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan109%59
Müdahale33
Faul165 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112123 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2023/24
54
4.731
2
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%29 isabet
Kilit pas20
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan199%64
Müdahale61
Faul2712 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11522 yedek
G+A / 900.1
Kart3
Kaptan13maçta
2022/23
10
879
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan36%48
Müdahale21
Faul184 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
Kart1
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL3
İLK 113428 yedek girdi
KART4
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-118%34
- 4-2-3-118%34
- 4-1-4-15%9
- 4-4-25%9
- 3-4-34%8
- 4-4-1-13%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | ViborgH | 2-3 | 88 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | LyngbyH | 2-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | OdenseA | 1-2 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | BrondbyH | 0-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 02.08.2026 | FC MidtjyllandA | 2-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | FC NordsjaellandH | 1-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 13.10.2025 | FranceH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 09.09.2025 | FranceA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.08.2025 | QPRHC | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.05.2025 | LeedsH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | PrestonA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | CoventryH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 12.04.2025 | Sheffield UtdH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.04.2025 | SwanseaA | 3-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | NorwichH | 2-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | WatfordA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | DerbyH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 0-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | Hull CityA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | CardiffH | 1-1 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2025 | LutonA | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 15.02.2025 | BlackburnA | 2-0 | 80 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | MillwallH | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.02.2025 | West BromH | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | SunderlandA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2025 | BurnleyH | 0-5 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | QPRH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.01.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2025 | Stoke CityA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | Bristol CityH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | Oxford UnitedA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | CoventryA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | MiddlesbroughH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Sheffield UtdA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2024 | SwanseaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | Bristol CityA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.11.2024 | NorwichA | 6-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2024 | WatfordH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | DerbyA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 05.11.2024 | PortsmouthH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | LeedsA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | PrestonH | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.10.2024 | MillwallA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | CardiffA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | BurnleyA | 1-0 | 81 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2024 | LutonH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | West BromA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | SunderlandH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | Stoke CityH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | Sheffield WednesdayA | 4-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | KortrijkA | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 26.04.2024 | CharleroiH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 21.04.2024 | CharleroiA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | RWDMA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.04.2024 | KortrijkH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2024 | Standard LiegeA | 4-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.03.2024 | St. TruidenH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.03.2024 | AnderlechtA | 1-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 25.02.2024 | Cercle BruggeH | 0-2 | 90 | – | 6.3 |
ŞUT3
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası1%33
- Duran top1%33
- Korner1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 2 %67
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 90 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.8League Cup 2025
PERFORMANS55.390 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 413 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%64
Dakika
%53
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%51
Dakika
%29
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Casper ÖyvannMolde · 26
%95
0gol
1asist
56scout
Eliteserien
Chancel MbembaLille · 31
%76
0gol
1asist
51scout
UEFA Europa League
Jeyland MitchellSturm Graz · 21
%75
1gol
1asist
79scout
€2.00M
Bundesliga
Léo PereiraFlamengo · 29
%74
1gol
1asist
50scout
CONMEBOL Libertadores
Robert AtkinsonBristol City · 27
%70
3gol
1asist
68scout
Championship
Mats DeijlGO Ahead Eagles · 28
%62
1gol
3asist
60scout
Eredivisie
Håkon VoldenRosenborg · 18
%60
0gol
0asist
68scout
Eliteserien
Virgil van DijkLiverpool · 34
%60
2gol
2asist
48scout
€18.00M
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



