LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 114 defanslar
- Müdahale 1.55 %52
- Pas arası 0.37 %0
- Blok 0.42 %42
- İkili mücadele %62 %81
- Pas isabeti %75 %2
- Faul (az iyi) 0.65 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3190 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Challenger Pro League2022/2023 · Belgium
🥈
Coupe de France2023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
37
3.190
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas17
Drible6%29 başarı
İkili kazanılan189%62
Müdahale55
Faul2316 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11352 yedek
G+A / 900.06
Kart61
2024/25
40
1.874
2
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan93%56
Müdahale29
Faul165 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112020 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2023/24
31
2.370
4
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas5
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan83%61
Müdahale22
Faul1710 kazanılan
İlk 11274 yedek
G+A / 900.23
Kart41
TOPLAM GOL7
İLK 118733 yedek girdi
KART19
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %43
- 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-177%68
- 4-3-317%15
- 3-4-2-19%8
- 4-1-4-15%4
- 4-4-24%4
- 3-4-1-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | BournemouthA | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | Crystal PalaceH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | TottenhamA | 1-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | SunderlandH | 1-3 | 88 | 2 | 5.5 | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2026 | Manchester CityH | 3-3 | 93 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.04.2026 | West HamA | 2-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolH | 1-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | BrentfordA | 2-2 | 84 | – | 6.2 | ||
| 26.03.2026 | Czech RepublicA | 2-2 | 120 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | ChelseaH | 3-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | ArsenalA | 2-0 | 95 | – | 6.7 | ||
| 03.03.2026 | BurnleyH | 2-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | 95 | – | 6.7 | ||
| 10.02.2026 | BournemouthH | 1-2 | 69 | – | 5.6 | ||
| 07.02.2026 | FulhamA | 1-2 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | BrightonA | 1-1 | 97 | 1 | 7.5 | ||
| 26.01.2026 | LeedsH | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 07.01.2026 | WolvesH | 1-1 | 100 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | BrentfordH | 2-4 | 95 | – | 6.2 | ||
| 30.12.2025 | Nottingham ForestA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 27.12.2025 | BurnleyA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 20.12.2025 | ArsenalH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | ChelseaA | 2-0 | 95 | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | Nottingham ForestH | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 02.12.2025 | BournemouthA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | NewcastleH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.11.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 80↑ | – | 7.3 | ||
| 13.11.2025 | PortugalH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 08.11.2025 | FulhamH | 2-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | SunderlandA | 1-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | TottenhamH | 0-3 | 66 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 98 | – | 5.9 | ||
| 11.10.2025 | PortugalA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | Crystal PalaceH | 2-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 29.09.2025 | West HamH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | LiverpoolA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Aston VillaH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | WolvesA | 2-3 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 24.08.2025 | BrightonH | 2-0 | 98 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2025 | LeedsA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | NewcastleA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | IpswichH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | ArsenalH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.04.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | West HamH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 08.03.2025 | WolvesA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.02.2025 | BrentfordA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.02.2025 | Manchester UnitedH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | Crystal PalaceA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | LiverpoolH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | LeicesterH | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | BrightonA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | TottenhamH | 3-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 15.01.2025 | Aston VillaH | 0-1 | 12↑ | – | 6.6 |
ŞUT13
GOL1
xG1.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%31
- Korner3%23
- Açık oyun3%23
- Duran top2%15
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%62
- Sağ ayak5%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 3 %23
- 76-90+' 6 %46
AKSİYON HARİTASI2206 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2206
- Pas1405%67
- Hava topu185%9
- Uzaklaştırma154%7
- Top kazanma121%6
- Top teması62%3
- Müdahale53%3
- Faul45%2
- Korner kazandırma30%1
- Top kaptırma21%1
- Çalım21%1
PİYASA DEĞERİ€18.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ1
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-15
Palace U21
→
Lyon
€1.00m
Palace U21
→
Lyon
€1.00m
2023-06-30
RWDM
→
Palace U21
End of loan
RWDM
→
Palace U21
End of loan
2022-08-26
Palace U21
→
RWDM
loan transfer
Palace U21
→
RWDM
loan transfer
2022-05-31
Swindon Town
→
Palace U23
End of loan
Swindon Town
→
Palace U23
End of loan
2022-01-04
Palace U23
→
Swindon Town
loan transfer
Palace U23
→
Swindon Town
loan transfer
2021-08-16
Cork City
→
Palace U23
?
Cork City
→
Palace U23
?
2021-05-31
Palace U23
→
Cork City
End of loan
Palace U23
→
Cork City
End of loan
2021-02-03
Cork City
→
Palace U23
loan transfer
Cork City
→
Palace U23
loan transfer
2019-07-01
Cork Academy
→
Cork City
-
Cork Academy
→
Cork City
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12023 · Lyon
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 3190 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.5Premier League 2025
PERFORMANS49.43190 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
74.4
Defansif bek
72.3
Agresif stoper
72.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%32
Dakika
%95
Değer / getiri
%80
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%38
Dakika
%99
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.74
7.2
94
İkili mücadele kazanma
62.38
68
92
Pas hacmi / 90
29.68
45
66
Müdahale / 90
1.55
2.4
65
Blok / 90
0.42
1.8
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bjorn UtvikSarpsborg 08 FF · 29
%95
0gol
0asist
60scout
Eliteserien
Oskar ÅgrenGais · 27
%95
1gol
1asist
67scout
Allsvenskan
Anthony RibelinLe Mans · 30
%76
1gol
0asist
58scout
€200K
Ligue 2
Marcos AlonsoCelta Vigo · 35
%72
0gol
0asist
56scout
€1.40M
UEFA Europa League
Alan BarrionuevoTigre · 28
%67
0gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Niklas VesterlundUtrecht · 26
%66
1gol
2asist
65scout
€800K
Eredivisie
Kelvin AmianNantes · 27
%61
1gol
1asist
63scout
€2.50M
Ligue 1
Thibault De SmetParis FC · 27
%60
0gol
1asist
60scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


