Cebio Soukou
Benin · Attacker

Cebio Soukou

YAŞ33
BOY185 cm
KİLO85 kg
DOĞUM YERİBochum
LİG1. Lig
BU SEZON2G · 0A
Gol20.68 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.71 / 90
Kilit pas41.37 / 90
Başarılı dripling20.68 / 90
Kazanılan ikili82.74 / 90
Rating7.23
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 42 forvetler
Gol — %83 (0.68) Şut — %49 (1.7) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %63 (1.37) Drible — %51 (0.68) İkili mücadele — %46 (%42) 49 ORT. % 83 49 0 63 51 46
  • Gol 0.68 %83
  • Şut 1.7 %49
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.37 %63
  • Drible 0.68 %51
  • İkili mücadele %42 %46
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 263 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6. 1. Lig2022 · Bandırmaspor · 14 maç 3asist6.
10. 1. Lig2026 · Ümraniyespor · 3 maç 2gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 2. Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆 Reg. Cup Mecklenburg-Vorpommern2018/2019 · Germany
🏆 Reg. Cup Sachsen2015/2016 · Germany
🏆 Reg. Cup Niederrhein2014/2015 · Germany
🥈 3. Liga2015/2016 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
2020 1 2022 9 2023 2 2024 11 2025 5 2026 2
GolAsist
2026/27 3 263 2 0 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigÜmraniyespor 3 263 2 0 7.23
Şut5%100 isabet
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan8%42
Faul54 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
G+A / 900.68
2025/26 22 1.070 3 2 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigÜmraniyespor 22 1.070 3 2 6.77
Şut15%53 isabet
Kilit pas17
Drible8%36 başarı
İkili kazanılan43%48
Müdahale11
Faul915 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111210 yedek
G+A / 900.42
Kart31
2024/25 32 2.553 6 5 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigÜmraniyespor 32 2.553 6 5 7.00
Şut41%66 isabet
Kilit pas33
Drible37%41 başarı
İkili kazanılan118%41
Müdahale18
Faul3831 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11311 yedek
G+A / 900.39
Kart42
2023/24 32 1.615 2 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBandırmaspor 32 1.615 2 0 6.78
Şut22%32 isabet
Kilit pas16
Drible34%53 başarı
İkili kazanılan119%46
Müdahale17
Faul2424 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111616 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2022/23 14 1.030 5 4 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigBandırmaspor 14 1.030 5 4 6.87
Şut13%62 isabet
Kilit pas15
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan68%45
Müdahale13
Faul2717 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11122 yedek
G+A / 900.79
Kart1
2020/21 21 454 1 0 6.51
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaArminia Bielefeld 21 454 1 0 6.51
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan31%41
Müdahale12
Faul86 kazanılan
İlk 11516 yedek
G+A / 900.2
Kart2
TOPLAM GOL161 penaltı
İLK 114518 yedek girdi
KART21
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 3 %19
  • 46-60' 4 %25
  • 61-75' 3 %19
  • 76-90+' 2 %12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 21 3-4-3 — 16 4-1-4-1 — 10 3-4-1-2 — 3 3-4-2-1 — 3 3-2-4-1 — 2 55 maç
  • 4-3-321%38
  • 3-4-316%29
  • 4-1-4-110%18
  • 3-4-1-23%5
  • 3-4-2-13%5
  • 3-2-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 Esenler EroksporH 1-1 89 1 1 7.9
15.08.2026 Fatih KaragümrükA 2-1 90 1 2 7.3
08.08.2026 Mardin 1969H 0-0 84 2 6.5
02.05.2026 KeçiörengücüH 1-4 71 1 1 7.2
19.04.2026 Van BBH 1-2 24 6.3
13.04.2026 AmedA 2-2 19 1 6.3
08.04.2026 SakaryasporH 2-0 2
03.04.2026 BB BodrumsporA 1-0 12 6.7
01.03.2026 BandırmasporH 1-2 85 4 7.2
22.02.2026 Yeni ÇorumsporA 2-0 84 6.0
17.02.2026 BolusporH 4-2 70 2 3 8.9
13.02.2026 76 Iğdır BelediyesporA 1-1 68 1 7.3
08.02.2026 İstanbulsporH 0-0 56 6.9
02.02.2026 EroksporA 1-0 26 1 6.7
25.01.2026 HataysporA 0-2 12 6.2
18.01.2026 Serik BelediyesporH 5-0 43 1 3 7.5
12.01.2026 Manisa BBSKA 1-0 13 6.7
09.11.2025 PendiksporA 3-0 45 6.7
24.10.2025 Erzurum BBA 2-0 70 1 6.2
17.10.2025 SarıyerH 1-3
27.09.2025 Yeni ÇorumsporH 1-1 45 6.9
19.09.2025 76 Iğdır BelediyesporH 0-1 88 6.9
13.09.2025 İstanbulsporA 4-0 90 6.2
30.08.2025 EroksporH 0-2 83 6.3
08.08.2025 Manisa BBSKH 2-1 64 1 6.3
10.05.2025 Manisa BBSKH 0-1 67 1 6.3
04.05.2025 Erzurum BBA 2-0 86 2 6.9
27.04.2025 AmedH 3-0 89 1 6.6
20.04.2025 KeçiörengücüA 0-1 85 6 8.5
14.04.2025 EroksporH 1-1 90 1 6.9
10.04.2025 GenclerbirligiA 2-1 88 1 3 7.2
06.04.2025 PendiksporH 0-0 23 6.5
28.03.2025 76 Iğdır BelediyesporA 0-0 70 1 6.6
15.03.2025 BolusporH 1-0 65 6.9
09.03.2025 Yeni MalatyasporA 0-5 57 2 6.9
06.03.2025 KocaelisporH 1-1 85 1 2 7.5
13.02.2025 İstanbulsporH 2-1 90 1 1 8.2
02.02.2025 AnkaragucuH 2-1 90 1 3 7.7
24.01.2025 ŞanlıurfasporH 1-0 67 6.7
18.01.2025 Yeni ÇorumsporA 3-1 90 1 7.5
13.01.2025 Manisa BBSKA 0-3 89 1 6.7
05.01.2025 Erzurum BBH 0-0 84 2 7.2
23.12.2024 AmedA 2-0 90 1 6.3
15.12.2024 KeçiörengücüH 1-2 62 1 6.3
09.12.2024 EroksporA 0-1 72 1 6.9
01.12.2024 GenclerbirligiH 3-3 83 1 1 6.9
08.11.2024 76 Iğdır BelediyesporH 0-1 73 2 6.7
01.11.2024 BolusporA 3-0 78 6.7
19.10.2024 KocaelisporA 1-0 86 1 6.5
05.10.2024 BandırmasporH 1-1 90 1 1 7.0
29.09.2024 SakaryasporA 1-3 90 2 2 8.3
22.09.2024 AdanasporH 5-2 75 1 7.2
14.09.2024 İstanbulsporA 3-0 90 6.2
31.08.2024 Fatih KaragümrükH 2-2 90 2 7.0
24.08.2024 AnkaragucuA 0-1 79 1 2 6.9
18.08.2024 ŞanlıurfasporA 3-1 90 6.7
12.08.2024 Yeni ÇorumsporH 3-0 90 1 7.6
11.05.2024 AdanasporA 1-0 90 6.9
05.05.2024 KeçiörengücüH 2-1 60 3 6.9
28.04.2024 KocaelisporA 3-1 76 6.7
ŞUT27
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.0 45' · xG 0.0 81' · xG 0.0 82' · xG 0.0 82' · xG 0.0 78' · xG 0.0 67' · xG 0.0 46' · xG 0.0 65' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 32' · xG 0.0 · GOL 89' · xG 0.0 · GOL 88' · xG 0.0 78' · xG 0.0 88' · xG 0.0 90' · xG 0.0 80' · xG 0.0 45' · xG 0.0 55' · xG 0.0 46' · xG 0.0 53' · xG 0.0 14' · xG 0.0 63' · xG 0.0 35' · xG 0.0 12' · xG 0.0 70' · xG 0.0 · GOL 50' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%59) Kontra atak — 4 (%15) Serbest vuruş — 2 (%7) Açık oyun — 2 (%7) Korner — 1 (%4) Duran top — 1 (%4) Diğer — 1 (%4) 27 şut
  • Asist sonrası16%59
  • Kontra atak4%15
  • Serbest vuruş2%7
  • Açık oyun2%7
  • Korner1%4
  • Duran top1%4
  • Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 25 (%93) Sol ayak — 2 (%7) 27 şut
  • Sağ ayak25%93
  • Sol ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 5 46-60' — 5 61-75' — 5 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 2 %7
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 5 %19
  • 46-60' 5 %19
  • 61-75' 5 %19
  • 76-90+' 10 %37
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 124 maç
Ümraniyespor 57maç 2024–2026
Benin 2019–2024
Bandırmaspor 46maç 2022–2023
Arminia Bielefeld 21maç 2020
Erzgebirge Aue 2015–2017
Rot-Weiß Essen 2012–2014
Bochum II 2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Ümraniyespor Soukou Cebio
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 1. Lig2025 · Ümraniyespor 1kırmızı · 1 maç
🟥 1. Lig2024 · Ümraniyespor 1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1070 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.11. Lig 2025
PERFORMANS47.11070 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 71.8
Box-to-box orta saha 71.5
Numara 10 67.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %72
Dakika %68
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %71
Dakika %78
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 82.7 76 100
Kilit pas / 90 1.43 1.8 79
Ortalama rating 6.77 7.2 94
Performans skoru 47.1 76 62
Gol / 90 0.25 0.22 100
Asist / 90 0.17 0.28 61
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam