LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili21.03 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kazanılan ikili
1.034.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
1. Lig2021/2022 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
174
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%25
Müdahale2
Faul3
İlk 112
Kaptan1maçta
2025/26
15
313
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan15%60
Müdahale6
Faul33 kazanılan
İlk 11411 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25
31
2.010
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas3
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan93%51
Müdahale37
Faul1819 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11229 yedek
G+A / 900.04
Kart1
2023/24
32
787
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan45%56
Müdahale13
Faul85 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11824 yedek
G+A / 900.11
Kart3
Kaptan1maçta
2022/23
29
673
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan27%59
Müdahale13
Faul7
İlk 11821 yedek
Kart2
Kaptan1maçta
2021/22
36
479
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan20%42
Müdahale10
Faul4
İlk 11531 yedek
Kart2
2020/21
24
91
0
0
7.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan7%54
Müdahale2
İlk 11123 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 113020 yedek girdi
KART2
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-316%36
- 4-1-4-110%22
- 3-4-39%20
- 3-4-1-25%11
- 3-4-2-13%7
- 3-2-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2026 | Mardin 1969HC | 0-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | Van BBHC | 1-2 | 87 | – | 8.3 | ||
| 13.04.2026 | AmedA | 2-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 08.04.2026 | SakaryasporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2026 | BB BodrumsporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | PendiksporH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | SivassporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | Erzurum BBH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | SarıyerA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | BandırmasporH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | Serik BelediyesporH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | KeçiörengücüA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Adana DemirsporH | 5-0 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | PendiksporA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | Serik BelediyesporA | 1-0 | 25 | – | 6.9 | ||
| 08.08.2025 | Manisa BBSKH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.05.2025 | Erzurum BBA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AmedH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | KeçiörengücüA | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2025 | EroksporH | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 10.04.2025 | GenclerbirligiA | 2-1 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | PendiksporH | 0-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 28.03.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | BolusporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Yeni MalatyasporA | 0-5 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.03.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | BandırmasporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | SakaryasporH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.02.2025 | AdanasporA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.02.2025 | İstanbulsporH | 2-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 09.02.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | AnkaragucuH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | KeçiörengücüH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.12.2024 | EroksporA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.12.2024 | GenclerbirligiH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 22.11.2024 | PendiksporA | 2-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 08.11.2024 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 01.11.2024 | BolusporA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2024 | KocaelisporA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | BandırmasporH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | SakaryasporA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | AdanasporH | 5-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 14.09.2024 | İstanbulsporA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2024 | Fatih KaragümrükH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2024 | AnkaragucuA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | ŞanlıurfasporA | 3-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2024 | Yeni ÇorumsporH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.05.2024 | GiresunsporAC | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.05.2024 | Erzurum BBH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | KeçiörengücüA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2024 | KocaelisporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | BolusporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2024 | ŞanlıurfasporH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2024 | TuzlasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | AdanasporH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2024 | Manisa BBSKA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2024 | AltayH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | BandırmasporA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | EyüpsporH | 1-3 | –↑ | – | – |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2025 · Ümraniyespor
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 313 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.61. Lig 2025
PERFORMANS67.4313 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
55.1
Klasik stoper
54.0
Defansif bek
51.8
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%87
Dakika
%30
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%81
Dakika
%50
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
48.31
62
78
Performans skoru
67.4
76
89
İkili mücadele kazanma
60
64
94
Blok / 90
1.44
1.5
96
Müdahale / 90
1.73
2.2
79
Ortalama rating
7.08
7.2
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Julián Jose MartinezAlverca · 22
%95
0gol
0asist
60scout
Primeira Liga
Carlos DomínguezCelta Vigo · 24
%86
0gol
0asist
62scout
€3.00M
La Liga
Mujaid SadickGenk · 25
%86
0gol
0asist
62scout
UEFA Europa League
Bright Arrey-MbiSC Braga · 22
%84
0gol
0asist
69scout
€400K
UEFA Europa League
Moritz JenzVfL Wolfsburg · 26
%81
1gol
0asist
66scout
€5.00M
Bundesliga
Robin Le NormandAtletico Madrid · 29
%74
1gol
1asist
62scout
La Liga
Domingos Jose Gabriel BandeiraCasa Pia · 22
%63
0gol
0asist
77scout
€250K
Primeira Liga
Léo PétrotElche · 28
%60
0gol
0asist
65scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum