Asist00.00 / 90
Şut41.41 / 90
Kilit pas20.71 / 90
Başarılı dripling20.71 / 90
Kazanılan ikili103.53 / 90
Rating6.44
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.13
Şut
1.412.28
Kilit pas
0.710.94
Başarılı dripling
0.711.21
Kazanılan ikili
3.533.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Paulista A12021 · Brazil
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
22
255
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas2
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan10%36
Müdahale6
Faul11 kazanılan
İlk 11121 yedek
2024/25
28
2.009
7
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%59 isabet
Kilit pas21
Drible27%33 başarı
İkili kazanılan67%34
Müdahale11
Faul2025 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11226 yedek
G+A / 900.45
Kart5
2023/24
34
1.772
8
4
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%59 isabet
Kilit pas27
Drible44%45 başarı
İkili kazanılan98%41
Müdahale31
Faul1222 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111717 yedek
G+A / 900.61
Kart4
2022/23
36
1.807
3
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut41%37 isabet
Kilit pas18
Drible42%50 başarı
İkili kazanılan91%39
Müdahale29
Faul2516 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111719 yedek
G+A / 900.2
Kart6
TOPLAM GOL8
İLK 112327 yedek girdi
KART6
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 2 %25
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 1 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-211%29
- 3-4-38%21
- 4-2-3-18%21
- 4-1-4-14%11
- 5-4-14%11
- 4-3-33%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Atletico San LuisH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2026 | Club QueretaroA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | Club AmericaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Tigres UANLA | 5-0 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | Tigres UANLH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | FC JuarezH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | AtlasH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 4-1 | 69↑ | 2 | 6.0 | ||
| 25.10.2025 | Tigres UANLA | 2-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | TolucaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | PueblaA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2025 | MonterreyH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | Cruz AzulH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2025 | Santos LagunaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | LeonH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | Atletico San LuisA | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2025 | NecaxaH | 3-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-3 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | PachucaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | MazatlánA | 2-2 | 62 | – | 6.6 | ||
| 26.07.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 17.07.2025 | Club AmericaA | 3-1 | 32↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.04.2025 | PachucaH | 2-1 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 17.04.2025 | TolucaH | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 11.04.2025 | Club TijuanaA | 2-1 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 06.04.2025 | MazatlánH | 2-1 | 80 | 3 | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | Santos LagunaA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 16.03.2025 | Cruz AzulA | 3-0 | 83 | 2 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.03.2025 | AtlasA | 3-1 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 27.02.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-1 | 84 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 23.02.2025 | MonterreyA | 3-1 | 51↑ | 1 | 2 | 6.9 | |
| 17.02.2025 | LeonH | 1-2 | 71 | 2 | 6.2 | ||
| 08.02.2025 | Club QueretaroA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 03.02.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.01.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | NecaxaH | 0-3 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | PueblaA | 1-2 | 72 | 1 | 6.3 | ||
| 11.01.2025 | Tigres UANLH | 1-3 | 96 | 1 | 6.5 | ||
| 08.12.2024 | MonterreyA | 5-1 | 36↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.12.2024 | MonterreyH | 2-1 | 84 | 1 | 5.5 | ||
| 02.12.2024 | Tigres UANLA | 0-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 29.11.2024 | Tigres UANLH | 3-0 | 73 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 09.11.2024 | Guadalajara ChivasA | 0-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | NecaxaA | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2024 | AtlasH | 2-1 | 85 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 25.08.2024 | TolucaA | 2-1 | 99 | 6 | 7.7 | ||
| 19.08.2024 | Club QueretaroH | 4-0 | 73 | 3 | 7.5 | ||
| 20.07.2024 | Club TijuanaH | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 17.07.2024 | PachucaA | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2024 | Club AmericaA | 2-1 | 60 | 1 | 6.6 | ||
| 18.03.2024 | PachucaH | 2-1 | 67 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2024 | NecaxaA | 3-1 | 71 | 4 | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | PueblaH | 4-0 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.02.2024 | Club QueretaroA | 4-1 | 58↑ | 3 | 7.2 | ||
| 24.02.2024 | LeonA | 1-0 | 26↑ | 2 | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | Club TijuanaH | 3-3 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 11.02.2024 | Cruz AzulA | 3-0 | 43↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.02.2024 | Guadalajara ChivasH | 0-2 | 62 | – | 6.5 | ||
| 28.01.2024 | MonterreyA | 3-1 | 80 | 1 | 1 | 6.9 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 255 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU29.2Liga MX 2025
PERFORMANS12.5255 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%14
Performans
%20
Dakika
%32
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%21
Performans
%29
Dakika
%52
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Damián PueblaInstituto Cordoba · 23
%95
2gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Yanis IssoufouMontpellier · 19
%94
2gol
1asist
65scout
€200K
Ligue 2
Gabriel VeronNacional · 23
%87
1gol
0asist
48scout
Primeira Liga
Isak JanssonNice · 23
%78
1gol
0asist
50scout
€5.00M
Ligue 1
Alessio ZerbinCremonese · 26
%70
0gol
2asist
45scout
€25.00M
Serie A
Charlie McNeillSheffield Wednesday · 22
%67
4gol
1asist
60scout
Championship
Thierno BalloMillwall · 23
%66
1gol
5asist
63scout
Championship
Gustavo CaballeroPortsmouth · 24
%60
1gol
0asist
44scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum