LİGChampionship
BU SEZON1G · 0A
Gol15.62 / 90
Asist00.00 / 90
Şut15.62 / 90
Kazanılan ikili15.62 / 90
Rating7.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
5.620.08
Asist
0.000.23
Şut
5.620.90
Kazanılan ikili
5.623.91
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Championship2022/2023 · England
🏆
Baltic Cup2022 · Europe
🏆
KNVB Beker2012/2013 · Holland
🏆
Super Cup2009/2010 · Holland
🏆
Eredivisie2008/2009 · Holland
🥈
Super Cup2013/2014 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2024/25
1
16
1
0
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%100
G+A / 905.62
2023/24
31
1.197
1
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas36
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan52%46
Müdahale13
Faul920 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111219 yedek
G+A / 900.3
Kart2
2022/23
39
1.978
4
6
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%58 isabet
Kilit pas52
Drible17%41 başarı
İkili kazanılan60%37
Müdahale14
Faul1612 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112316 yedek
G+A / 900.46
Kart2
2021/22
18
1.108
0
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas7
Drible14%64 başarı
İkili kazanılan59%43
Müdahale16
Faul1614 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11135 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2020/21
26
1.366
2
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas9
Drible10%37 başarı
İkili kazanılan64%45
Müdahale19
Faul1116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111610 yedek
G+A / 900.13
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 116831 yedek girdi
KART15
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 3 %38
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-261%64
- 4-2-3-111%11
- 4-1-4-19%9
- 4-4-1-17%7
- 5-4-15%5
- 4-3-33%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2024 | CardiffH | 5-0 | 16↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.05.2024 | Nottingham ForestH | 1-2 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 11.05.2024 | TottenhamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | NewcastleH | 1-4 | 28↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 27.04.2024 | Manchester UnitedA | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | Sheffield UtdA | 1-4 | 20↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 13.04.2024 | BrightonH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | EvertonA | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2024 | WolvesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | ChelseaA | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2024 | BrentfordH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | West HamA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | BournemouthH | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | Crystal PalaceA | 3-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2024 | ArsenalH | 0-5 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | FulhamH | 2-2 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 31.01.2024 | Manchester CityA | 3-1 | 59 | – | 6.7 | ||
| 12.01.2024 | LutonH | 1-1 | 74 | 2 | 6.6 | ||
| 30.12.2023 | Aston VillaA | 3-2 | 74 | 1 | – | 6.9 | |
| 26.12.2023 | LiverpoolH | 0-2 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.12.2023 | BrightonA | 1-1 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 05.12.2023 | WolvesA | 1-0 | 54↑ | – | 6.9 | ||
| 02.12.2023 | Sheffield UtdH | 5-0 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 25.11.2023 | West HamH | 1-2 | 85 | 1 | 7.9 | ||
| 11.11.2023 | ArsenalA | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.11.2023 | Crystal PalaceH | 0-2 | 89 | 2 | 8.2 | ||
| 28.10.2023 | BournemouthA | 2-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2023 | Manchester UnitedH | 0-1 | 20 | – | 6.6 | ||
| 18.09.2023 | Nottingham ForestA | 1-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 02.09.2023 | TottenhamH | 2-5 | 45 | – | 6.2 | ||
| 27.08.2023 | Aston VillaH | 1-3 | 45↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 11.08.2023 | Manchester CityH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2023 | CardiffH | 3-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2023 | BlackburnA | 0-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 22.04.2023 | QPRH | 1-2 | 57 | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2023 | RotherhamA | 2-2 | 83 | 3 | 7.3 | ||
| 15.04.2023 | ReadingA | 0-0 | 64 | 3 | 6.9 | ||
| 10.04.2023 | Sheffield UtdH | 2-0 | 45↑ | 2 | 3 | 8.9 | |
| 07.04.2023 | MiddlesbroughA | 1-2 | 79 | – | 6.9 | ||
| 31.03.2023 | SunderlandH | 0-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2023 | Hull CityA | 1-3 | 87 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2023 | WiganH | 3-0 | 63 | 2 | 7.3 | ||
| 04.03.2023 | BlackpoolA | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2023 | HuddersfieldH | 4-0 | 90 | 2 | 2 | 8.9 | |
| 21.02.2023 | MillwallA | 1-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 18.02.2023 | LutonA | 0-1 | 54 | 1 | 6.9 | ||
| 14.02.2023 | WatfordH | 1-1 | 71 | 1 | 7.2 | ||
| 11.02.2023 | PrestonH | 3-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 04.02.2023 | NorwichA | 0-3 | 73 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.01.2023 | CoventryH | 1-0 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.01.2023 | SwanseaA | 1-2 | 36↑ | – | 6.3 | ||
| 30.12.2022 | Stoke CityA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2022 | BirminghamH | 3-0 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 17.12.2022 | MiddlesbroughH | 3-1 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 11.12.2022 | QPRA | 0-3 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.11.2022 | BlackburnH | 3-0 | 2↑ | – | – | ||
| 05.11.2022 | Sheffield UtdA | 5-2 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 02.11.2022 | RotherhamH | 3-2 | 59 | 2 | 6.7 | ||
| 29.10.2022 | ReadingH | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2022 | NorwichH | 1-0 | 64 | 2 | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2024 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
10.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2022
HastalıkKadroda yok
19 maç
02.2022
HastalıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



